Kreipiausi į Astą su prašymu patikrinti informaciją apie mane dominantį butą, patarti ar tinkamai parengti dokumentai, ar nėra trūkumų sutartyse ji operatyviai išsiaiškino detales iki smulkmenų. Ji suteikė tikrai profesionalią konsultaciją, atsakė į eigoje iškilusius naujus klausimus. Jei ateityje reiks patarimo dėl nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, nedvejodama vėl kreipsiuosi į Astą.

Edita L.

Kreipiausi į Astą Samulionytę prašydama patikrinti informaciją apie mane dominančią sodybą, patarti dėl kainos protingumo. Asta suteikė profesionalią konsultaciją, per keletą dienų patikrino duomenis, atsakė į eigoje iškilusius naujus klausimus. Man patiko, kad Asta nuoširdžiai bendrauja, operatyviai įvykdo aptarus darbus.  Jei ateityje reiks patarimo dėl nekilnojamojo turto, nedvejodama vėl kreipsiuosi į Astą Samulionytę.

Kristina T.

Labai maloni ir nuoširdi moteris. Puikiai išmano ir atlieka savo darbą, visada patars. Maloniai bendrauja su klientais. Matosi, kad žino ką daro. Jei reikėtų kada nors turėti panašių reikalų su mielu noru rinkčiausi šią moterį. Mielai rekomenduočiau!

Laima M.

Esate patenkinti mano paslaugomis?
Būsiu dėkinga, jei paliksite atsiliepimą:
  Su brokere Asta Samulionyte teko bendrauti du kartus. Labai šiltas, malonus žmogus, visada tave išklauso ir, prašant patarimo, pataria. Ačiū už kompetenciją.

  Loreta I.

  Dirbant su Asta Samulionyte buvo paprasta, aišku ir konkretu. Nebuvo jokių trikdžių ir nesusipratimų. Mano butas buvo parduotas su Astos pagalba gana greitai ir man nereikėjo tuo rūpintis.

  Dalia V.

  Patiko bendrauti ir išklausyti dėl buto nuomos patarimus. Buvo surastas abipusis kompromisas dėl kainos. Likau patenkinta darbu ir klientų parinkimu.

  Giedrė R.

  Su Asta Samulionyte bendravome pirmą kartą, tačiau esu labai dėkinga jai, nors prieš „agentūras“ buvau griežtai nusistačiusi. Labai atsakingas, savo darbą išmanantis asmuo. Dėkoju už profesionalumą, kompetenciją ir pagalbą. Sėkmės.

  Vaida D.

  Čia galite rasti daugiau atsiliepimų apie mano darbą:

  ⇒ https://www.aruodas.lt/
  ⇒ https://www.google.lt/

  Call Now Button+370 616 07300