Namo pardavimas

Gyvenamojo namo pardavimas: kaip rasti pirkėją?

Gyvenamojo namo pardavimas – procesas, kurio sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių. Galime rasti atvejų, kai namas pardavinėjamas ne vienerius metus ir jo niekas nenori, tačiau būna ir taip, kad naujas savininkas atsiranda per keletą mėnesių ar dar greičiau.

Šios kategorijos straipsniuose rasite aprašytus sudėtingesnius atvejus. Tai namo dalies pardavimas, namo priklausančio keliams bendraturčiams pardavimas , dovanoto nekilnojamojo turto pardavimas , mokesčiai po nekilnojamojo turto pardavimo ir kt.

Niekada negalima tiksliai numatyti, kaip viskas susiklostys ir kiek laiko užtruks, bet aš manau, jog kiekvienas parduodamas gyvenamasis namas turi savo pirkėją – mums tereikia jį surasti. Kaip ieškoti? Svarbu, kad apie parduodamą pastatą žinia būtų paskleista kuo plačiau, t. y. skelbimai turi atsirasti visuose NT portaluose Aruodas.lt, Skelbiu.lt, Domoplius.lt bei kitose skelbimų svetainėse. Ne mažiau svarbu atlikti ir “namų darbus”.

Kaip pasiruošti gyvenamojo namo pardavimui?

Visų pirma privalote turėti tvarkingus namo dokumentus. Susižiūrėkite ir įsitikinkite, kad tikrai nieko netrūksta. Bus reikalingos aiškios, gražios namo bei šalia jo esančio sklypo nuotraukos. Jei kieme netvarka, geriau ją pašalinkite, antraip ir nuotraukos bus netvarkingos, nepatrauklios.

Labai svarbu nustatyti teisingą gyvenamojo namo kainą. Ji priklauso nuo pastato būklės, vietovės, statybos metų, susisiekimo galimybių ir t. t. Per didelė kaina atbaidys pirkėjus ir jūsų parduodamas namas ilgai lauks naujo savininko.

Per maža kaina lygiai taip pat gali atbaidyti žmones, sukelti jiems įtarimą – o jums tai bus akivaizdus nuostolis. Žmonės dažnai įsivaizduoja, kad parduodant pigiau, namas bus greičiau parduotas. Kartais tai pasiteisina, tačiau tikrai ne visada.

Ko būtent ieško pirkėjai?

Skelbimuose būtina nurodyti parduodamo namo privalumus, todėl reikia suprasti, ko ieško pirkėjai.

  • Galbūt netoliese yra darželis ar mokykla? Tai tikrai galėtų būti patrauklu šeimai su vaikais;
  • Gal namas stovi gražioje vietoje, gamtos apsuptyje? O gal mieste, kur netoli prekybos centras, parkas, biblioteka ir t. t.?
  • Ar patogu iki jo nuvažiuoti nuosavu automobiliu? Gal netoli yra viešojo transporto stotelė?
  • Gal namui priklauso nemažas žemės sklypas, kuriame galima įsirengti baseiną, nuosavą žaidimų ar sporto aikštelę, puoselėti gėlynus?

Ką daryti, kai atlikti “namų darbai”? Užsiimti aktyviais namo pardavimo veiksmais bei reklama. Skelbimo įkėlimas į NT portalus tai tik 10 proc. viso darbo, kuris laukia.

Daugiau informacijos apie sudėtingus namų pardavimo atvejus rasite žemiau esančiuose mano straipsniuose.

Malonaus skaitymo!

Skaityti daugiau
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Namo pardavimas: sėkmingo sandorio ABC [2024]

Namo pardavimas: nuo ko pradėti, kaip nesuklysti ir viską atlikti teisingai? Kaip parduoti namą brangiai bei pakankamai greitai? Kokie dokumentai reikalingi parduodant namą? Visi atsakymai į aktualius klausimus šiame straipnsyje.

Namo pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kaip parduoti priklausančią namo dalį?

Namo dalies pardavimas - apie viską išsamiai. Parduodamos namo dalies bendraturčiai turi pirmenybės teisę pirkti parduodamą turtą. Jiems turi būti pasiūlyta ta kaina ir tos sąlygos, kuriomis namo dalis parduodama. Pasiūlymas gali būti žodinis arba notaro patvirtintas pranešimas raštu.

Namo pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Dovanoto turto pardavimas ir apmokestinimas [2024]

Dovanoto turto pardavimas atneša ne tik pajamas bet ir mokestines pareigas. Toks turtas kartais gali būti apmokestintas net dukart: priimant dovaną ir ją parduodant. Plačiau apie tai, kuo ypatingas nekilnojamojo turto dovanojimas ir pardavimas skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai. GPM [2024]

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai taikomi gautam pelnui po turto pardavimo. Gyventojų pajamų mokesčio 15 proc. tarifu apmokestinamas turto pardavimo, įsigijimo bei leidžiamų atskaitymų kainų skirtumas. Plačiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? [2024]

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? - kiekvieno NT pardavėjo galvoje iškylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Plačiau apie tai, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Paveldėto NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

NŽT struktūros ir asmenų aptarnavimo pokyčiai nuo 2024 m.

Nuo 2024 m. keičiasi ir NŽT struktūra. Didžiausias struktūrinis pokytis yra susijęs su 50 teritorinių skyrių jungimu į 5 žemės tvarkymo ir administravimo skyrius (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų).

Nekilnojamo turto dokumentai NT pardavimas Viskas, ką turite žinoti apie žemės pardavimą NT naujienos

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Gyvenamas namas su komercijai pritaikytu pastatu Pelkių g., Panevėžyje

129 000 €

5 kamb., 166 kv. m.

122 kv. m. gyvenamasis namas A.Strazdo g., Panevėžys

130 000 €

4 kamb., 122 kv. m.

Rąstinis gyvenamasis namas Taikos g., Dusetose, Zarasų r.

23 000 €

3 kamb., 70 kv. m.

Parduodamas mūrinis gyv. namas Radastų g. 45 A, Panevėžys

95 000 €

4 kamb., 92 kv. m.

Mūrinis sodo namas su 14 arų sklypu Janališkių k., Panevėžio r.

36 000 €

4 kamb., 76.741 kv. m.

171 kv. m. nebaigtos statybos namas Papyvesių k., Pasvalio r.

39 000 €

4 kamb., 171 kv. m.

Sodo namas Ūtos g. 45, Šeškų k., Panevėžio r.

30 000 €

2 kamb., 52 kv. m.

Rekonstruojamas namas Ramioji g. Liūdynės k., Panevėžio r.

40 000 €

4 kamb., 113.27 kv. m.

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje ir Panevėžyje.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Skambinti
Siųsti užklausą