Nekilnojamo turto paslaugos

Nekilnojamojo turto paslaugos

Nekilnojamojo turto paslaugos – tai patogus, profesionalus ir greitas būdas parduoti ar įsigyti turtą nepatiriant jokių papildomų rūpesčių. Atstovaujame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenančius klientus ir galime pasirūpinti pilnu pirkimo ar NT pardavimo procesu.

Nekilnojamojo turto neparduodate kasdien, tad natūralu, jog gali kilti įvairių praktinių klausimų bei prireikti pagalbos skubiai atrandant pirkėją. Profesionalūs NT brokeriai yra sukaupę didžiulę patirtį ir socialinį kapitalą, kuris leidžia pasinaudoti įvairiais reklamos ir skelbimo viešinimo kanalais ir per trumpiausią laiką pritraukia jūsų turto pirkėją ar pateikti jūsų kriterijus atitinkančio NT objekto pasiūlymus.

Skaitykite plačiau apie Jus dominančias paslaugas:

 1. NT pardavimas;
 2. NT paslaugos užsienyje gyvenantiems lietuviams;
 3. Žemės ūkio paskirties žemės sklypų pardavimas;
 4. Atstovavimas perkant NT;
 5. NT nuoma;
 6. Konsultacijos;

Nekilnojamojo turto paslaugos, nekilnojamojo turto agentura, nt agenturos

NT pardavimo paslaugų paketą sudaro:

 • profesionalios NT apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
 • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
 • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, ne baigtumo, bendraturčių nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
 • nekilnojamojo turto fotografavimas / filmavimas su profesionalia įranga bei dronais;
 • reklamos ruošimas, vaizdo klipų kūrimas, 2D bei 3D vizualizacijos bei reklamos transliacija geriausiuose skelbimų portaluose;
 • derybų vedimas pirkimo / pardavimo atveju;
 • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
 • dokumentų rengimas nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sandoriui;
 • nekilnojamojo turto vertinimas bankams ir kitoms kredito įstaigoms;
 • retrospektyvinis jūsų turto vertinimas, kai turtą esate paveldėję iš pirmos eilės giminaičių;
 • dokumentų ir registrų tvarkymas su jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure.

Nuotolinės NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Klientai, kurie nori parduoti ar įsigyti turtą Lietuvoje, tačiau patys fiziškai yra užsienyje, mielai naudojasi nuotolinėmis NT paslaugomis. Organizuojame profesionalias parduodamų bei nuomojamų objektų reklamines kampanijas, pirkėjų apžiūras, vedame derybas, sutvarkome dokumentus. Suteikus įgaliojimą – atstovaujame jus visose institucijose, gauname visas pažymas ir leidimus jūsų turto pardavimui, atstovaujame jus sandorio metu notarų biure bei kitose institucijose. Tokia praktika padeda sutaupyti laiko ir pinigų, kuriuos turėtume skirti kelionėms į Lietuvą.

Su užsienyje esančiais klientais bendraujame jiems patogiais būdais:

Kodėl verta bendradarbiauti su “NT pardavimų sprendimai”?

 1. Laikas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs sutaupote brangų laiką, kurį tektų skirti parduodamo turto dokumentų analizei bei rengimui sandoriui, reklamos ruošimui bei transliacijai, pirkėjų apžiūroms, deryboms bei kitiems procesams.
 2. Sandorio vertė. Profesionalus NT brokeris gerai žino kiekvieno objekto privalumus ir trūkumus, todėl gali efektyviau atstovauti pirkimo ar pardavimo derybose ir rasti patraukliausią susitarimą visoms sandorio šalims.
 3. Pirkimo / pardavimo kanalai. Mes turime patikrintą partnerių tinklą, kuris leidžia greičiau parduoti ir atrasti pirkėjus.
 4. Apmokėjimo užtikrinimas. Mes pasirūpiname, kad numatyto sandorio apmokėjimas pasiektų jūsų sąskaitą.
 5. Emocinė vertė. Jums nereikia gilintis ir aiškintis visų NT pardavimo subtilybių, todėl mūsų teikiamos NT paslaugos padeda jaustis ramiau ir palikti visus klausimus profesionalams.

Taigi, pasinaudodami mūsų teikiamomis nekilnojamojo turto paslaugomis jūs visuomet išlošite ir galėsite savo brangų laiką skirti pridėtinę vertę generuojantiems darbams.

Susiekite su mumis ir suderinsime bendradarbiavimo sąlygas!

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

 • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą