nekilnojamo turto agenturos panevezyje

Nekilnojamojo turto brokeriai

Brokeriai Panevėžyje: kaip išsirinkti?

Brokeriai Panevėžyje

Asta Samulionytė – nekilnojamo turto brokerė Panevėžyje

Brokeriai Panevėžyje: jų pasirinkimas iš ties didelis. Visose gyvenimo srityse renkamės sau patinkantį specialistą: gydytoją, draudimo brokerį, vairavimo instruktorių, vaikų auklę ar kirpėją. Nekilnojamo turto brokeriai Panevėžyje – ne išimtis, renkamės ir juos. Tai turi būti iš ties patikimas, atsakingas ir nepriekaištingos reputacijos žmogus. Visai nesvarbu Jūsų NT brokeris dirba savarankiškai ar priklauso kuriai nors NT agentūrai. Tiesa ta, kad gerai dirbantys specialistai dirba savarankiškai, “ant savęs”. Jiems nereikia, kad juos kažkas prižiūrėtų, kontroliuotų ir skatintų siekti aukštų rezultatų.

 

 

Koks nekilnojamo turto brokeris yra verta pasitikėjimo?

Patirtis. Pasitikėjimo vertas nekilnojamo turto brokeris NT srityje turėtų dirbti ne trumpiau nei 5 metus ir per metus sudaryti ne mažiau nei 25 sandorius. Kodėl būtent tiek? Nes nekilnojamo turto srityje itin svarbi yra patirtis. Šioje srityje žinios įgaunamos tik su praktine patirtimi, teoriškai to neįmanoma išmokti. Nekilnojamo turto pardavimas, nuoma ir kiti procesai reguliuojami teisės aktais, kurie yra atnaujinami ne po kartą į metus. Nekilnojamo turto rinkoje vyksta nuolatiniai kainų svyravimai, priklausantys nuo šalies ekonomikos pokyčių, bankų maržų kilimų ir kritimų. Tik ilgą patirtį turintys nekilnojamo turto brokeriai Panevėžyje bus praėję ne vieną nekilnojamo turto sąstingį, išmanys, kokia būtent šiuo metu yra nekilnojamo turto rinka ir Jums patars. Svarbu įsitikinti, kad Jus dominančio NT brokerio veikla yra jo vienintelė ir pagrindinė veikla. Tik toks žmogus Jus tinkamai atstovaus. Jei svarstote rinktis nekilnojamo turto agentūrą – taip pat svarbu įsitikinti, kad tai nėra naujas NT rinkos žaidėjas.

Klientų atsiliepimai . Kitas aspektas, į kurį labai svarbu atkreipti dėmesį, – tai buvusių klientų atsiliepimai apie Jus dominantį NT brokerį Panevėžyje. Atsiliepimų reikėtų ieškoti ir juos vertinti keliuose interneto šaltiniuose. Objektyvūs ir tikri atsiliepimai bus tik ten, kur patys nekilnojamo turto brokeris jų negali redaguoti. Šiandieniniame pasaulyje yra labai daug ir labai gražiai pateiktų tariamų klientų atsiliepimų. Netapkite melo auka! Vadovaukitės Google žemėlapių paskyrose esančiais įvertinimais ir komentarai. Tai vienintelis patikimas šaltinis, kuriame paliktų atsiliepimų nėra galimybės koreguoti ar ištrinti.

Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

NT brokerė, Panevėžys

+370 616 07300
info@astasamulionyte.lt

Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Panevėžyje, žemės sklypų pardavimas – visoje Lietuvoje.

Susipažinkime:

Esu profesionali NT brokerė Panevėžyje bei šio tinklaraščio autorė. Teikiu visas nekilnojamojo turto paslaugas: nekilnojamojo turto pardavimas, ..

Daugiau informacijos

Sandra Jakulė

Sandra Jakulė

NT brokerė, Vilnius

+370 655 31429
info@asmeninisntbrokeris.lt

Nekilnojamo turto paslaugos Vilniuje bei Vilniaus r.

Susipažinkime:

Savo veiklą nekilnojamame turte pradėjau 2013 m. REMAX kompanijoje. Mano pagrindinė veiklos sritis – gyvenamojo ..

Daugiau informacijos

Agnė Strikaitė

Agnė Strikaitė

Asistentė, Vilnius

+370 634 74830
strikiate.agne@gmail.com

NT objektų reklamos kūrimas bei administravimas

Susipažinkime:

Dažniausiai mano klientai – žmonės, kurie gyvena užsienyje ar kitame mieste ir nori parduoti arba nusipirkti nekilnojamąjį turtą ..

Daugiau informacijos

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Siųsti užklausą