Mūsų klientų Google apžvalgos

Atsiliepimai apie NT brokerius

NT Brokeriai yra nepakeičiama dalis finansų rinkos. Jie turi svarbią funkciją – tarpininkauja tarp investuotojų ir kapitalo rinkos. Tačiau renkantis tinkamą brokerį, svarbu įvertinti ne tik jų paslaugų kokybę, bet ir gautus atsiliepimus iš klientų. Tokia informacija leidžia geriau suvokti brokerio reputaciją bei patikimumą. Atsiliepimai apie NT brokerius – puikus jų darbo atspindys.

Atidžiai analizuodami atsiliepimus apie NT brokerius, galime susidaryti nuomonę apie jų profesionalumą, paslaugų kokybę ir klientų aptarnavimą. Vertinimas gali būti naudingas potencialiems investuotojams, kurie dar nesutikę su konkrečiu brokeriu, arba tiems, kurie siekia pakeisti savo dabartinį brokerį.

Vienas iš pagrindinių kriterijų, kurį vertinant reikėtų atkreipti dėmesį, yra klientų aptarnavimo kokybė. Puikus NT brokeris turi būti pasiekiamas visą darbo dieną ir mokėti greitai ir efektyviai atsakyti į klientų užklausas. Taip pat svarbu, kad šis žmogus turėtų gerą supratimą apie finansų rinką ir galėtų teikti profesionalius patarimus investuotojams.

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra techninės sistemos patikimumas ir saugumas. Patikimas NT brokeris turi turėti galingą ir modernią prekybos platformą, kuria būtų patogu naudotis ir užtikrintų klientų duomenų saugumą.

Didelė dalis informacijos apie NT brokerių reputaciją ir paslaugų kokybę gali būti gauta iš klientų atsiliepimų. Šie atsiliepimai gali būti surasti įvairiose interneto platformose, pavyzdžiui, specializuotuose finansų forumuose ar socialinėje žiniasklaidoje. Tačiau svarbu suvokti, kad ne visi atsiliepimai yra objektyvūs ir galimi melo elementai, todėl reikėtų juos vertinti kritiškai ir plėsti savo tyrimą įvairiuose šaltiniuose.

Geriausi ir patikimiausi NT brokeriai dažnai gauna daugiau teigiamų atsiliepimų dėl jų klientų aptarnavimo ir kokybiškų paslaugų. Tačiau net ir tokie brokeriai gali turėti keletą neigiamų atsiliepimų, taigi svarbu atidžiai perskaityti ir išanalizuoti visa rinkinį atsiliepimų, kad galėtumėte padaryti savo išvadas.

Tikriausi atsiliepimai apie NT brokerius yra Google verslo paskyrose. Ten jų negalima koreguoti ar ištrinti, o ir atsiliepimą rašantis asmuo save identifikuoja bei negali likti anoniminiu pranešėju.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

dalius dalaitis
dalius dalaitis

2023-05-16

Google

Dėkojame už greitus ir konkrečius atsakymus.

Justinas Kairys
Justinas Kairys

2023-04-01

Google

Esu labai patenkintas, kad turėjau galimybę patikėti NT pardavimą p.Astai. Ji - tikra savo srities specialistė, kuri išklausys, patars ir suteiks visą dominančią informaciją. Jos profesionalumą įvertinčiau visa 10 žvaigždučių😊. Nuoširdus AČIŪ!

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Algimantas Kontvainis
Algimantas Kontvainis

2022-02-13

Google

Profesionaliai atlieką savo darbą, esu patenkintas suteiktomis paslaugomis

Bolis Kem
Bolis Kem

2021-11-18

Google

Mano klausimo sprendime brokerė Asta Samulionytė pasirodo labai aktyvi, profesionali, dedanti maksimalias pastangas klausimo greitam išsprendimui. Jos pastangos buvo rezultatyvios, tarpininkavimo veiksmai kokybiški, tikslūs, rezultatyvi. Labai profesionalu. Pagarba.

Julius Linda
Julius Linda

2021-11-02

Google

Labai profesionaliai ir bet kuriuo metu suteikiamos konsultacijos, patarimai.

Elnara Fatajeva
Elnara Fatajeva

2021-06-06

Google

Puiki brokerė, kuri savo darbą atlieka kokybiškai ir yra tikra savo srities profesionalė. Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis. Malonus bendravimas, greitas reagavimas. Rekomenduoju, jei norite be streso ir didelio vargo parduoti NT!

Kristina Bardinskiene
Kristina Bardinskiene

2021-03-17

Google

ASTA,padėka iš mūsų Jums už greitą buto pardavimą,sklandžiai,operatyviai spręstus reikalus,neturejome jokių rūpesčių, visais jais pasirūpinote iki pat pardavimo.Nuostabi,patikima NTspecialistė,visada kreipsimės į jus.AČIŪ ŠIRDINGAS.Sėkmės jums sunkiame darbe.

Viktorija Vaikasaite
Viktorija Vaikasaite

2020-11-23

Google

Labai ačiū brokerei Astai už jos profesionaliai atliktą darbą! Gavome daugiau, nei tikėjomės. Informacija buvo suteikiama greitai ir konkrečiai, atsakyta į kiekvieną rūpimą klausimą iškilus neaiškumams. Pačios didžiausios rekomendacijos!

lina levickiene
lina levickiene

2020-08-25

Google

Ačiū Jums už greitą ir kokybišką paslaugą

Dominyka Adamkevičienė
Dominyka Adamkevičienė

2020-07-24

Google

Labai atsidavęs savo darbui žmogus. Aiškiai ir išsamiai pateikia visą informaciją. Malonu buvo kreiptis. Ateityje kreipsimės ir kitiems rekomenduojame

Igoris Strukovas
Igoris Strukovas

2020-05-27

Google

Rekomenduoju, tikras profesionalas

Alvydas Vidugiris
Alvydas Vidugiris

2019-01-02

Google

Buvo malonu bendrauti. Gavau info visais rupimais klausimais. Jei reikes ir ateityje pasinaudosiu Jusu paslaugomis.

Rasa L
Rasa L

2018-11-15

Google

Paslaugi,profesionali agente!rekomenduoju pasinaudot jos paslaugomis!

Aida Kriukelyte
Aida Kriukelyte

2018-01-29

Google

Labai puiki ir tobulai dirbanti savo darba! Tiesiog,savo reikaliukus susitvarkiau labai sekmingai ir greitai.Rekomenduoju,liksit tikrai patenkinti.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

UAB RMND
UAB RMND

2023-05-10

Google

Ačiū,už gerą bendravimą ir greitą sandorio įvykdymą.Rekomenduojam.

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Asta Motuzienė
Asta Motuzienė

2022-02-18

Google

Labai profesionaliai dirba. Aiškiai pateikia informaciją, padeda parengti dokumentus. Sutvarko visus reikalus nuo - iki. Tereikia tik pasikliauti. Rekomenduojame

Violeta Beigiene
Violeta Beigiene

2021-12-06

Google

PROFESIONALU. Ko gi daugiau reikia. Dirbti reikia tik su profesionalais.

ingrida saveniene
ingrida saveniene

2021-11-02

Google

Puiki, maloni, visą įmanoma pagalba suteikianti brokere, buvo malonu butent su jumis tvarkytis pirkimo pardavimo reikalus, didelis Ačiū.

dalia kisieliene
dalia kisieliene

2021-10-20

Google

Dekinga Astai uz profesonalu darba,malonu bendravima,pranesimus,patarimus parduodant du butus. Aciu Jums! Rekomenduoju puikia brokere

Regina Grigaliūnienė
Regina Grigaliūnienė

2021-04-27

Google

Profesionali, dalykiška, maloniai bendraujanti, išsamiai atsakė į visus iškilusius klausimus, greitai ir gerai sutvarkė visus su pardavimu susijusius reikalus. Atliktu darbu esu labai patenkinta

Mindaugas Dambrauskas
Mindaugas Dambrauskas

2021-02-22

Google

Labai profesionali brokerė. Didelis ačiū Astai. Tikrai rekomenduoju visiems.

Jolanta Vaikasiene
Jolanta Vaikasiene

2020-11-22

Google

Nuoširdžiai dėkojame brokerei Astai Samulionytei už profesionalią pagalbą būsto klausimais. Sulaukėme labai daug patarimų, paaiškinimų. Darbas atliktas kokybiškai, atsakingai. Rekomenduoju drąsiai kreiptis!

Laura Boreiko
Laura Boreiko

2020-07-27

Google

Labai gerai brokere,padejo atsakyti i visus rupimus klausimus. Rekomenduoju!

Vilmantas Marcinkevičius
Vilmantas Marcinkevičius

2020-06-25

Google

Rekomenduoju Astą kaip savo srities specialiste. Parduos jūsų NT už protingą kainą kuri tenkins visas puses.

Jonas Cernius
Jonas Cernius

2020-05-21

Google

Asta Samulionytė tarpininkavo parduodant butą. Šis žmogus yra tikras savo profesijos profesionalas, kuris pastoviai palaiko ryšį su pirkėju ir pardavėju bei pasižymi nepriekaištinga darbo etika. Viskas buvo atlikta laiku ir be priekaištų. Netgi kilus kai kurioms problemoms, laviruodama tarp situacijų, Asta viska išsprendė pati ir visi likome patenkinti. Ačiū, Asta, už sėkmingą sandėrį ir, jei ateityje prireiks, kreipsimės tik į Jus. 10 balu!

Dalia Briand
Dalia Briand

2018-12-12

Google

Visai atsitiktinai suradau NT brokerę Astą- ir neapsigavau! Ji- puiki profesionalė, komunikabili, paprasta, visada geros nuotaikos. Visą tą laiką ji kantriai išklausė ir atsakinėjo i mūsų klausimus, jautėme jos geranoriškumą, operatyvumą. Rezultatas- per 3 mėnesius parduotas namas! Mes su vyru tikrai labai patenkinti Astos darbu. Patariu visiems, kuriems reikalinga tokia pagalba, kreiptis i ją. Nuoširdus ačiū, miela Asta ir geriausios sėkmės ateinančiais metais!

drugeliai lietuva
drugeliai lietuva

2018-01-29

Google

Buvo malonu bendrauti su specialistu gerai išmanančiu savo darbą NT srityje. NT sandoriu ir rezultatais likau patenkintas. Galiu drąsiai rekomenduoti Asta Samulionytė kitiems

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Siųsti užklausą