Kaina (nuo – iki) Nuo į

Palyginimų sąrašas

Nekilnojamo turto paslaugos Panevėžyje

Nekilnojamojo turto brokerių paslaugos Panevėžyje:

Nekilnojamo turto pardavimas tai nelengvas procesas, reikalaujantis žinių bei kantrybės. Vieni šio darbo imasi patys, kiti – ieško nekilnojamo turto brokerių ar nekilnojamo turto agentūrų.

Jei dar nesate apsisprendę, ar savo turtą parduosite patys, ar kreipsitės į brokerius pagalbos – žemiau pateikta informacija Jums padės priimti teisingą sprendimą.

Jei visgi nuspręsite savo nekilnojamojo turto klausimus patikėti nekilnojamojo turto brokeriui ir norėsite apie mane sužinoti daugiau informacijos – įveskite į Google paieškos laukelį Asta Samulionytė ir rasite visą dominančią informaciją.

Pirminės konsultacijos telefonu ir internetu yra nemokamos.

Iki greitų susitikimų!

Konsultacijos dėl nekilnojamojo turto

nt agentūra panevėžyje_nt konsultacijos panevezyje astasamulionyte.ltTikslinga ir konkreti asmeninė NT konsultacija gali padėti Jums sutaupyti laiko ir finansų. Nekilnojamojo turto sritis yra kompleksinė ir apima daugelį teisės šakų, todėl klaida ar netinkamas  dokumentų įforminimas gali kainuoti itin brangiai. Tiksliai nežinote, kaip elgtis vienu ar kitu nekilnojamojo turto klausimu? Norite sužinoti mokestinę tvarką ar teisinius būsto pirkimo / pardavimo aspektus?

Pirminė NT konsultacija telefonu arba internetu yra nemokama. Jei norite sužinoti tikslinę informaciją apie savo būstą ar paruošti dokumentus nekilnojamo turto sandoriui – nekilnojamojo turto konsultacijos kaina yra derinama individualiai, priklausomai nuo laiko sąnaudų.

Taip pat galiu padėti greičiau gauti su nekilnojamuoju turtu susijusius leidimus. Išmanau ne tik teorinę NT rinkos aspektų dalį, Lietuvos Respublikos įstatymų teisinę tvarką, bet turiu ir ilgametės praktikos, kuri dažnai leidžia sklandžiau ir efektyviau išspręsti įvairius klausimus. Esant poreikiui, galiu nukreipti Jus į savo srities specialistus – sertifikuotus turto vertintojus, matininkus, notarus ar teisininkus.

nt konsultacijos_nt agentūra_astasamulionyte.ltTeisinės konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais:

 • šeimos turto pardavimas, turint nepilnamečių vaikų;
 • teismo leidimo gavimas parduoti būstą, kai šis priklauso nepilnamečiui vaikui;
 • konsultacijos turto paveldėjimo klausimais;
 • konsultacijos dėl areštuoto ar įkeisto turto, antstolių veiksmų;
 • klientų interesų atstovavimas notarų biure;
 • sandoriui reikalingų dokumentų paruošimas;
 • planuojamo įsigyti turto dokumentų patikrinimas.

Turto įvertinimo konsultacijos:

 • konsultavimas dėl preliminaraus ir oficialaus NT įvertinimo;
 • preliminarus namo, buto ar sodybos kainos nustatymas;
 • įvairios paskirties žemės sklypų kainos nustatymas.

Kiti su NT  susiję klausimai:

 • paveldėjimas ir testamento teisė – galiu patarti, į ką verta atkreipti dėmesį paveldėjimo teisės klausimais. Į tai įeina: dokumentų patikrinimas, jų analizė ir paruošimas;
 • konsultacija NT mokesčių klausimu – atsakau į klausimus apie procesinius veiksmus parduodant, keičiant, išnuomojant ar perkant dovanotą turtą;
 • dokumentų ruošimas – pardavimo, mainų, pasidalijimo, nuomos ar naudojimosi tvarkos nustatymo atvejais;
 • renta – konsultavimas rentos sutarties atvejais;
 • finansinė analizė ir rinkos įžvalgos.

Nekilnojamojo turto pardavimas

nt agentūra panevėžyje_nt pardavimas panevezyje astasamulionyte.ltNekilnojamo turto pardavimas yra žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje įdirbis ir profesionalumas lemia galutinį rezultatą. Jeigu neturite patirties NT rinkoje arba nenorite pardavimu užsiimti patys, geriau patikėti šį procesą  profesionaliam NT brokeriui. Atstovaudamas Jūsų interesus, jis ne tik parduos Jūsų turtą greičiau, bet ir užtikrins pilną atsiskaitymą iš pirkėjo pusės bei sklandų teisinių dokumentų sutvarkymą.

 

Nekilnojamojo turto pardavimas ir konsultacija

Pirminės NT konsultacijos metu kartu aptarsime Jūsų individualią situaciją bei paslaugų sąlygas. Įvertinusi parduodamo NT būklę bei dokumentus, atvyksiu būsto apžiūrėti gyvai.

Tuomet galėsiu tiksliai įvardinti pardavimo trukmę, preliminarią kainą bei kitus susijusius aspektus. Po pirminės apžiūros ir asmeninės konsultacijos kartu nusistatysime pardavimo planą ir tikslus. Jei sutarsime dėl turto pardavimo sąlygų ir eigos, tuomet pasirašysime bendradarbiavimo sutartį. Tarpininkavimo paslaugų sutartyje yra įvardijama trukmė bei paslaugų kaina – vadinamasis brokerio sėkmės mokestis.

Komisinis mokestis priklauso nuo parduodamo turto situacijos sudėtingumo, jo likvidumo, numatomo pardavimo laiko bei kainos. Taip pat atsižvelgiama į tai, kiek paslaugų Jums reikės. Tai gali būti atstovavimas pagal įgaliojimą, dokumentų, pažymų bei leidimų rengimas bei rinkimas sandoriui. Komisiniai yra mokami tik sėkmingai suradus pirkėją, užbaigus derybas, pasirašius preliminarią pirkimo-pardavimo arba rezervacijos sutartį bei notarinę pirkimo-pardavimo sutartį. Prieš pradedant pardavimo procesą, aptarsime visus mokestinius klausimus bei susijusius teisinius aspektus ar apribojimus, kurie gali turėti įtakos pardavimui.

Įvertinusi Jūsų turimus dokumentus bei informaciją apie parduodamą objektą VĮ Registru centre bei kitose institucijose, suteiksiu informacijos apie tai, kokius dokumentus reikia paruošti pardavimui ir kur tiksliai dėl jų kreiptis. Atsakysiu į Jums iškilusius klausimus.

Atstovavimas parduodant nekilnojamą turtą

 • Prieš pradedant reklamuoti Jūsų objektą, kartu aptarsime ir išskirsime parduodamo NT privalumus bei trūkumus, lyginant su kitais NT objektais rinkoje.
 • Kiekvienas namas, butas, komercinė patalpa, žemės sklypas ar sodyba turi skirtingus parametrus. Aptarsime, kaip parengti turtą pardavimui, padaryti jį patrauklesniu, sudominti pirkėjus ir gauti kuo konkurencingesnę kainą.
 • Radus teigiamus ir neigiamus aspektus, juos panaudosiu derybų metu.
 • Prieš pradėdama pardavinėti Jūsų būstą, tinkamai jį nufotografuosiu ir nuotraukas paruošiu publikavimui.
 • Jas paskelbsiu visuose svarbiausiuose NT pardavimų tinklapiuose. Esant poreikiui, Jūsų nekilnojamasis turtas bus reklamuojamas ir užsienio portaluose.
 • Užtikrinsiu, kad būtų pasitelktos visos efektyviausios komunikacijos priemonės, o informacija būtų pateikta patraukliai ir išskirtinai.

Objekto pasirodymas rinkoje – potencialių pirkėjų vizitai

Po naujo objekto pasirodymo rinkoje, dažnai susidomėjimas juo būna tikrai didelis, tačiau svarbu tinkamai įvertinti pirkėjų motyvus, ketinimų rimtumą bei finansines galimybes. Atsakysiu į klientams kylančius klausimus bei pakviesiu nekilnojamą turtą apžiūrėti gyvai. Apžiūros metu akcentuosiu svarbiausius parduodamo objekto pliusus bei argumentuotai perteiksiu naudą. Tinkamai reaguosiu į potencialių klientų klausimus, pastabas apie trūkumus ar pasiūlymus dėl mažesnės kainos.

Atsiradus potencialiam pirkėjui, atstovausiu Jūsų interesus derybų metu ir sieksiu Jūsų nuosavybę parduoti už geriausią įmanomą kainą. Kai mano rastas klientas nuspręs pirkti Jūsų turtą, surinksiu visus NT pardavimo sandoriui bei turto įvertinimui reikalingus dokumentus. Esant poreikiui, su būsimu pirkėju aptarsime banko kreditavimą ar paskolą būstui įsigyti. Taip pat pasirašant turto perdavimo-priėmimo aktą yra aptariamas abiem šalims tinkamas išsikraustymo (turto perleidimo) laikotarpis bei raktų perdavimo data.

NT sandorio patvirtinimas

Tinkamai sutvarkius susijusius dokumentus, paruošiu preliminarią pirkimo-pardavimo arba rezervacijos sutartį, kurios pasirašymo metu bus sumokamas rezervacijos mokestis (avansas).
Paskutinis etapas – pirkėjo lėšų pervedimas  arba sutarties su kredito įstaiga pateikimas, sumokant visą kreditoriaus numatytą pradinį įnašą bei pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį notarų biure. Pasirūpinsiu, kad Jūsų banko sąskaitą pasiektų sutartas mokestis už parduotą turtą, o Jums teliks tik paspausti naujiems būsto savininkams ranką.

Atstovavimas perkant nekilnojamąjį turtą

nt agentūra panevėžyje_nt pirkimas panevezyje astasamulionyte.ltNekilnojamo turto pirkimas yra didelė investicija, tad jei norite jį nupirkti už rinkos ar geresnę kainą, visada verta pasikliauti profesionalu ir pasirinkti atstovavimo paslaugas.

Su brokerio pagalba lengviau rasite Jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, bus įvertintas planuojamo NT objekto kainos ir kokybės santykis. Taip pat bus išsiaiškinta, ar planuojamas pirkti būstas neturi įsiskolinimų, įrengimo įforminimo ar kitų nuslėptų trūkumų. Dokumentų ruošimas ir derybos su banku dėl paskolos, tarpininkaujant brokeriui, bus kur kas paprastesni.

Atstovavimas perkant nekilnojamąjį turtą

Naujo gyvenamojo būsto paieška gali atimti daug Jūsų laiko ir sukelti neplanuoto streso. Taip pat ieškodami gyvenamojo būsto savarankiškai, galite permokėti bei susidurti su painiu dokumentacijos ruošimu. Profesionali pagalba perkant būstą gali padėti išvengti įvairių neplanuotų teisinių ar mokestinių keblumų.

Nekilnojamo turto rinkoje dirbu ne vienerius metus, tad galiu padėti efektyviai rasti Jūsų lūkesčius atitinkantį būstą bei objektyviai įvertinti planuojamo pirkinio kainos ir kokybės santykį. Taip pat galiu atstovauti Jus derybose bei sklandžiai užbaigti NT pirkimo sandorį.

Prieš pradėdami bendradarbiavimą, mes aptarsime Jūsų būsimo būsto poreikius ir iškelsime tikslus paieškai. Pagal Jūsų pateiktus kriterijus ir nurodytą kainą aš ieškosiu geriausio įmanomo pasiūlymo rinkoje.

NT objektų paieška pirkėjui

Objekto paieškai naudosiu viešai pasiekiamus reklamos kanalus ir specifines komunikacijos priemones bei asmeninius ryšius:

 • NT skelbimų portaluose ir vidinėse sistemose tikrinsiu naujausius parduodamų objektų pasiūlymus;
 • aktyviai platinsiu informaciją Jūsų pasirinkto rajono gyventojams;
 • apie Jūsų paieškos kriterijus pranešiu savo turimiems klientams bei kolegoms.

Iš patirties žinau, kad geriausi NT pirkimo sandoriai yra sudaromi per asmenines ar profesines pažintis. Man pasiekiami reklamos būdai ir priemonės leis surasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą už žemiausią įmanomą kainą.

Apžiūrų organizavimas ir derybos dėl nekilnojamojo turto

NT objektų apžiūrose dalyvausiu kartu su Jumis. Tai leis kartu greičiau įvertinti apžiūrimą turtą. Apžiūros metu pateiksiu savo nuomonę apie privalumus ir trūkumus bei užduosiu tikslinius klausimus pardavėjui.

Papildomai surinksiu informaciją apie dominančių objektų aplinką: artimiausius prekybos centrus, infrastruktūrą bei kaimynus. Kruopščiai surinkta informacija ne tik leis Jums geriau įvertinti objekto būklę, bet galimai taps argumentu derantis dėl žemesnės kainos. Taip pat patikrinsiu planuojamo pirkti būsto dokumentus: ar nėra įsiskolinimų, įrengimo įforminimo ar kitų nuslėptų mokesčių. Su buto ar namo pardavėju aptarsiu terminus, kada Jums būtų patogu įsikraustyti bei sąlygas dėl daiktų ar baldų palikimo būste po jo pardavimo.

Dokumentų ruošimas

Kita neatsiejama NT pirkimo paslaugų dalis yra dokumentų paruošimas. Profesionaliai paruošiu nekilnojamojo turto vertinimo dokumentus, preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį arba rezervacijos sutartį. Taip pat suderinsiu notarinės pirkimo-pardavimo sutarties detales, tokias kaip: atsiskaitymo tvarka ir terminai, būste paliekamo turto įforminimas, būsto perdavimo terminas, turto perdavimo akto pasirašymas.

Atstovausiu Jūsų interesus notarų biure ir, esant poreikiui, pasirūpinsiu geriausiomis įmanomomis paskolos sąlygomis bankuose. Jums nereikės rūpintis dėl teisinių ar mokestinių niuansų – galėsite iš karto planuoti įsikraustymo procesą ar naujų savo namų įrengimą. Gavusi Jūsų įgaliojimus taip pat galiu užtikrinti visus pirkimo veiksmus notarų biure. Tokiu atveju Jums visiškai nereikėtų gaišti laiko. Esant poreikiui, galiu rekomenduoti specialistus būstui atnaujinti: dizainerius, meistrus ar apdailos specialistus, tam kad Jūsų naujasis būstas atitiktų patogumo ir estetikos lūkesčius.

Ar perkant būstą verta samdyti NT brokerį?

 • sutaupysite laiko – reguliariai pateiksiu naujausius parduodamus objektus pagal Jūsų kriterijus;
 • gausite parduodamo turto pasiūlymus, kurie nėra prieinami viešai;
 • atstovausiu Jūsų interesus NT pirkimo derybų metu. Derėsiuosi Jūsų vardu dėl norimo būsto kainos bei kitų sandorio detalių;
 • organizuosiu sandorį ir paruošiu visus reikalingus dokumentus.

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

nekilnojamojo turto paslaugos Panevezyje

Jei planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet šiuo metu gyvenate užsienyje, nuotolinės nekilnojamojo turto (NT) brokerio paslaugos – tai, ko ieškote.
NT klausimais atstovausiu Jus viso proceso metu: nuo objektų ar pirkėjų paieškos iki sandorio užbaigimo.

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Jums esant užsienyje, atstovausiu Jūsų interesus pagal mūsų aptartus kriterijus. Visuose NT paslaugų etapuose tarsiuosi su Jumis ir užtikrinsiu, kad būtų pilnai sutvarkyti visi dokumentai, o pats procesas praeitų sklandžiai. Informuosiu apie progresą ir pasitarsiu su Jumis kiekviename atstovavimo žingsnyje.

Bendraujama pasirinktu nuotoliniu būdu:

 • telefonu;
 • el. paštu;
 • „Facebook“ „Messenger“;
 • „Viber“;
 • „Skype“ ar kitoje Jums patogioje platformoje.

nt paslaugos gyvenantiems užsienyje_astasamulionyte.ltNT paslaugos lietuviams užsienyje – pagrindiniai aspektai

 • profesionalios būsto apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
 • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
 • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendrasavininkų nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
 • derybų vedimas pirkimo/ pardavimo atveju;
 • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
 • dokumentų ir registrų tvarkymas su Jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure;
 • sandorių organizavimas, finansinių dokumentų sutvarkymas, pinigų pervedimo užtikrinimas.

Būsto pirkimas / pardavimas Lietuvoje (tarpininkavimo paslauga)

Pasirūpinsiu visais pirkimo ar pardavimo žingsniais, tad Jums reikės tik atvykti patvirtinti notarinę pirkimo-pardavimo sutartį arba įgalioti tai padaryti kitą asmenį. Jei nuspręsite sandorio užbaigime dalyvauti patys, iš anksto atvykimo dienai paruošiu reikalingus dokumentus bei rezervuosiu laiką notaro biure ar banke.

Rūpinsiuosi pardavimo / pirkimo procesu nuo pradžios iki galo, todėl Jūs galėsite savo laiką skirti kitiems dalykams. Užtikrinsiu, jog nuo paieškos iki sandorio patvirtinimo viskas praeitų sklandžiai ir per kuo įmanoma trumpesnį laiką.

Turiu nuolat augančią esamų ir buvusių klientų duomenų bazę, taip pat asmeninių ir profesinių pažinčių. Žinią apie Jūsų perkamą ar parduodamą turtą paskleisiu visais įmanomais būdais. Bendradarbiauju ne tik su kitais NT brokeriais, bet ir su ne viena nekilnojamojo turto agentūra.  Taip pat glaudžiai dirbu su įvairiais specialistais bei savo srities profesionalais: teisininkais, matininkais, turto vertintojais, dizaineriais, NT vystytojais.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

 

  Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo: