NŽT struktūros ir asmenų aptarnavimo pokyčiai nuo 2024 m.

NŽT struktūros ir asmenų aptarnavimo pokyčiai nuo 2024 m.

Nuo 2024 m. keičiasi ir NŽT struktūra. Didžiausias struktūrinis pokytis yra susijęs su 50 teritorinių skyrių jungimu į 5 žemės tvarkymo ir administravimo skyrius (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų).

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų žemės tvarkymo ir administravimo skyrių teritorijos.

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų žemės tvarkymo ir administravimo skyrių teritorijos.

Nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiama ir asmenų aptarnavimo tvarka NŽT. Asmenys, pageidaujantys atvykti į konsultaciją gyvai, bus priimami tik:

  • Centriniame padalinyje (J. Lelevelio g. 6, Vilnius);
  • Kauno apygardos žemės tvarkymo ir administravimo skyriuje (L. Sapiegos g. 10, Kaunas).

Gyventojų patogumui, tam, kad nereikėtų gaišti laiko ir laukti eilėje, NŽT ragina laiką konsultacijai rezervuoti iš anksto. Iš anksto užsiregistruoti vizitui galima Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainės nzt.lrv.lt skiltyje „Asmenų aptarnavimas“, užpildžius registracijos formą ir gavus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją, taip pat paskambinus telefonu 8 706 86 666. Neužsiregistravę asmenys bus aptarnaujami, jei tuo metu nebus konsultuojami iš anksto užsiregistravę asmenys.

Telefono numeriu 8 706 86 666 taip pat bus teikiama bendroji informacija Tarnybos kompetencijai priskirtais klausimais: informacija, kaip pateikti prašymą; informacija dėl privačios žemės; informacija dėl valstybinės žemės; informacija dėl kadastrinių matavimų ir matininkų veiklos.

Bendro pobūdžio klausimus galima teikti ir el. paštu nzt@nzt.lt.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad į NŽT dažnai atvykstama dėl klausimų, dėl kurių atvykti nėra būtina, pvz., nemaža dalis atvykstančių asmenų tiesiog atneša pateikti jau parašytus prašymus arba skundus. Todėl maloniai primename, kad prašymus ir skundus patogiau pateikti:

  • per Elektroninius valdžios vartus (www.epaslaugos.lt);
  • e. pristatymo sistemoje (www.ePristatymas.lt);
  • interneto svetainėje „E. pilietis“ (epilietis.lrv.lt);
  • elektroniniu paštu (nzt@nzt.lt) pasirašytus kvalifikuotu el. parašu arba pateikiant pasirašyto prašymo skaitmeninę kopiją;
  • paštu, Gedimino pr. 19, 01103 Vilnius.

Šaltinis: Nacionalinė žemės tarnyba prie aplinkos ministerijos. 

Domina žemės ar miško pardavimo paslauga? Užpildykite užklausos formą apačioje ir sužinokite sąlygas.

Nekilnojamo turto dokumentai NT pardavimas Viskas, ką turite žinoti apie žemės pardavimą NT naujienos
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.
Kiti mano straipsniai:

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024-ųjų: svarbiausi pokyčiai

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024 - ųjų ir svarbiausi pokyčiai. Kas keisis perkant buta naujos statybos daugiabučiuose? Kokie pirkimo proceso pokyčiai? Visą naudingą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Retrospektyvinis vertinimas: 3 atvejai, kai jis būtinas

Retrospektyvinis vertinimas - tai praeityje buvusios realios turto kainos nustatymas. Toks vertinimas reikalingas parduodant paveldėtą arba dovanotą turtą bei esant teisminiams ginčams. Kviečiu apie šio vertinimo naudą skaityti plačiau.

Preliminarioji pirkimo – pardavimo sutartis

Preliminarioji pirkimo - pardavimo sutartis - bene vienas svarbiausių dokumentų raštu apibrėžiančių nekilnojamojo turto pardavėjo ir pirkėjo susitarimą. Šioje sutartyje svarbu numatyti visas susitarimo detales ir nepalikti vietos interpretacijoms. Kviečiu skaityti plačiau apie tai, kaip gi nesuklysti rengiant šią sutartį ir sėkmingai užbaigti NT sandorį.

Parduodami 21.35 ha žemės sklypai Ažuožeriškių k., Zarasų r.

56 000 €

21.35 ha

Parduodami 13.24 ha žemės sklypai Bulinskių k., Utenos r.

34 000 €

13.24 ha

15.7 a žemės sklypai Saulėlydžio akl., Vyčių k., Panevėžio r.

16 000 €

15 a

10.93 ha žemės ūkio sklypas su mišku Paberžės k., Kaišiadorių r.

50 000 €

10.93 ha

7.09 ha žemės ūkio sklypas Girsteikių vs., Panevėžio r.

52 500 €

7.09 ha

45.77a namų valdos sklypas Malūno g., Velžio k., Panevėžio r.

68 000 €

45 a

19.97 ha žemės ir miškų ūkio sklypai Pakapio k., Utenos r.

138 000 €

19.97 ha

13.26 ha žemės ūkio sklypas su mišku Dryžių k., Utenos r.

75 000 €

13.26 ha

Rodyti daugiau

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą