Parduodamos komercinės patalpos

Komercinės patalpos – kaip jas išsirinkti?

Komercinės patalpos Panevėžyje

Parduodamos patalpos Panevėžyje

Jeigu planuojate vykdyti ar jau vykdote komercinę veiklą, kuriai reikalingos tam pritaikytos patalpos, kviečiu pasidairyti po mano turimus pasiūlymus. Tokios patalpos Panevėžyje visada susijusios su verslu. Tai gali būti atskiri pastatai, pastatų grupės, ofisai, sandėliavimo, gamybinės patalpos ir pan.

Į ką svarbu atsižvelgti įsigyjant komercinės paskirties patalpas?

Tai rimta investicija, todėl prieš atliekant galutinį sprendimą būtina gerai apsvarstyti, įvertinti galimas rizikas, poreikius, galimybes.

Svarbūs faktoriai

Pastato (pastatų) būklė. Įvertinkite, ar jums patogiau įsigyti jau įrengtas, veiklai pritaikytas patalpas, kuriose praktiškai iš karto galima priimti klientus, ar norėsite jas įsirengti pagal savo turimą viziją. Taip pat svarbu išsiaiškinti, ar pastatas neįkeistas, ar nėra kitokių įsipareigojimų.

Vieta. Jos pasirinkimas priklauso nuo jūsų veiklos pobūdžio. Svarbu, kad vieta būtų patogi bei tinkama jūsų klientams, darbuotojams, tiekėjams. Jei tai bus veikla, susijusi su buhalterija, grožio paslaugų teikimu ar pan., patalpų geriau ieškoti miesto teritorijoje. Jeigu planuojate organizuoti vaikų vasaros stovyklas – veikiausiai labiau tiks atokesnė vietovė gamtos apsuptyje. Įvertinkite ir tai, ar šalia yra pakankamai vietos parkingui, jei to reikia. Patalpos Panevėžyje išsidėsčiusios pačiose įvairiausiose miesto vietose.

Komercinių patalpų paskirtis. Kiekvienas pastatas, kaip ir kiekvienas žemės sklypas turi savo paskirtį, kuri nurodoma dokumentuose.

Plėtros galimybės. Jei savo ateities vizijoje matote, jog jūsų verslas plėsis, augs ir esamų patalpų erdvės nebepakaks, reikėtų įvertinti, ar pasirinktas komercines patalpas galima praplėsti. Jeigu tokios galimybės nėra, bet tenkina vieta, būklė ir kitos sąlygos, reikėtų apsvarstyti, kuriam laikui jums viso to pakaks ir ar ateityje norėsite šias patalpas perparduoti bei ieškoti kitų. O gal galima turėti keletą patalpų, nutolusių tarpusavyje, ir tai nesukurs didelių nepatogumų?

Kaip matote, klausimų nemažai, tačiau visus juos gerai apsvarsčius, išsirinkti komercines patalpas Panevėžyje nebebus taip sudėtinga. O gal kol kas parankiau patalpas ne pirkti, bet nuomotis? Žinoma, jei vis dar liko neaiškumų, ar norite pasitarti, visada esu pasiruošusi jums padėti. Kartu aptarsime situaciją, išsiaiškinsime poreikius bei per kiek įmanoma trumpesnį laiką rasime jums tinkamas komercines patalpas.

Rikiuoti pagal:
96.78 kv.m. komercinės patalpos Aido g., Panevėžyje

28 999 €

97 kv. m.

Komercinis pastatas su įrengtu butu Liberiškio k., Panevėžio r.

180 000 €

620 kv. m.

Investicinis pastatas su 13 a. žemės sklypu Respublikos g., Panevėžyje

650 000 €

378.47 kv. m.

Siųsti užklausą