Įkeisto / areštuoto turto pardavimas

Įkeisto / areštuoto turto pardavimas: ką svarbu žinoti?

Turite įkeistą ar areštuotą turtą ir galvojate apie jo pardavimą? Tai kiek sudėtingesnis atvejis, bet viskas įmanoma. Įkeisto ar areštuoto turto pardavimas taip pat gali įvykti sklandžiai.

Šios kategorijos straipsniuose plačiau skaitykite apie areštuoto, bankui įkeisto turto pardavimą ir kt.

Norint parduoti suvaržytą turtą teks užtrukti ilgiau, nes būtina:

  • grąžinti esamas skolas(arba rasti pirkėją, kuris sutiks tai už jus padaryti pirkimo metu);
  • gauti antstolio leidimą pardavimui;
  • gauti kreditoriaus (banko) leidimą parduoti įkeistą turtą.

Tikriausiai patys suprantate, kad kuo mažesnė skola, tuo viskas paprasčiau. Tokiu atveju ją galima panaikinti ir iš pirkėjo sumokėto avanso.

Jei įskolinta suma didelė ir matote, kad negalite jos grąžinti iki turto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo, privalote iš antstolio gauti leidimą parduoti NT su sąlyga, kad skola bus grąžinta tą dieną, kai įvyks pardavimas. Turint tokį leidimą, galima kreiptis į notarą. Kai pirkimo dieną pirkėjas perves reikiamą sumą į antstolio nurodytą depozitinę sąskaitą, NT areštas bus išregistruotas.

Kas labiausiai trukdo parduoti įkeistą / areštuotą turtą?

Kad jūsų NT įkeistas arba areštuotas, turėsite būtinai pranešti potencialiam pirkėjui. Deja, tokia žinia žmones paprastai atbaido. Juk kiekvienas pirkėjas nori būti užtikrintas, kad nepraras savo pinigų padengdamas svetimas skolas ir neprisidarys kitokių rūpesčių. Šiuo atveju labai svarbu sugebėti konstruktyviai bendrauti, derėtis bei nesukurti pagrindo nepasitikėjimui.

Ar verta šiuo atveju kreiptis į patyrusį NT brokerį?

Vienareikšmiškai TAIP. Tikrai ne visi NT savininkai yra ir geri derybininkai – o tai absoliučiai normalu ir suprantama. Įkeisto ar areštuoto turto pardavimo atvejai labiau komplikuoti, todėl patyrusio specialisto pagalba būtina. Labai svarbu sugebėti paaiškinti situaciją potencialiam pirkėjui jo neatbaidant bei suvaldyti visą procesą.

Man galite perduoti ne tik derybinę NT pardavimo dalį, bet ir visą procesą. Jei turite klausimų ar neaiškumų, nežinote, nuo ko pradėti, susisiekite su manimi. Aptarsime jūsų situaciją, padėsiu sudaryti strategiją pardavimui. Jei norėsite, atstovausiu jums visame procese, padėsiu gauti reikiamus leidimus, susitvarkyti dokumentus.

Daugiau naudingos informacijos apie suvaržyto turto pardavimą rasite žemiau esančiuose mano straipsniuose.

Malonaus skaitymo!

Skaityti daugiau
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Areštuoto turto pardavimas: 2 galimi žingsniai

Kaip parduoti areštuotą turtą? Toks pardavimas yra gan nemalonus procesas ir nekilnojamojo turto pardavėjui, ir pirkėjui. Parduoti areštuotą turtą galima tik tada, kai grąžinamos skolos ir gaunamas antstolio leidimas parduoti.

Įkeisto / areštuoto turto pardavimas NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Bankui įkeisto buto pardavimas: ką svarbu žinoti?

Buto pardavimas su paskola – neišvengiamas procesas, kaip esamas būstas nebetenkina. Žinoma, jūs, kaip pardavėjas, esate suinteresuotas atlikti viską kuo sklandžiau bei greičiau – o tam reikia ne tik tinkamos reklamos, bet ir tam tikrų teisinių aspektų sutvarkymo, NT rinkos stebėjimo ir t. t.

Buto pardavimo ABC Įkeisto / areštuoto turto pardavimas

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.