NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet šiuo metu gyvenate užsienyje? Ši situacija gali atrodyti stipriai komplikuota. Ypatingai tuomet, jei neturite patikimo žmogaus Lietuvoje, kuris pasirūpintų Jūsų būsto pardavimu. NT paslaugos gyvenantiems užsienyje išspręs visus kylančius klausimus:

 • Kaip reikės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus?
 • Kas aprodys Jūsų nekilnojamą turtą potencialiam pirkėjui?
 • Jei pirkėjas esate Jūs pats, kaip reikės susiplanuoti laiką atvykimui į Lietuvą, kad galėtumėte apžiūrėti dominančius NT pasiūlymus?

Visas bėdas ir neaiškumus gali išspręsti nuotolinės nekilnojamojo turto (NT) brokerio paslaugos. Šiuolaikinės technologijos leidžia bendrauti su pasamdytu specialistu iš bet kokios pasaulio vietos ir bet kuriuo patogiu metu. Jums tikrai nereikės kelis kartus parvykti į Lietuvą ir vėl keliauti atgal, į šalį, kurioje šiuo metu gyvenate, nes visas reikiamas procedūras už jus atliks pasirinktas nekilnojamo turto brokeris.

Atrodo per daug paprasta? O gal vis dar žiūrite į tai skeptiškai? Iš tiesų, patikėjus NT pardavimo / pirkimo procesą šios srities specialistui, viskas vyksta žymiai sklandžiau bei greičiau, nei bandant aiškintis nekilnojamojo turto rinkos niuansus patiems – tiek gyvenant užsienyje, tiek Lietuvoje.

Jau ne vienerius metus atstovauju savo klientams NT klausimais viso proceso metu (nuo objektų ar pirkėjų paieškos iki sandorio užbaigimo) ir galiu patvirtinti, jog mums visai nėra būtina susitikti gyvai, kad galėtume aptarti visus norimus klausimus.

Jums esant užsienyje, atstovausiu Jūsų interesams pagal mūsų aptartus kriterijus. Visuose NT paslaugų etapuose tarsiuosi su Jumis ir užtikrinsiu, kad būtų pilnai sutvarkyti visi dokumentai, o pats procesas praeitų sklandžiai. Informuosiu apie progresą ir pasitarsiu su Jumis kiekviename atstovavimo žingsnyje.

Bendraujama pasirinktais nuotoliniais kanalais:

Pagrindiniai NT paslaugų lietuviams užsienyje aspektai:

 • profesionalios būsto apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
 • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
 • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendraturčių nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
 • derybų vedimas pirkimo / pardavimo atveju;
 • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
 • dokumentų ir registrų tvarkymas su Jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure;
 • sandorių organizavimas, finansinių dokumentų sutvarkymas, pinigų pervedimo užtikrinimas.

Būsto pirkimas / pardavimas Lietuvoje (tarpininkavimo paslauga)

 • Pasirūpinsiu visais pirkimo ar pardavimo žingsniais, tad Jums reikės tik atvykti patvirtinti notarinę pirkimo-pardavimo sutartį arba įgalioti tai padaryti mane arba kitą asmenį.
 • Jei nuspręsite sandorio užbaigime dalyvauti patys, iš anksto atvykimo dienai paruošiu reikalingus dokumentus bei rezervuosiu patogų laiką notaro biure ar banke.
 • Rūpinsiuosi pardavimo / pirkimo procesu nuo pradžios iki galo, todėl Jūs galėsite savo laiką skirti kitiems dalykams.
 • Užtikrinsiu, jog nuo paieškos iki sandorio patvirtinimo viskas praeitų sklandžiai ir per kaip įmanoma trumpesnį laiką.
 • Turiu nuolat augančią esamų ir buvusių klientų duomenų bazę, taip pat asmeninių ir profesinių pažinčių. Žinią apie Jūsų perkamą ar parduodamą turtą paskleisiu visais įmanomais būdais ir kanalais.

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Bendradarbiauju tiek su kitais NT brokeriais, tiek su įvairiomis nekilnojamojo turto agentūromis. Taip pat glaudžiai dirbu su įvairiais specialistais bei savo srities profesionalais: teisininkais, matininkais, turto vertintojais, dizaineriais, NT vystytojais. Visus šiuos ryšius esu pasirengusi išnaudoti tam, kad Jūsų norimas sandoris įvyktų kuo sklandžiau ir greičiau.

Padėsiu Jums sutaupyti savo laiką bei finansus, skirtus vizitams į Lietuvą, taip pat išvengti įvairių su NT pardavimu / pirkimu susijusių neaiškumų.

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

 • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą