Nekilnojamo turto pardavimas

Profesionalus nekilnojamo turto pardavimas

Kaip pasiekti maksimalų rezultatą atliekant NT pardavimą? Kaip ir bet kurioje kitoje srityje patirtis ir profesionalumas lemia galutinį rezultatą. Bendradarbiaujant su NT brokeriu patogu tai, kad mes su savo komanda pasirūpinsime visais nekilnojamo turto pardavimo etapais, o Jus, patogiu metu, pakviečiame tik į notarų biurą. Negana to, jei negalite dalyvauti nekilnojamo turto pardavimo sandoryje, galime atstovauti jus pagal įgaliojimą, tad jums yra nebūtina tuo metu būti Lietuvoje. Šia paslauga mielai naudojasi užsienyje gyvenantys klientai. Visas procesas sutvarkomas už Jus, o Jums belieka laukti pilno atsiskaitymo už parduodamą turtą.

Patikėdami nekilnojamo turto pardavimą mums, Jūs patikite savo objektą visai profesionalų komandai, kurią sudaro:

 • NT brokeris
 • Nekilnojamo turto ir verslo vertintojai
 • Bankų atstovai, padedantys geresnėmis sąlygomis finansuoti Jūsų turto įsigijimą ir išskirtinai greitai aptarnaujantys mūsų klientus
 • Matininkai
 • Architektai
 • Notarų biurai

Atstovaudami Jūsų interesus, mes ne tik atliksime NT pardavimą greičiau, bet ir užtikrinsime pilną atsiskaitymą iš pirkėjo pusės bei sklandų teisinių dokumentų sutvarkymą.

Nekilnojamojo turto pardavimas, nt pardavimas

NT pardavimo etapai

Mūsų tikslas, kad Jūsų turto pardavimas būtų kuo lengvesnis, aiškesnis, paprastesnis ir suprantamas Jums. Jūsų interesus atstovausime taip, kaip savuosius.

Nekilnojamo turto pardavimo etapai:

 • Jūsų turto ir Jūsų finansinių lūkesčių įvertinimas
 • Pardavimo plano sudarymas ir laikotarpio numatymas
 • Profesionali Jūsų turto reklama
 • Apžiūrų organizavimas
 • Reguliarus pardavimo proceso aptarimas su Jumis
 • Derybų vedimas su pirkėjais siekiant gauti aukščiausią kainą
 • Jūsų turto vertinimo bankams organizavimas
 • Nuolatinė komunikacija su bankais bei notarų biurais
 • Reikiamų dokumentų rengimas sandoriui
 • Pilno atsiskaitymo už Jūsų turtą užtikrinimas
 • Jūsų turto perdavimas pirkėjui

Jūsų turtą parduosime saugiai, per numatytą laikotarpį ir už aukščiausią įmanomą kainą.

Atstovavimas pagal įgaliojimą

Mūsų klientai ne retai pageidauja, kad atstovautume juos jų NT pardavimo procese. Šią paslaugą pravartu rinktis tuomet, kai Jums patiems fiziškai yra sudėtinga dalyvauti nekilnojamo turto pardavimo sandoryje arba nenorite to daryti.

Atstovavimas pagal įgaliojimą yra visiškai saugus Jums, kadangi:

 • Su Jūsų įgaliojimu aš negalėsiu sudaryti sandorių su savimi ir savo šeimos nariais
 • Įgaliojime Jūs nurodysite į kokią banko sąskaitą norėsite gauti lėšas už parduotą turtą
 • Sandoriai, kuriuose veikia atstovas pagal įgaliojimą, yra griežtai kontroliuojami notarų

Papildomi veiksmai, kuriuos galėsiu atlikti Jus atstovaudama pagal įgaliojimą:

 • Gauti reikiamus leidimus ir pažymas Jūsų turto pardavimui
 • Esant poreikiui užsakyti kadastrinius matavimus
 • Užsakyti retrospektyvinį turto vertinimą, jei turtą esate paveldėję iš pirmos eilės giminaičių
 • Pasirašyti parduodamo turto preliminarią pirkimo – pardavimo sutartį
 • Pasirašyti parduodamo turto pagrindinę pirkimo – pardavimo sutartį notarų biure

Nekilnojamo turto pardavimas pagal įgaliojimą taupo mūsų klientų laiką, o NT brokeris gali panaudoti visą sukauptą patirtį ir siekti maksimaliai naudingų rezultatų derybų procese.

Parduodamo nekilnojamo turto marketingo etapai

nekilnojamo turto pardavimas (1)

 

Prieš pradedant reklamuoti Jūsų butą, komercines patalpas ar žemės sklypą, kartu aptarsime ir išskirsime parduodamo turto privalumus bei trūkumus, lyginant su kitais nekilnojamo turto pasiūlymais rinkoje. Kiekvienas namas, butas, komercinė patalpa, žemės sklypas ar sodyba turi skirtingus parametrus. Aptarsime, kaip parengti turtą pardavimui, padaryti jį patrauklesniu, sudominti pirkėjus ir gauti kuo konkurencingesnę kainą.

1. Objekto paruošimas pardavimui ir reklama:

 • Profesionalus Jūsų turto fotografavimas su tam pritaikyta įranga
 • Parduodamo objekto fotografavimas ir filmavimas iš oro su dronu
 • 3D, 2D planų bei interjero ir eksterjero vizualizacijų rengimas
 • Išsamus bei reprezentatyvus Jūsų turto aprašymas
 • Profesionali ir plati objekto reklamos transliacija visuose našiausiuose skelbimų portaluose
 • Reklama socialiniuose tinkluose bei Google žemėlapiuose
 • Atvirų durų dienų organizavimas

Po naujo objekto pasirodymo rinkoje, dažnai susidomėjimas juo būna tikrai didelis, tačiau svarbu tinkamai įvertinti pirkėjų motyvus, ketinimų rimtumą bei finansines galimybes. Atsakome į klientams kylančius klausimus bei pakviečiame nekilnojamą turtą apžiūrėti gyvai. Apžiūros metu akcentuojame svarbiausius parduodamo objekto pliusus bei argumentuotai perteikiame naudą. Tinkamai reaguojame į potencialių klientų klausimus, pastabas apie trūkumus ar pasiūlymus dėl mažesnės kainos. Atsiradus potencialiam pirkėjui, atstovausime Jūsų interesus derybų metu ir sieksime Jūsų nuosavybę parduoti už aukščiausią įmanomą kainą. Kai mūsų rastas klientas nuspręs pirkti Jūsų turtą, surinksime visus NT pardavimo sandoriui bei turto įvertinimui reikalingus dokumentus. Esant poreikiui, su būsimu Pirkėju aptarsime banko kreditavimą ar paskolą būstui įsigyti. Viso pirkimo proceso metu Jūsų Pirkėjas gaus pagalbos tiek, kiek jam reikės.

3. Nekilnojamo turto pardavimo sandorio patvirtinimas

Tinkamai sutvarkysime susijusius dokumentus, paruošiu preliminarią pirkimo – pardavimo sutartį arba rezervacijos sutartį, kurios pasirašymo metu bus sumokamas rezervacijos mokestis (avansas).Paskutinis etapas – pirkėjo lėšų pervedimas arba sutarties su kredito įstaiga pateikimas, sumokant visą kreditoriaus numatytą pradinį įnašą bei pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį notarų biure. Pasirūpinsime, kad Jūsų banko sąskaitą pasiektų sutartas mokestis už parduotą turtą, o Jums teliks tik paspausti naujiems būsto savininkams ranką.

Nekilnojamo turto pardavimas yra sudėtingas ir laikui imlus procesas, kurio rezultatas lemia jūsų finansinę gerovę, todėl kviečiame patikėti šį darbą šios srities profesionalui – NT brokeriui.

Mūsų parduodamas nekilnojamas turtas.

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

 • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą