Parama būstui įsigyti - konsultacijos

Parama būstui įsigyti ar statyti

Šiai dienai visoje Lietuvoje yra net kelios paramos formos būstui pirkti ar statyti. Problema tokia, kad dauguma žino tik regiono subsidiją būstui, kuria gali pasinaudoti itin siauras šeimų ratas, didelės eilės, tokia parama būstui galioja tik tam tikrose vietose, kurios yra toliau nuo miestų, todėl realiai pasinaudoti sudėtinga.

Finansinių sprendimų agentūra - logo

Atkreipiu dėmesį, kad yra paramos, kuriomis galima naudotis iš karto, vos tik apsisprendus įsigyti būstą. Nėra jokių eilių, dažnu atveju parama dengia pradinį įnašą ar didžiąją jo dalį. Ypatingai išplėsta kas gali naudotis (nuo vienišų asmenų iki šeimų), daugeliu atveju nežiūrima į amžių, paramos taikomos nebūtinai pirmam būstui pirkti ir galioja visoje Lietuvos teritorijoje. Kiekvienam asmeniui/šeimai vidutiniškai priklauso ~20 000Eur.

Daugiau informacijos apie paramą būstui gausite užsiregistravę ⇒ ČIA.

Finansų ir paramų specialistė Grėta Burkaitė

Finansų ir paramų specialistė Greta Burkaitė

Norime pabrėžti, kad šioje vietoje ypatingai svarbu kiekvieną žingsnį atlikti kartu su paramų specialisto pagalba. Teisinga dokumentacija, eiliškumas, terminai,  papildomos pažymos, banko reikalavimai kreditui su parama atitikimas – viskam reikia pasiruošti. Pirmiausia tvarkomi paramos dokumentai ir tada paskolos.

Statistika rodo, kad net 54% sandorių nepasinaudojo nė viena parama, nors priklausė, bet per vėlai sužinojo informaciją arba padarė klaidų dokumentuose bei visame eiliškume.

Šalia bendro paramos būstui įsigyti įstatymo yra daugybė išlygų, nutarimų ir niuansų, todėl informacija nuolat kinta. Paramos būstui specialistai puikiai išmano visą procesą, palydi jus nuo pradžios iki pabaigos ir padeda išvengti klaidų, kurios gali siekti kelias dešimtis tūkstančių eurų.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI PASPAUDĘ ČIA ir gaukite ne nuomonę, o žinias konkrečiu savo atveju.

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.