Parduodami namai

Parduodami namai – kaip nepasiklysti renkantis?

Ieškote namo gyventi su šeima? O gal planuojate jį nuomoti? Bet kokiu atveju esu pasirengusi jums pagelbėti. Peržvelkite mano sukeltus parduodamų namų skelbimus. Čia rasite ir visiškai įrengtų namų, tinkamų iškart įsikelti ir gyventi, ir tokių, kurių įrengimu reikės pasirūpinti patiems. Namai Panevėžyje: nuo naujos statybos iki išsaugotos autentikos.

Kas svarbiausia renkantis parduodamą namą?

Tai esminis klausimas, į kurį atsakymų gali būti labai daug. Viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių, poreikių bei turimų planų. Žmonės skirtingi, todėl ir poreikiai kaskart vis kiti. Ar jums svarbus patogus susisiekimas viešuoju transportu? Norite šalia sklypo, kur galėsite sodininkauti ar daržininkauti? O gal pakaks visai nedidelio kiemo? Ieškote atokesnės vietos ar geriau, kai kasdien galite susitikti ir pasilabinti su kaimynais? Gyvensite su šeima, ar planuojate užsiimti ir kokia nors komercine veikla?

Šiuos ir kitus aktualius klausimus visada aptariu su savo klientais, kad galėčiau rasti patį geriausią variantą tiek vietos, tiek kainos atžvilgiu ir per patį trumpiausią laiką.

Gyvenamasis namas: nuo gyvenamos vietos šeimai iki investicinės galimybės

Parduodami namai Panevėžyje dažnai domina šeimas su vaikais, žmones, kurie ieško ramybės, trokšta patys kurti savo aplinką, ar užsiimti pomėgiais bei veiklomis, kurioms reikia daugiau erdvės. Tai galėtų būti rūpinimasis gyvūnais, augalais ir pan. Galų gale, jei turite vaikų, visada smagu, kai jie gali išbėgti pažaisti į nuosavą kiemą, palakstyti su keturkoju šeimos numylėtiniu, surengti vandens mūšį su draugais, kai šilta ar statyti besmegenius, kai yra sniego.

Namas gali būti įsigyjamas ir kaip investicija. Galbūt ateityje norėsite jį parduoti, arba jis taps palikimu vaikams? O gal norėsite jį nuomoti kaip erdvę įvairioms šventėms ir renginiams, pritaikyti kitokiai komercinei veiklai? Kaip matote, galimybių yra labai daug, todėl visi bet kokios būklės parduodami namai anksčiau ar vėliau randa savo pirkėjus.

Visai nesvarbu, kokiu tikslu ieškote namo – aš, profesionali nekilnojamojo turto brokerė,  esu pasirengusi jums padėti. Lygiai taip pat siūlau savo pagalbą tiems, kurie nori parduoti turimą NT. Mano tikslas – sklandžiai, be gaišaties ir papildomų lūkesčių suvesti pirkėją ir pardavėją bei padėti jiems įgyvendinti abi puses tenkinantį sandorį.

Turite klausimų, susijusių su individualaus namo įsigijimu ar pardavimu? Susisiekime!

namai-panevezyje

Parduodami namai Panevėžyje

Rikiuoti pagal:
Parduodama autentiška sodyba Datūniškio vs., Panevėžio r.

150 000 €

110 kv. m.

Gyvenamas namas su komercijai pritaikytu pastatu Pelkių g., Panevėžyje

129 000 €

5 kamb., 166 kv. m.

122 kv. m. gyvenamasis namas A.Strazdo g., Panevėžys

130 000 €

4 kamb., 122 kv. m.

Rąstinis gyvenamasis namas Taikos g., Dusetose, Zarasų r.

23 000 €

3 kamb., 70 kv. m.

Parduodamas mūrinis gyv. namas Radastų g. 45 A, Panevėžys

95 000 €

4 kamb., 92 kv. m.

Mūrinis sodo namas su 14 arų sklypu Janališkių k., Panevėžio r.

36 000 €

4 kamb., 76.741 kv. m.

171 kv. m. nebaigtos statybos namas Papyvesių k., Pasvalio r.

39 000 €

4 kamb., 171 kv. m.

Sodo namas Ūtos g. 45, Šeškų k., Panevėžio r.

30 000 €

2 kamb., 52 kv. m.

Rekonstruojamas namas Ramioji g. Liūdynės k., Panevėžio r.

40 000 €

4 kamb., 113.27 kv. m.

Siųsti užklausą