Žemės sklypų pardavimas

Turinys: 

 1. Žemės sklypų pardavimas
 2. Žemės pardavimo brokeriai
 3. Paslaugos, kurias gausite iš NT brokerio
 4. Derybos – Jūsų sklypą parduosime už geriausią įmanomą kainą
 5. Mokesčiai už parduotą žemę – tuo pasirūpinsime mes!
 6. “NT pardavimų sprendimai” – kodėl mes?

Žemės sklypo pardavimas gali būti paprastas ir lengvas

Kas yra sėkmingas žemės pardavimas? Tikriausiai kiekvienas iš mūsų jį apibrėžtume skirtingai. Žemės pardavimo brokeriai į šį klausimą atsakytų paprastai. Sėkmingas žemės sklypų pardavimas – tai greitas, tikslingas ir maksimaliai klientų pelningas susitarimas. Įgudę profesionalai išmano procesų eiliškumą, turi visus reikiamus kontaktus sklandžiam pardavimo užsakymo vykdymui bei geba rezultatyviai derėtis jūsų naudai. Žemės pardavimas – ne retai yra sudėtingas procesas, kurį patyręs NT brokeris geba įvykdyti per trumpiausią laiką.

Žemės pardavimo brokeriai – kodėl verta bendradarbiauti?

Žemės pardavimo brokeriai – tai tarpininkai, kurie suinteresuoti jūsų turtą parduoti per trumpiausią laiką už aukščiausią įmanomą kainą. Argi ne toks ir jūsų tikslas? Jie pasirūpins ne tik būtinais dokumentais, bet ir sklypo filmavimu / fotografavimu, reklaminių skelbimų kūrimu, transliacija, derybomis su potencialiais pirkėjais bei sutarčių rengimu. 

1. NT brokeris pasirūpins:

 • Žemės sklypo dokumentų analize bei jų rengimu sandoriui. Jums reikės tik pateikti nurodytas pažymas apie žemės sklypą, o visus žemės pardavimui atlikti būtinus veiksmus inicijuoja žemės pardavimo brokeris. Tai ir pranešimų apie parduodamą žemės sklypą pateikimas Nacionalinei žemės ūkio tarnybai, ir rezervacijos / preliminariosios pirkimo – pardavimo bei pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarčių detalių derinimas bei jų parengimas;
 • Žemės sklypo filmavimu, fotografavimu, vaizdo medžiagos paruošimu su dronu;
 • Reklamos transliacija efektyviausiuose, mokamuose Lietuvos skelbimų portaluose. Tam žemės pardavimo brokeriai pasitelkia patikrintą ir profesionalią komandą;
 • Derybomis su potencialiais pirkėjais;
 • Preliminariosios pirkimo – pardavimo / rezervacijos sutarties rengimu, avansiniu pirkėjo apmokėjimu;
 • Būtinomis notaro paslaugomis;
 • Pilno / galutinio atsiskaitymo užtikrinimu;
 • Mokestiniais klausimais po žemės pardavimo. 

Mūsų jau parduoto žemės sklypo reklaminis vaizdo klipas:

2. Derybos – jūsų žemę parduosime už aukščiausią įmanomą kainą

Derybos su potencialiais pirkėjais, žemės sklypo nuomininku bei pirmenybės teisę į pirkimą turinčiais asmenimis. Šis procesas pareikalauja daug laiko ir pastangų, ypač jei susidomėjimas yra didelis. Profesionalios ir tikslingos derybos trunka ir keleta mėnesių. Žemės pardavimo brokeriai šiame etape taupo brangų jūsų laiką ir emocinę sveikatą.

3. Mokesčiai už parduotą žemę – mes pasirūpinsime, kad jie būtų kiek įmanoma mažesni

Pardavus nekilnojamąjį turtą yra taikomas Gyventojų pajamų mokestis (GPM) , kuriuo apmokestinamas jūsų gautas pelnas. Pelnas skaičiuojamas iš pardavimo kainos atimant turto įsigijimo kainą.

GPM mokestis nėra taikomas trimis atvejais:

 • žemės sklypas nuosavybės teise jums priklauso ilgiau nei 10 metų;
 • sklypą paveldėjote iš pirmos eilės giminaičio ir paveldėjimo metu užsisakėte sklypo vertinimą arba pardavimo metu retrospektyvinį vertinimą, o pardavėte už vertinimo ataskaitoje nurodytą kainą arba pigiau.
 • GPM mokesčio nereikia mokėti tais atvejais, kai sklypą pardavėte pigiau, nei įsigijote.

Jūsų žemės sklypą paduodantis profesionalus NT brokeris pasirūpins šiais mokesčių klausimais ir jūsų mokesčių naštą sumažins iki minimumo.

Esant poreikiui, laiku bus atliktas retrospektyvinis turto vertinimas, o jūs tiksliai žinosite, kada ir kokiu mokesčiu teks mokėti.

4. Jums nereikės rūpintis jokiais formalumais

Žemės pardavimo brokerių paslaugos apima ir sandorio užbaigimą bei pilno ir galutinio atsiskaitymo užtikrinimą. Pirmiausia sudaroma žemės sklypo rezervacijos (avanso) / preliminarioji prikimo – pardavimo sutartis. Brokeris užtikrina, kad avansas jums būtų sumokėtas laiku, numato tikslius terminus, kada gali įvykti notarinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas bei galutinis atsiskaitymas už parduodamą turtą. Jums liks tik patogiu metu atvykti į notarų biurą, gavus pilną atsiskaitymą už parduotą žemės sklypą, pasirašyti dokumentus. Mes užtikrinsime pilną ir sklandų atsiskaitymą už jūsų turtą.

zemes pardavimas. žemės ūkio paskirties žemės pardavimas

“NT pardavimų sprendimai” – kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Siūlome rimtai apsvarstyti mūsų NT pardavimo paslaugas, nes:

 • Turime ilgametę (8 metų) patirtį nekilnojamojo turto pardavimų srityje, kuri užtikrina procesų sklandumą ir greitį;
 • Dirbame su profesionalų komanda, turime visus reikalingus kontaktus ir priemones, kurie būtini spartesniam sandorio įgyvendinimui;
 • Turime nepriekaištingą reputaciją, apie kurią byloja mūsų klientų atsiliepimai;
 • Turime NT objektų pardavimo strategiją , kuri leidžia mums dirbti sistemingai, kryptingai bei nuosekliai siekiant tikslo. Tai yra konkretus ir labai aiškus veiksmų planas, kurio laikomasi viso pardavimo proceso metu.

Mūsų parduodami žemės sklypai

Žemės sklypų pardavimas gali tapti lengvu ir maloniu procesu, kurio metu jums nereikės niekuo rūpintis. Vienintelis veiksmas, kurį reikia atlikti – sutartu, jums patogiu laiku, atvykti į notaro kabinetą ir pasirašyti sandorio sutartį. Leiskite mums pasirūpinti sėkmingu žemės pardavimu!

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

 • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą