Jei neturite patirties perkant nekilnojamąjį turtą (NT), norėdami nepermokėti ir lengvai susitvarkyti su daugybe painių pirkimo niuansų, pasvarstykite apie NT brokerio paslaugą.

Su brokerio pagalba lengviau rasite Jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, brokeris padės įvertinti planuojamo pirkinio kainos ir kokybės santykį. Taip pat išsiaiškins: ar planuojamas pirkti būstas neturi įsiskolinimų, įrengimo įforminimo ar kitų nuslėptų trūkumų.

Dokumentų pildymas ir derybos su banku dėl paskolos, tarpininkaujant brokeriui, bus kur kas paprastesni.

Atstovavimas perkant nekilnojamąjį turtą

Naujo gyvenamojo būsto paieška gali atimti daug Jūsų laiko ir sukelti neplanuoto streso. Taip pat ieškodami gyvenamojo būsto savarankiškai, galite permokėti bei susidurti su painiu dokumentacijos pildymu.

Jei neturite patirties nekilnojamojo turto (NT) rinkoje, didelė tikimybė, kad prarasite daugiau lėšų ir ilgiau užtruksite ieškodami, nei dirbant kartu su NT brokeriu.

Profesionali pagalba perkant būstą gali padėti išvengti įvairių neplanuotų teisinių ar mokestinių keblumų.

Nekilnojamo turto rinkoje dirbu ne vienerius metus, tad galiu padėti efektyviai rasti Jūsų lūkesčius atitinkančius namus bei objektyviai įvertinti planuojamo pirkinio kainos ir kokybės santykį.

Taip pat galiu atstovauti Jus derybose bei sklandžiai užbaigti NT pirkimo sandorį.

Prieš pradėdami bendradarbiavimą, mes aptarsime Jūsų būsimo būsto poreikius ir iškelsime tikslus paieškai. Pagal Jūsų pateiktus kriterijus ir nurodytą kainą aš ieškosiu geriausio įmanomo pasiūlymo rinkoje.

NT objektų paieška pirkėjui

Objekto paieškai naudosiu tradicinius viešai pasiekiamus reklamos kanalus, taip pat ir specifines komunikacijos priemones bei asmeninius ryšius:

 • tradiciniuose paieškos kanaluose (NT skelbimų portalai ir vidinės sistemos) tikrinsiu naujausius parduodamų objektų pasiūlymus;
 • aktyviai platinsiu informaciją Jūsų pasirinkto rajono gyventojams;
 • informaciją apie Jūsų kriterijus atitinkantį būstą patalpinsiu Lietuvos NT agentūrų asociacijos vidinėje sistemoje (MLS);
 • apie Jūsų paieškos kriterijus pranešiu savo turimiems klientams bei kolegoms.

Iš patirties žinau, kad geriausi NT pirkimo sandoriai yra sudaromi per asmenines ar profesines pažintis. Man pasiekiami reklamos būdai ir priemonės leis surasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą už žemiausią įmanomą kainą.

Apžiūrų organizavimas ir derybos dėl nekilnojamojo turto

NT objektų apžiūrose dalyvausiu kartu su Jumis. Tai leis kartu greičiau įvertinti apžiūrimą turtą. Apžiūros metu pateiksiu savo nuomonę apie privalumus ir trūkumus bei užduosiu tikslinius klausimus pardavėjui.

Papildomai surinksiu informaciją apie dominančių objektų aplinką: artimiausius prekybos centrus, infrastruktūrą bei kaimynus. Kruopščiai surinkta informacija ne tik leis Jums geriau įvertinti objekto būklę, bet gali tapti argumentu derantis dėl žemesnės kainos.

Taip pat patikrinsiu planuojamo pirkti būsto dokumentus: ar nėra įsiskolinimų, įrengimo įforminimo ar kitų nuslėptų mokesčių.

Su buto ar namo pardavėju aptarsiu terminus, kada Jums būtų patogu įsikraustyti bei sąlygas dėl daiktų ar baldų palikimo būste po jo pardavimo.

Kita neatsiejama NT pirkimo paslaugų dalis yra dokumentų paruošimas. Profesionaliai paruošiu nekilnojamojo turto vertinimo dokumentus, preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį arba rezervacijos sutartį.

Taip pat suderinsiu notarinės pirkimo-pardavimo sutarties detales, tokias kaip: atsiskaitymo tvarka ir terminai, būste paliekamo turto įforminimas, būsto perdavimo terminas, turto perdavimo akto pasirašymas.

Atstovausiu Jūsų interesus notarų biure ir, esant poreikiui, pasirūpinsiu geriausiomis įmanomomis paskolos sąlygomis bankuose.

Jums nereikės rūpintis dėl teisinių ar mokestinių niuansų – galėsite iš karto planuoti įsikraustymo procesą ar naujų savo namų įrengimą.

Gavusi Jūsų įgaliojimus taip pat galiu užtikrinti visus pirkimo veiksmus notarų biure. Tokiu atveju Jums visiškai nereikėtų gaišti laiko.

Esant poreikiui, galiu rekomenduoti specialistus būstui atnaujinti: dizainerius, meistrus ar apdailos specialistus, tam kad Jūsų naujasis būstas atitiktų patogumo ir estetikos lūkesčius.

Ar perkant būstą verta samdyti NT brokerį?

 • sutaupysite laiko – reguliariai pateiksiu naujausius parduodamus objektus pagal Jūsų kriterijus;
 • gausite parduodamo turto pasiūlymus, kurie nėra prieinami viešai;
 • atstovausiu Jūsų interesus NT pirkimo derybų metu. Derėsiuosi Jūsų vardu dėl norimo būsto kainos bei kitų sandorio detalių;
 • organizuosiu sandorį ir paruošiu visus reikalingus dokumentus.

Būsto pirkimas yra didelė investicija, tad jei norite jį nupirkti už rinkos ar geresnę kainą, visada verta pasikliauti profesionalu ir pasirinkti atstovavimo paslaugas.

Planuojate pirkti būstą? Susiduriate su didele nežinomybe? Kreipkitės – mielai padėsiu!

 • Aktyviai ieškosiu objekto pagal Jūsų pateiktus kriterijus;
 • Kartu su Jumis vyksiu į objektų apžiūras;
 • Derėsiuosi dėl Jūsų būsto kainos ir kitų sandorio detalių;
 • Padėsiu paruošti sandorio dokumentus;
 • Viso pirkimo proceso metu atstovausiu Jūsų interesus.

Klauskite – atsakysime: