Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą

Įkeisto / areštuoto turto pardavimas: ką svarbu žinoti?

Turite įkeistą ar areštuotą turtą ir galvojate apie jo pardavimą? Tai kiek sudėtingesnis atvejis, bet viskas įmanoma. Įkeisto ar areštuoto turto pardavimas taip pat gali įvykti sklandžiai.

Šios kategorijos straipsniuose plačiau skaitykite apie areštuoto, bankui įkeisto turto pardavimą ir kt.

Norint parduoti suvaržytą turtą teks užtrukti ilgiau, nes būtina:

  • grąžinti esamas skolas(arba rasti pirkėją, kuris sutiks tai už jus padaryti pirkimo metu);
  • gauti antstolio leidimą pardavimui;
  • gauti kreditoriaus (banko) leidimą parduoti įkeistą turtą.

Tikriausiai patys suprantate, kad kuo mažesnė skola, tuo viskas paprasčiau. Tokiu atveju ją galima panaikinti ir iš pirkėjo sumokėto avanso.

Jei įskolinta suma didelė ir matote, kad negalite jos grąžinti iki turto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo, privalote iš antstolio gauti leidimą parduoti NT su sąlyga, kad skola bus grąžinta tą dieną, kai įvyks pardavimas. Turint tokį leidimą, galima kreiptis į notarą. Kai pirkimo dieną pirkėjas perves reikiamą sumą į antstolio nurodytą depozitinę sąskaitą, NT areštas bus išregistruotas.

Kas labiausiai trukdo parduoti įkeistą / areštuotą turtą?

Kad jūsų NT įkeistas arba areštuotas, turėsite būtinai pranešti potencialiam pirkėjui. Deja, tokia žinia žmones paprastai atbaido. Juk kiekvienas pirkėjas nori būti užtikrintas, kad nepraras savo pinigų padengdamas svetimas skolas ir neprisidarys kitokių rūpesčių. Šiuo atveju labai svarbu sugebėti konstruktyviai bendrauti, derėtis bei nesukurti pagrindo nepasitikėjimui.

Ar verta šiuo atveju kreiptis į patyrusį NT brokerį?

Vienareikšmiškai TAIP. Tikrai ne visi NT savininkai yra ir geri derybininkai – o tai absoliučiai normalu ir suprantama. Įkeisto ar areštuoto turto pardavimo atvejai labiau komplikuoti, todėl patyrusio specialisto pagalba būtina. Labai svarbu sugebėti paaiškinti situaciją potencialiam pirkėjui jo neatbaidant bei suvaldyti visą procesą.

Man galite perduoti ne tik derybinę NT pardavimo dalį, bet ir visą procesą. Jei turite klausimų ar neaiškumų, nežinote, nuo ko pradėti, susisiekite su manimi. Aptarsime jūsų situaciją, padėsiu sudaryti strategiją pardavimui. Jei norėsite, atstovausiu jums visame procese, padėsiu gauti reikiamus leidimus, susitvarkyti dokumentus.

Daugiau naudingos informacijos apie suvaržyto turto pardavimą rasite žemiau esančiuose mano straipsniuose.

Malonaus skaitymo!

Skaityti daugiau
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Areštuoto turto pardavimas: 2 galimi žingsniai

Kaip parduoti areštuotą turtą? Toks pardavimas yra gan nemalonus procesas ir nekilnojamojo turto pardavėjui, ir pirkėjui. Parduoti areštuotą turtą galima tik tada, kai grąžinamos skolos ir gaunamas antstolio leidimas parduoti.

Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Bankui įkeisto buto pardavimas: nuo ko pradėti? [2024]

Buto pardavimas su paskola – neišvengiamas procesas, kaip esamas būstas nebetenkina. Žinoma, jūs, kaip pardavėjas, esate suinteresuotas atlikti viską kuo sklandžiau bei greičiau – o tam reikia ne tik tinkamos reklamos, bet ir tam tikrų teisinių aspektų sutvarkymo, NT rinkos stebėjimo ir t. t.

Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

3 žingsniai, kaip išsirinkti sąžiningą NT brokerį

NT brokeriai: kaip atpažinti profesionalų NT brokerį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis nekilnojamojo turto ekspertą? Skaitykite plačiau apie tai, kokie 3 požymiai išduoda NT brokerio profesionalumą.

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Nekilnojamo turto dokumentai Paveldėto NT pardavimas Viskas, ką turite žinoti apie žemės pardavimą
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? [2024]

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? - kiekvieno NT pardavėjo galvoje iškylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Plačiau apie tai, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Paveldėto NT pardavimas

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą