Žemės sklypų pardavimas

Žemės sklypų pardavimas gali būti paprastas ir lengvas

Kas yra sėkmingas žemės pardavimas?

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų jį apibrėžtume skirtingai. Žemės pardavimo brokeriai į šį klausimą atsakytų paprastai. Sėkmingas žemės sklypų pardavimas – tai greitas, tikslingas ir maksimaliai klientui pelningas susitarimas. Įgudę profesionalai išmano procesų eiliškumą, turi visus reikiamus kontaktus sklandžiam pardavimo užsakymo vykdymui bei geba rezultatyviai derėtis jūsų naudai. Žemės pardavimas – ne retai yra sudėtingas procesas, kurį patyręs NT brokeris geba įgyvendinti per trumpiausią laiką.

Kodėl verta bendradarbiauti su žemės pardavimo brokeriais?

Jei niekuomet nesate susidūrę su žemės pardavimu, gali pasirodyti painu, kaip pasirūpinti tinkama eiga. Jums teks ne tik pasirūpinti būtinais dokumentais, bet ir prireiks visos komandos, kuri pasirūpins skelbimo pardavimui paruošimu. Žemės pardavimo brokeriai – tai tarpininkai, kurie suinteresuoti jūsų turtą parduoti per trumpiausią laiką už maksimaliai galimą kainą. Argi ne toks ir jūsų tikslas?

NT brokeris pasirūpins:

 • Žemės sklypų dokumentų analize bei jų rengimu sandoriui. Jums reikės tik pateikti nurodytas pažymas apie žemės sklypą, o visus būtinus veiksmus inicijuoti žemės pardavimą atliks žemės pardavimo brokeriai. Tai ir pranešimų apie parduodamą žemės sklypą pateikimas Nacionalinei žemės ūkio tarnybai, ir rezervacijos bei pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarčių detalių derinimas bei jų parengimas.
 • Žemės sklypo filmavimu, fotografavimu, vaizdo medžiagos paruošimu su dronu.
 • Reklamos transliacija efektyviausiuose, mokamuose Lietuvos ar užsienio portaluose. Tam žemės pardavimo brokeriai pasitelkia patikrintą profesionalią komandą.
 • Derybomis su potencialiais pirkėjais.
 • Sutarties rengimu, avansiniu pirkėjo apmokėjimu.
 • Būtinomis notaro paslaugomis.
 • Pilno atsiskaitymo užtikrinimu.

Mano jau parduoto žemės sklypo reklaminis vaizdo klipas:

Derybos. Žemės pardavimo brokeriai taupo jūsų laiką

Derybos su potencialiais pirkėjais, žemės sklypo nuomininku bei pirmumo teisę į pirkimą turinčiais asmenimis. Šis procesas pareikalauja nemažai laiko ir pastangų, ypač jei susidomėjimas yra didelis. Žemės pardavimo brokeriai šiame etape taupo brangų jūsų laiką.

Žemės sklypų pardavimas: mokesčiai už paveldėtą žemę

Pardavus nekilnojamąjį turtą yra taikomas gyventojų pajamų (GPM) 15 proc. tarifo mokestis už gautą pelną. Gautas pelnas skaičiuojamas iš pardavimo kainos atimant turto įsigijimo kainą. Šis mokestis nėra taikomas trimis atvejais:

 • žemės sklypas nuosavybės teise Jums priklauso ilgiau nei 10 metų;
 • jei sklypą paveldėjote iš pirmos eilės giminaičio ir paveldėjimo metu pasidarėte sklypo vertinimą arba pardavimo metu retrospektyvinį vertinimą, o pardavėte už tą pačią vertinimo kainą arba pigiau.
 • GPM mokesčio nereikia mokėti tais atvejais, kai sklypą pardavėte pigiau, nei įsigijote.

Formalumai, kuriais jums nereikės rūpintis

Žemės pardavimo brokerių paslaugos apima ir sandorio užbaigimą po to, kai yra randamas patrauklus pirkėjas. Pirmiausia sudaroma žemės pardavimo rezervacijos ir avanso sutartis. Brokeris užtikrina, kad avansas jums būtų sumokėtas laiku, numato tikslius terminus, kada galės įvykti notarinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas bei galutinis atsiskaitymas už parduodamą turtą. Jums liks tik patogiu metu atvykti į notarų biurą bei, gavus pilną atsiskaitymą už perduodamą žemės sklypą, pasirašyti dokumentus. Mes užtikrinsime pilną ir sklandų atsiskaitymą už jūsų turtą.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje

Asta Samulionytė – nekilnojamo turto brokerė

Suprantama, kad yra galimybė rinktis iš skirtinų žemės pardavimo brokerių, tačiau siūlome rimtai apsvarstyti mūsų paslaugas, nes:

 • Turime ilgametę patirtį, kuri užtikrina procesų sklandumą ir greitį.
 • Dirbame su profesionalų komanda ir turime būtinus kontaktus, kurie prisideda prie spartesnio sandorio įgyvendinimo.
 • Nepriekaištinga reputacija, apie kurią byloja mūsų klientų atsiliepimai.

Mūsų parduodami žemės sklypai

Žemės sklypų pardavimas gali tapti lengvu ir maloniu procesu, kurio metu jums nereikės niekuo rūpintis. Vienintelis veiksmas, kurį reikės atlikti – sutartu, jums patogiu laiku, atvykti į notaro kabinetą ir pasirašyti sandorio sutartį. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sėkmingu žemės pardavimu!

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto brokerė Panevėžyje bei šio tinklaraščio autorė. Jau 7 metus padedu savo klientams spręsti nekilnojamojo turto klausimus. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Siųsti užklausą