Nekilnojamo turto paslaugos

Nekilnojamojo turto paslaugos – tai patogus, profesionalus ir greitas būdas parduoti ar įsigyti turtą nepatiriant jokių papildomų rūpesčių. Atstovaujame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenančius klientus ir galime pasirūpinti pilnu pirkimo ar NT pardavimo procesu.

Nekilnojamojo turto neparduodate kasdien, tad natūralu, jog gali kilti įvairių praktinių klausimų bei prireikti pagalbos skubiai atrandant pirkėją. Profesionalūs NT brokeriai yra sukaupę didžiulę patirtį ir socialinį kapitalą, kuris leidžia pasinaudoti įvairiais reklamos ir skelbimo viešinimo kanalais ir per trumpiausią laiką pritraukia jūsų turto pirkėją ar pateikti jūsų kriterijus atitinkančio NT objekto pasiūlymus.

Skaitykite plačiau apie Jus dominančias paslaugas:

 1. NT pardavimas;
 2. NT paslaugos gyvenantiems užsienyje;
 3. Žemės ūkio paskirties žemės sklypų pardavimas;
 4. Atstovavimas perkant NT;
 5. NT nuoma;
 6. Konsultacijos;
 7. Konsultacijos dėl paramos būstui įsigyti.

nekilnojamo turto paslaugos, nt paslaugos, nt brokerio paslaugos

Mūsų teikiamų NT pardavimo paslaugų paketą sudaro:

 • profesionalios NT apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
 • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
 • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendrasavininkų nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
 • nekilnojamojo turto fotografavimas / filmavimas su profesionalia įranga bei dronais;
 • reklamos ruošimas, vaizdo klipų kūrimas, 2D bei 3D vizualizacijos bei reklamos transliacija geriausiuose skelbimų portaluose;
 • derybų vedimas pirkimo / pardavimo atveju;
 • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
 • dokumentų rengimas nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sandoriui;
 • nekilnojamojo turto vertinimas bankams ir kitoms kredito įstaigoms;
 • retrospektyvinis jūsų turto vertinimas, kai turtą esate paveldėję iš pirmos eilės giminaičių;
 • dokumentų ir registrų tvarkymas su jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure.

Jei gyvenate Lietuvoje, galime sutvarkyti visus nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo procesų etapus bei dokumentacijos klausimus, o jums tereikės atvykti į sandorio pasirašymą notaro kabinete iš anksto sutartą ir rezervuotą, jums priimtiną, valandą.

Jūsų nekilnojamo turto reklaminis vaizdo klipas gali būti toks:

Nuotolinės NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Klientai, kurie nori parduoti ar įsigyti turtą Lietuvoje, tačiau patys fiziškai yra užsienyje, jiems nekilnojamojo turto paslaugos  – patogi alternatyva. Organizuojame profesionalias parduodamų bei nuomojamų objektų reklamines kampanijas, pirkėjų apžiūras, sutvarkome būtinus formalumus bei dokumentus. Suteikus įgaliojimą – atstovaujame jus visose institucijose, gauname visas pažymas ir leidimus jūsų turto pardavimui, atstovaujame jus sandorio metu notarų biure bei kitose institucijose. Tokia praktika padeda sutaupyti laiko ir pinigų, kuriuos turėtume skirti kelionėms į Lietuvą bei įvairių būtinų etapų administravimui.

Su užsienyje esančiais klientais bendraujame jiems patogiais būdais:

Kodėl verta bendradarbiauti su NT brokeriu?

 1. Laikas. Naudodamiesi brokerio paslaugomis jūs sutaupote brangų laiką, kurį tektų skirti parduodamo turto dokumentų analizei bei rengimui sandoriui, reklamos ruošimui bei transliacijai, pirkėjų apžiūroms, deryboms ir kita.
 2. Sandorio vertė. NT brokeris gerai žino kiekvieno objekto privalumus ir trūkumus, todėl gali efektyviau atstovauti pirkimo ar pardavimo derybose ir rasti patraukliausią susitarimą visoms sandorio šalims.
 3. Pirkimo / pardavimo kanalai. NT brokeris turi patikrintą tinklą, kuris leidžia greičiau parduoti ir atrasti pirkėjus.
 4. Apmokėjimo užtikrinimas. Mes pasirūpiname, kad numatyto sandorio apmokėjimas pasiektų jūsų sąskaitą.
 5. Emocinė vertė. Jums nereikia gilintis ir aiškintis visų NT pardavimo subtilybių, todėl mūsų teikiamos NT paslaugos padeda jaustis ramiau ir palikti visus klausimus profesionalams.

Taigi, pasinaudodami mūsų teikiamomis nekilnojamojo turto paslaugomis jūs visuomet išlošite ir galėsite savo brangų laiką skirti pridėtinę vertę generuojantiems darbams. Susiekite su mumis ir suderinsime bendradarbiavimo sąlygas.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.