Buto pardavimas

Buto pardavimas: greitai, sklandžiai, be nuostolių

Buto pardavimasNorint, kad buto pardavimas įvyktų sklandžiai, vien sėkmės nepakaks. Svarbu susidėlioti aiškų, nuoseklų pardavimo planą ir jo laikytis. Dar prieš paskelbiant apie parduodamą butą, privalote įsitikinti, jog turite visus reikiamus dokumentus, įvertinti buto būklę, nusistatyti adekvačią, rinkos padėtį atitinkančią kainą, pasiruošti kokybiškas nuotraukas, apgalvoti  šio buto privalus ir t. t.

Šios kategorijos straipsniuose rasite išsamią informaciją apie: buto pardavimo eigą bei mokesčius; reikalingus dokumentus, bankui įkeisto buto pardavimą; turto pardavimą turint nepilnamečių vaikų; buto pardavimą Lietuvoje, kai esate užsienyje , dovanoto nekilnojamojo turto pardavimą , mokesčius po nekilnojamojo turto pardavimo ir kt.

Toks pasiruošimas garantuos, kad buto pardavimas įvyks kuo greičiau. Visus reikalus sugadinti gali ir netinkamai padarytos, neaiškios nuotraukos, ir neteisingai surašytas skelbimas.

Kaip parduoti butą kuo greičiau?

Žinoma, jūs norite tai padaryti ne tik kuo greičiau, bet dar ir už tenkinančią kainą? Tai suprantama. Kainą nulemia daugybė veiksnių:

  • buto vieta (didelis ar mažesnis miestas, kaimas, užmiestis ar centras ir t. t.);
  • pastato ir paties buto būklė. Tikrai neapsimoka nuslėpti tokių trūkumų, kaip įtrūkusi siena, netvarkinga laiptinė, pelėsis. Pirkėjai tai tikrai neabejotinai pamatys;
  • kas yra netoli: darželis, mokykla, prekybos centras, parkas, sporto klubas, automobilių stovėjimo aikštelė ir t. t.?
  • butas yra įrengtas, jau paruoštas gyvenimui, ar jį įsirengti reikėtų patiems? O gal jis įrengtas, tačiau reikalingas remontas?
  • kelintame aukšte yra butas ir kiek aukštų turi pastatas?
  • ką galima matyti pro buto langus ar balkoną? Tai judri gatvė ar ramus parkelis?
  • kiek kambarių?

Kai apgalvosite ir susižymėsite visus buto privalumus ir trūkumas, ne tik kainą bus lengviau nustatyti, bet ir aiškiau suvoksite, kas yra jūsų potencialus pirkėjas. Vienišas žmogus, šeima su mažais vaikais ar vyresnio amžiaus pora turės skirtingus poreikius ir ieškos juos atitinkančio varianto.

Žinoma, buto pardavimas bet kokiu atveju reikalauja tam tikro nusimanymo ir kantrybės, todėl šiais laikais dauguma žmonių nelinkę vargti patys, gilintis į NT rinkos subtilybes. Jie verčiau patiki šį reikalą specialistui, NT brokeriui.

Žemiau esančiuose straipsniuose rasite daug naudingos ir išsamios informacijos apie buto pardavimo ypatumus.

Malonaus skaitymo!

Skaityti daugiau
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Buto pardavimas / mokesčiai. Ką BŪTINA žinoti buto pardavėjui?

Buto pardavimas – procesas, kurio visi etapai yra svarbūs, todėl norint išvengti brangiai kainuojančių klaidų, reikia žinoti, ką, kada ir kaip daryti, jei norite greitai ir brangiai parduoti savo butą. Kaip parduoti butą greitai? Kokie taikomi mokesčiai po buto pardavimo? Kokių dokumentų reikia? Čia rasite visus atsakymus ir dar daugiau naudingos informacijos.

Buto pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Bankui įkeisto buto pardavimas: nuo ko pradėti? [2024]

Buto pardavimas su paskola – neišvengiamas procesas, kaip esamas būstas nebetenkina. Žinoma, jūs, kaip pardavėjas, esate suinteresuotas atlikti viską kuo sklandžiau bei greičiau – o tam reikia ne tik tinkamos reklamos, bet ir tam tikrų teisinių aspektų sutvarkymo, NT rinkos stebėjimo ir t. t.

Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kokių dokumentų reikia parduodant butą? [2024]

Kokių dokumentų reikia parduodant butą? - dažnas nekilnojamojo turto brokeris išgirsta šį klausimą. Kaip parduoti butą saugiai ir greitai? Norint parduoti butą, visų pirma reikėtų įsitikinti, ar tikrai galite jį parduoti, ar turite visus sandoriui reikalingus dokumentus, ar gausite notaro leidimą butą parduoti (jei turite nepilnamečių vaikų).

Buto pardavimas NT pardavimas Nekilnojamo turto dokumentai Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Paveldėto NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Buto pardavimas turint nepilnamečių vaikų: svarbūs pokyčiai [2024]

Buto pardavimas turint nepilnamečių vaikų – nėra lengvas procesas, tam reikalingi papildomi dokumentai bei pažymos. Jei parduoti norimas būstas yra Jūsų šeimos vienintelis gyvenamasis turtas, kur galite deklaruoti gyvenamąją vietą, tuomet bus reikalingas notaro leidimas turtą parduoti.

Buto pardavimas NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Dovanoto turto pardavimas ir apmokestinimas [2024]

Dovanoto turto pardavimas atneša ne tik pajamas bet ir mokestines pareigas. Toks turtas kartais gali būti apmokestintas net dukart: priimant dovaną ir ją parduodant. Plačiau apie tai, kuo ypatingas nekilnojamojo turto dovanojimas ir pardavimas skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai. GPM [2024]

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai taikomi gautam pelnui po turto pardavimo. Gyventojų pajamų mokesčio 15 proc. tarifu apmokestinamas turto pardavimo, įsigijimo bei leidžiamų atskaitymų kainų skirtumas. Plačiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kaip parašyti įgaliojimą užsienyje – 4 būdai

Tai labai dažnai nekilnojamojo turto pardavėjų, esančių ne Lietuvoje, užduodamas klausimas. Šiame straipsnyje pasidalinsiu patarimais, į ką atkreipti dėmesį rašant įgaliojimą bei kaip jaustis saugiau. Taip pat pristatysiu 4 būdus įgaliojimo parašymui.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

3 žingsniai, kaip išsirinkti sąžiningą NT brokerį

NT brokeriai: kaip atpažinti profesionalų NT brokerį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis nekilnojamojo turto ekspertą? Skaitykite plačiau apie tai, kokie 3 požymiai išduoda NT brokerio profesionalumą.

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Nekilnojamo turto dokumentai Paveldėto NT pardavimas Viskas, ką turite žinoti apie žemės pardavimą
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? [2024]

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? - kiekvieno NT pardavėjo galvoje iškylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Plačiau apie tai, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, skaitykite šiame straipsnyje.

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Paveldėto NT pardavimas

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

3 kamb. butas K. Šimonio g. 8, Kupiškyje

37 000 €

3 kamb., 65 kv. m.

2 kamb. butas Semeliškių g., Vievyje, Elektrėnų sav.

50 000 €

2 kamb., 49 kv. m.

2 kamb., 52.03 kv.m. butas Naujojoje g., Liūdynės k., Panevėžio r.

47 000 €

2 kamb., 52 kv. m.

35.82 kv.m., 1 kamb. butas Kniaudiškių g. 63, Panevėžyje

44 000 €

1 kamb., 36 kv. m.

41 kv. m.,1 kamb. butas Gilužio g. 6, Vilniuje

95 000 €

1 kamb., 41 kv. m.

2 kamb. butas Rugių g., Vilniuje

79 000 €

2 kamb., 37.24 kv. m.

1 kamb. butas, Klaipėdos g. 106, Panevėžys

40 000 €

1 kamb., 30 kv. m.

3 kamb., 108 kv.m. butas Ukmergės g. 45, Panevėžyje

139 000 €

3 kamb., 108 kv. m.

Parduodamas butas Panevėžyje, Parko g., 2 kamb., 50.63 kv.m.

55 000 €

2 kamb., 50 kv. m.

Parduodamas butas Klaipėdos g. 99, Panevėžyje, 3 kamb., 2 aukštas

139 000 €

3 kamb., 82 kv. m.

Parduodamas butas Vilniaus g., Panevėžyje, 4 kamb., 2 aukštas

83 500 €

4 kamb., 85 kv. m.

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą