Kaina (nuo – iki) Nuo į

Palyginimų sąrašas

Nekilnojamojo turto paslaugos gyvenantiems užsienyje

Planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet šiuo metu gyvenate užsienyje? Ši situacija gali atrodyti stipriai komplikuota ir iškelti daugybę klausimų:

● Kaip reikės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus?
● Kas aprodys NT objektą potencialiam pirkėjui?
● Jei pirkėjas esate Jūs pats, kaip reikės susiplanuoti laiką atvykimui į Lietuvą, kad galėtumėte apžiūrėti dominančius NT pasiūlymus?

Visas bėdas ir neaiškumus gali išspręsti nuotolinės nekilnojamojo turto (NT) brokerio paslaugos. Šiuolaikinės technologijos leidžia bendrauti su pasamdytu specialistu iš bet kokios pasaulio vietos ir bet kuriuo patogiu metu. Jums tikrai nereikės kelis kartus parvykti į Lietuvą ir vėl keliauti atgal, į šalį, kurioje šiuo metu gyvenate, nes visas reikiamas procedūras už jus atliks pasirinktas NT brokeris.

Atrodo per daug paprasta? O gal vis dar žiūrite į tai skeptiškai? Iš tiesų, patikėjus NT pardavimo / pirkimo procesą šios srities specialistui, viskas vyksta žymiai sklandžiau bei greičiau, nei bandant aiškintis nekilnojamojo turto rinkos niuansus patiems – tiek gyvenant užsienyje, tiek Lietuvoje.

Jau ne vienerius metus atstovauju savo klientams NT klausimais viso proceso metu (nuo objektų ar pirkėjų paieškos iki sandorio užbaigimo) ir galiu patvirtinti, jog mums visai nėra būtina susitikti gyvai, kad galėtume aptarti visus norimus klausimus.

Jums esant užsienyje, atstovausiu Jūsų interesams pagal mūsų aptartus kriterijus. Visuose NT paslaugų etapuose tarsiuosi su Jumis ir užtikrinsiu, kad būtų pilnai sutvarkyti visi dokumentai, o pats procesas praeitų sklandžiai. Informuosiu apie progresą ir pasitarsiu su Jumis kiekviename atstovavimo žingsnyje.

Bendraujama pasirinktais nuotoliniais kanalais:

 

Pagrindiniai NT paslaugų lietuviams užsienyje aspektai:

● profesionalios būsto apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
● objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
● NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendraturčių nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
● derybų vedimas pirkimo / pardavimo atveju;
● išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
● dokumentų ir registrų tvarkymas su Jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure;
● sandorių organizavimas, finansinių dokumentų sutvarkymas, pinigų pervedimo užtikrinimas.

 

Būsto pirkimas / pardavimas Lietuvoje (tarpininkavimo paslauga)

● Pasirūpinsiu visais pirkimo ar pardavimo žingsniais, tad Jums reikės tik atvykti patvirtinti notarinę pirkimo-pardavimo sutartį arba įgalioti tai padaryti mane arba kitą asmenį.
● Jei nuspręsite sandorio užbaigime dalyvauti patys, iš anksto atvykimo dienai paruošiu reikalingus dokumentus bei rezervuosiu patogų laiką notaro biure ar banke.
● Rūpinsiuosi pardavimo / pirkimo procesu nuo pradžios iki galo, todėl Jūs galėsite savo laiką skirti kitiems dalykams.
● Užtikrinsiu, jog nuo paieškos iki sandorio patvirtinimo viskas praeitų sklandžiai ir per kaip įmanoma trumpesnį laiką.
● Turiu nuolat augančią esamų ir buvusių klientų duomenų bazę, taip pat asmeninių ir profesinių pažinčių. Žinią apie Jūsų perkamą ar parduodamą turtą paskleisiu visais įmanomais būdais ir kanalais.

Bendradarbiauju tiek su kitais NT brokeriais, tiek su įvairiomis nekilnojamojo turto agentūromis. Taip pat glaudžiai dirbu su įvairiais specialistais bei savo srities profesionalais: teisininkais, matininkais, turto vertintojais, dizaineriais, NT vystytojais. Visus šiuos ryšius esu pasirengusi išnaudoti tam, kad Jūsų norimas sandoris įvyktų kuo sklandžiau ir greičiau.

Padėsiu Jums sutaupyti savo laiką bei finansus, skirtus vizitams į Lietuvą, taip pat išvengti įvairių su NT pardavimu / pirkimu susijusių neaiškumų.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui?

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

    Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo: