NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet šiuo metu gyvenate užsienyje? Ši situacija gali atrodyti stipriai komplikuota. Ypatingai tuomet, jei neturite patikimo žmogaus Lietuvoje, kuris pasirūpintų Jūsų būsto pardavimu. NT paslaugos gyvenantiems užsienyje išspręs visus kylančius klausimus:

 • Kaip reikės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus?
 • Kas aprodys Jūsų nekilnojamą turtą potencialiam pirkėjui?
 • Jei pirkėjas esate Jūs pats, kaip reikės susiplanuoti laiką atvykimui į Lietuvą, kad galėtumėte apžiūrėti dominančius NT pasiūlymus?

Visas bėdas ir neaiškumus gali išspręsti nuotolinės nekilnojamojo turto (NT) brokerio paslaugos. Šiuolaikinės technologijos leidžia bendrauti su pasamdytu specialistu iš bet kokios pasaulio vietos ir bet kuriuo patogiu metu. Jums tikrai nereikės kelis kartus parvykti į Lietuvą ir vėl keliauti atgal, į šalį, kurioje šiuo metu gyvenate, nes visas reikiamas procedūras už jus atliks pasirinktas NT brokeris.

Atrodo per daug paprasta? O gal vis dar žiūrite į tai skeptiškai? Iš tiesų, patikėjus NT pardavimo / pirkimo procesą šios srities specialistui, viskas vyksta žymiai sklandžiau bei greičiau, nei bandant aiškintis nekilnojamojo turto rinkos niuansus patiems – tiek gyvenant užsienyje, tiek Lietuvoje.

Jau ne vienerius metus atstovauju savo klientams NT klausimais viso proceso metu (nuo objektų ar pirkėjų paieškos iki sandorio užbaigimo) ir galiu patvirtinti, jog mums visai nėra būtina susitikti gyvai, kad galėtume aptarti visus norimus klausimus.

Jums esant užsienyje, atstovausiu Jūsų interesams pagal mūsų aptartus kriterijus. Visuose NT paslaugų etapuose tarsiuosi su Jumis ir užtikrinsiu, kad būtų pilnai sutvarkyti visi dokumentai, o pats procesas praeitų sklandžiai. Informuosiu apie progresą ir pasitarsiu su Jumis kiekviename atstovavimo žingsnyje.

Bendraujama pasirinktais nuotoliniais kanalais:

Pagrindiniai NT paslaugų lietuviams užsienyje aspektai:

 • profesionalios būsto apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
 • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
 • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendraturčių nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
 • derybų vedimas pirkimo / pardavimo atveju;
 • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
 • dokumentų ir registrų tvarkymas su Jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure;
 • sandorių organizavimas, finansinių dokumentų sutvarkymas, pinigų pervedimo užtikrinimas.

Būsto pirkimas / pardavimas Lietuvoje (tarpininkavimo paslauga)

 • Pasirūpinsiu visais pirkimo ar pardavimo žingsniais, tad Jums reikės tik atvykti patvirtinti notarinę pirkimo-pardavimo sutartį arba įgalioti tai padaryti mane arba kitą asmenį.
 • Jei nuspręsite sandorio užbaigime dalyvauti patys, iš anksto atvykimo dienai paruošiu reikalingus dokumentus bei rezervuosiu patogų laiką notaro biure ar banke.
 • Rūpinsiuosi pardavimo / pirkimo procesu nuo pradžios iki galo, todėl Jūs galėsite savo laiką skirti kitiems dalykams.
 • Užtikrinsiu, jog nuo paieškos iki sandorio patvirtinimo viskas praeitų sklandžiai ir per kaip įmanoma trumpesnį laiką.
 • Turiu nuolat augančią esamų ir buvusių klientų duomenų bazę, taip pat asmeninių ir profesinių pažinčių. Žinią apie Jūsų perkamą ar parduodamą turtą paskleisiu visais įmanomais būdais ir kanalais.

Bendradarbiauju tiek su kitais NT brokeriais, tiek su įvairiomis nekilnojamojo turto agentūromis. Taip pat glaudžiai dirbu su įvairiais specialistais bei savo srities profesionalais: teisininkais, matininkais, turto vertintojais, dizaineriais, NT vystytojais. Visus šiuos ryšius esu pasirengusi išnaudoti tam, kad Jūsų norimas sandoris įvyktų kuo sklandžiau ir greičiau.

Padėsiu Jums sutaupyti savo laiką bei finansus, skirtus vizitams į Lietuvą, taip pat išvengti įvairių su NT pardavimu / pirkimu susijusių neaiškumų.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto brokerė Panevėžyje bei šio tinklaraščio autorė. Jau 7 metus padedu savo klientams spręsti nekilnojamojo turto klausimus. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Siųsti užklausą