Kaina (nuo – iki) Nuo į

Palyginimų sąrašas

Nekilnojamo turto pardavimas

nekilnojamo turto pardavimas

yra žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje įdirbis ir profesionalumas lemia galutinį rezultatą. Jeigu neturite patirties NT rinkoje arba nenorite pardavimu užsiimti patys, geriau patikėti šį procesą  profesionaliam nekilnojamo turto brokeriui. Patikėdami būsto pardavimą brokeriui, Jūs patikite savo objektą visai profesionalų komandai, kurią sudaro pats brokeris, fotografas, reklamos kūrėja, NT vertintojai, bankų atstovai padedantys geresnėmis sąlygomis finansuoti Jūsų turto įsigijimą, matininkai, architektai bei notarų biurai. Atstovaudamas Jūsų interesus, jis ne tik parduos Jūsų turtą greičiau, bet ir užtikrins pilną atsiskaitymą iš pirkėjo pusės bei sklandų teisinių dokumentų sutvarkymą.

Nekilnojamo turto pardavimas Panevėžyje

Nekilnojamojo turto pardavimas – kokia pradžia?

Pirminės NT konsultacijosmetu kartu aptarsime Jūsų individualią situaciją bei paslaugų sąlygas. Įvertinusi parduodamo NT būklę bei dokumentus, atvyksiu būsto apžiūrėti gyvai.

Tuomet galėsiu tiksliai įvardinti pardavimo trukmę, preliminarią kainą bei kitus susijusius aspektus. Po pirminės apžiūros ir asmeninės konsultacijos kartu nusistatysime pardavimo planą ir tikslus. Jei sutarsime dėl turto pardavimo sąlygų ir eigos, tuomet pasirašysime bendradarbiavimo sutartį. Tarpininkavimo paslaugų sutartyje yra įvardijama trukmė bei paslaugų kaina – vadinamasis brokerio sėkmės mokestis.

Komisinis mokestis priklauso nuo parduodamo NT kainos. Komisiniai yra mokami tik sėkmingai suradus pirkėją, užbaigus derybas, pasirašius preliminarią pirkimo-pardavimo arba rezervacijos sutartį bei notarinę pirkimo-pardavimo sutartį. Prieš pradedant pardavimo procesą, aptarsime visus mokestinius klausimus bei susijusius teisinius aspektus ar apribojimus, kurie gali turėti įtakos pardavimui.

Įvertinusi Jūsų turimus dokumentus bei informaciją apie parduodamą objektą VĮ Registru centre bei kitose institucijose, suteiksiu informacijos apie tai, kokius dokumentus reikia paruošti pardavimui ir kur tiksliai dėl jų kreiptis. Atsakysiu į Jums iškilusius klausimus.

 

Kas įeina į nekilnojamojo turto brokerio paslaugas?

  • Objekto paruošimas pardavimui:

Prieš pradedant reklamuoti Jūsų objektą, kartu aptarsime ir išskirsime parduodamo NT privalumus bei trūkumus, lyginant su kitais NT objektais rinkoje.

Kiekvienas namas, butas, komercinė patalpa, žemės sklypas ar sodyba turi skirtingus parametrus. Aptarsime, kaip parengti turtą pardavimui, padaryti jį patrauklesniu, sudominti pirkėjus ir gauti kuo konkurencingesnę kainą.

Radus teigiamus ir neigiamus aspektus, juos panaudosiu derybų metu.

Prieš pradėdama pardavinėti Jūsų būstą, tinkamai jį nufotografuosiu ir nuotraukas paruošiu publikavimui.

Jas paskelbsiu visuose svarbiausiuose NT pardavimų tinklapiuose. Esant poreikiui, Jūsų nekilnojamasis turtas bus reklamuojamas ir užsienio portaluose.

Užtikrinsiu, kad būtų pasitelktos visos efektyviausios komunikacijos priemonės, o informacija būtų pateikta patraukliai ir išskirtinai.

  • Objekto pasirodymas rinkoje – potencialių pirkėjų vizitai

Po naujo objekto pasirodymo rinkoje, dažnai susidomėjimas juo būna tikrai didelis, tačiau svarbu tinkamai įvertinti pirkėjų motyvus, ketinimų rimtumą bei finansines galimybes. Atsakysiu į klientams kylančius klausimus bei pakviesiu nekilnojamą turtą apžiūrėti gyvai. Apžiūros metu akcentuosiu svarbiausius parduodamo objekto pliusus bei argumentuotai perteiksiu naudą. Tinkamai reaguosiu į potencialių klientų klausimus, pastabas apie trūkumus ar pasiūlymus dėl mažesnės kainos.

Atsiradus potencialiam pirkėjui, atstovausiu Jūsų interesus derybų metu ir sieksiu Jūsų nuosavybę parduoti už geriausią įmanomą kainą. Kai mano rastas klientas nuspręs pirkti Jūsų turtą, surinksiu visus NT pardavimo sandoriui bei turto įvertinimui reikalingus dokumentus. Esant poreikiui, su būsimu pirkėju aptarsime banko kreditavimą ar paskolą būstui įsigyti. Taip pat pasirašant turto perdavimo-priėmimo aktą yra aptariamas abiems šalims tinkamas išsikraustymo (turto perleidimo) laikotarpis bei raktų perdavimo data.

  • Nekilnojamo turto pardavimo sandorio patvirtinimas

Tinkamai sutvarkius susijusius dokumentus, paruošiu preliminarią pirkimo-pardavimo arba rezervacijos sutartį, kurios pasirašymo metu bus sumokamas rezervacijos mokestis (avansas).
Paskutinis etapas – pirkėjo lėšų pervedimas  arba sutarties su kredito įstaiga pateikimas, sumokant visą kreditoriaus numatytą pradinį įnašą bei pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį notarų biure. Pasirūpinsiu, kad Jūsų banko sąskaitą pasiektų sutartas mokestis už parduotą turtą, o Jums teliks tik paspausti naujiems būsto savininkams ranką.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui?

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

    Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo: