NT pardavimas

Nekilnojamojo turto pardavimas. Kaip išvengti klaidų?

Norite parduoti turimą nekilnojamą turtą? Jei toks sprendimas jau “kabo ore”, sveikinu – laukia tam tikros pajamos, bet ir tam tikras iššūkis. Juk tai ne stalą ar kėdę parduoti. Nekilnojamojo turto pardavimas gali užtrukti kelis mėnesius, metus ar net ilgiau.

Šios kategorijos straipsniuose skaitykite apie paveldėto turto pardavimą, žemės ūkio paskirties žemės pardavimą, areštuoto arba bankui įkeisto turto pardavimą ir kt.

Kas labiausiai trukdo parduoti NT?

  • Visų pirma tai per mažai reklamos arba ji labai nekokybiška. Kad ir ką norite parduoti – namą, butą, sodą, žemės sklypą, komercines patalpas – kuo plačiau paskleisite apie tai žinią įvairiuose skelbimų portaluose, pranešite visiems pažįstamiems, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų pirkėjas ją pamatys. Žinoma, skelbimas turi būti pateiktas aiškiai, tvarkingai, atskleidžiant visas parduodamo objekto savybes. Taip pat apsvarstykite galimybę kreiptis į NT brokerį.
  • Neadekvati kaina taip pat gali sujaukti visus reikalus. Jei ji per didelė, niekas nesiryš tokios mokėti ir jūsų NT dar ilgai bus pardavinėjamas. Stipriai per maža kaina taip pat gali atrodyti įtartinai. Potencialiems pirkėjams gali kilti klausimų, kas gi negerai su tuo objektu, jei jis toks pigus. Galbūt pardavėjas bando nuslėpti kokius nors jo trūkumus? Be to, tai neabejotinas nuostolis jums.
  • Netvarkingi arba nepilnai sukomplektuoti dokumentai – dar vienas “pagalys ratuose”. Dokumentais privaloma pasirūpinti prieš imantis pardavimų. Atsiradus potencialiam pirkėjui ar net pradėjus derybas tikrai ne laikas prisiminti, kad dar neturite kokių nors išrašų, leidimų ar pan. Nekilnojamojo turto pardavimas bus daug sklandesnis, kai startuosite įsitikinę, kad visus reikalingus dokumentus turite arba greitu metu gausite.
  • Nieko nenoriu sumenkinti ar papeikti, bet supraskite, kad ne visi žmonės turi talentą teisingai derėtis, komunikuoti – ir tai visiškai natūralu. Deja, jei jūs jo neturite, galite visai to nenorėdami atbaidyti potencialius pirkėjus. Geras derybininkas yra tas, kuris sugeba komunikuoti net ir tada, jei šiandien buvo prasta diena, kažkas sunervino arba erzina pirkėjo bendravimo manieros. Derantis jūs visa tai turite pamiršti ir tapti pardavimų specialistu. Jei jaučiate, kad šis vaidmuo ne jums, geriau derybas perduoti kažkam, kas turi pakankamai įgūdžių.

Daugiau naudingų patarimų bei informacijos apie tai, kaip sėkmingai parduoti turimą turtą, rasite žemiau esančiuose mano straipsniuose.

Malonaus skaitymo!

Skaityti daugiau
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Nekilnojamo turto pardavimas neišlaikius 10 metų: seime skinasi kelią 5 metų terminas

Seime jau antrą kartą per pastaruosius metus siūloma nuo 10 iki 5 metų sutrumpinti nekilnojamo turto išlaikymo terminą, kad gautas pelnas po turto pardavimo nebūtų apmokestintas gyventojų pajamų mokesčiu.

NT pardavimas Paveldėto nekilnojamojo turto pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Paveldėto turto pardavimas ir mokesčiai [2023]

Paveldėto turto pardavimas ir mokesčiai - nerimą keliantis procesas, kai labai svarbu nesuklysti. Žinoma, paveldėto turto pardavimas susijęs ne tik su pajamomis, bet ir su tam tikrais mokesčiais: paveldimo turto mokesčiu bei gyventojų pajamų mokesčiu (GPM) po turto pardavimo. Panagrinėkime šią temą plačiau.

Paveldėto nekilnojamojo turto pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Bankui įkeisto buto pardavimas: ką svarbu žinoti?

Buto pardavimas su paskola – neišvengiamas procesas, kaip esamas būstas nebetenkina. Žinoma, jūs, kaip pardavėjas, esate suinteresuotas atlikti viską kuo sklandžiau bei greičiau – o tam reikia ne tik tinkamos reklamos, bet ir tam tikrų teisinių aspektų sutvarkymo, NT rinkos stebėjimo ir t. t.

Buto pardavimo ABC Įkeisto / areštuoto turto pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kaip parduoti butą? Kokių dokumentų reikia [2023]

„Kaip parduoti butą? Kokių dokumentų reikia parduodant butą?” - dažnas nekilnojamojo turto brokeris išgirsta šį klausimą. Kaip parduoti butą saugiai ir greitai? Norint parduoti butą, visų pirma reikėtų įsitikinti, ar tikrai galite jį parduoti, ar turite visus sandoriui reikalingus dokumentus, ar gausite notaro leidimą butą parduoti (jei turite nepilnamečių vaikų).

Buto pardavimo ABC NT pardavimas Nekilnojamojo turto dokumentai
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Žemės pardavimas: kokių dokumentų reikia? [2023]

Žemės ūkio paskirties žemės pardavimas - ką būtina žinoti kiekvienam žemės pardavėjui? Pateikiama reikalingų dokumentų sąrašą bei daug kiekvienam žemės pardavėjui naudingos informacijos. Žemės pardavimas ir mokesčiai.

Žemės pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Areštuoto turto pardavimas: 2 galimi žingsniai

Kaip parduoti areštuotą turtą? Toks pardavimas yra gan nemalonus procesas ir nekilnojamojo turto pardavėjui, ir pirkėjui. Parduoti areštuotą turtą galima tik tada, kai grąžinamos skolos ir gaunamas antstolio leidimas parduoti.

Įkeisto / areštuoto turto pardavimas NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Buto pardavimas Lietuvoje, kai Jūs gyvenate užsienyje

Nekilnojamojo turto pardavimas ar pirkimas daugumai žmonių paprastai sukelia didesnį ar mažesnį galvos skausmą, o dar jei esate toli, situacija tikrai gali pasirodyti sudėtinga. Juk namo, buto ar sklypo pardavime dažniausiai iškyla nemažai kliūčių. Būsimam sandoriui reikia surinkti būtinus dokumentus ir pažymas, tad tektų ne vieną kartą grįžti į Lietuvą.

Buto pardavimo ABC
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kaip parašyti įgaliojimą užsienyje – 4 būdai

Tai labai dažnai nekilnojamojo turto pardavėjų, esančių ne Lietuvoje, užduodamas klausimas. Šiame straipsnyje pasidalinsiu patarimais, į ką atkreipti dėmesį rašant įgaliojimą bei kaip jaustis saugiau. Taip pat pristatysiu 4 būdus įgaliojimo parašymui.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Sandoriai grynaisiais – iki 5000 Eur

Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji apribojimai atsiskaitant grynaisiais pinigais. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad nuo šios datos atsiskaityti grynaisiais už sandorius galima bus tik tokiu atveju, jei suma neviršys 5000 eurų.

NT pardavimas
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Nekilnojamojo turto pardavimas: per brokerius ar patiems?

Norite įsigyti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą? Šiuo metu vis daugiau žmonių nebesivargina imtis šio reikalo patys, o verčiau patiki dalį arba visą procesą specialistams – nekilnojamojo turto agentūroms arba laisvai samdomiems brokeriams.

NT pardavimas Nekilnojamo turto brokeriai
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

Kiek kainuoja NT brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? - kiekvieno NT pardavėjo galvoje iškylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Plačiau apie tai, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, skaitykite šiame straipsnyje.

Nekilnojamo turto brokeriai
Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokeriai: kaip atpažinti profesionalų NT brokerį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis nekilnojamojo turto ekspertą? Skaitykite plačiau apie tai, kokie 3 požymiai išduoda NT brokerio profesionalumą.

Nekilnojamo turto brokeriai NT pardavimas

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Parduodami 3 žemės sklypai 7.09 ha Miliaučiškės k., Ignalinos r.

20 000 €

7.09 ha

Parduodamas 10.85 ha žemės ūkio paskirties sklypas Visagine

110 000 €

10.85 ha

Parduodamas 2.4 ha sklypas su ežero pakrante Ignalinos r.

79 000 €

2.4 ha

Parduodamas privatus Gilynės ežeras su 1 ha sklypu Zarasų r.

53 000 €

5.25 ha

6.69 ha žemės ūkio sklypas Vaišvydžių k., Pakruojo r.

50 000 €

6.69 ha

Parduodamas 11.7 ha žemės sklypas Lavėnų k., Pasvalio r.

82 000 €

11.7 ha

Parduodamas 7 ha žemės sklypas Titonių k., Pakruojo r.

62 000 €

7 ha

8.49 ha žemės ūkio sklypas Miliūnų k., Kupiškio r.

48 000 €

8.49 ha

16 ha žemės ūkio sklypas Burgėnų k., Pasvalio r.

172 000 €

16.09 ha

13.84 ha ploto žemės sklypai su 455 m. ežero pakrante Čereškų k., Molėtų r.

202 000 €

13.84 ha

Namų valdos sklypas su A+ klasės namo projektu Dembavoje, Panevėžio r.

85 000 €

10.18 a

Parduodami namų valdos paskirties sklypai Šiauliuose, Vinkšnėnų g.

10 000 €

Investicinis pastatas su 13 a. žemės sklypu Respublikos g., Panevėžyje

650 000 €

378.47 kv. m.

Parduodamas sklypas Lėvens g., Bernatonių k., Panevėžio r.

22 000 €

25 a

Parduodamas žemės ūkio paskirties sklypas Janionių k., Širvintų r.

24 000 €

4.84 ha

Parduodami 27 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypai, Panevėžio r., Praščiūnai

185 000 €

27.8339 ha

Parduodamas 18 ha sklypas Nainiškių k., Panevėžio r.

69 000 €

18.73 ha

60 ha žemės ūkio paskirties sklypas Suolelių k., Utenos r.

220 000 €

60 ha

96.78 kv.m. komercinės patalpos Aido g., Panevėžyje

32 000 €

97 kv. m.

18 ha žemės ūkio paskirties sklypas Kelmės r., Žeberių k.

73 000 €

18 ha

77 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypai Anykščių r.

385 000 €

77 ha

Žemės ūkio paskirties sklypas (12 ha) Panevėžio r., Ustronės k.

53 000 €

12.0697 ha

Erdvus 31,4 ha žemės ūkio sklypas Pasvalio r. Žvirgždės k.

219 800 €

31.4038 ha

Parduodamas sklypas Beržų g. 33, Senamiesčio k., Panevėžio r.

23 500 €

23.56 a

15.23 ha žemės ūkio paskirties sklypas Radeikių k., Rokiškio r.

80 900 €

15.23 ha

Komercinis sklypas (3,31 ha) šalia magistralės VIA BALTICA

90 000 €

3.31 ha

Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.