Palyginimų sąrašas

NT brokeriai – 3 būdai, kaip išsirinkti ir neprašauti

NT brokeriai – 3 būdai, kaip išsirinkti ir neprašauti

NT brokeriai – profesija vis dar apipinta gausybe mitų ir stereotipų. Tikriausiai ir Jūs esate susidūrę su bent vienu? Pvz., „brokeriu gali būti bet kas“, o gal „NT brokeriai tik sukelia skelbimus, dar pavažinėja į apžiūras ir viskas“? Beveik kasdien susiduriu su žmonėmis, kurie tiki šiais mitais. Beveik kasdien suprantu, kad norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo darbą. NT brokeriai – tai žmonės taupantys Jūsų laiką ir pinigus bei padedantys išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Atsakingai renkamės šeimos gydytoją, odontologą ar kirpėją, o kaip išsirinkti profesionalų nekilnojamojo turto brokerį?

Atsiliepimai – geriausias brokerio profesionalumo atspindys

nt brokeriaiLengviausia būtų išsirinkti, jei NT agentūros ir brokeriai Panevėžyje būtų vos keli, bet šiuo metu neužtenka abiejų rankų pirštų visiems suskaičiuoti. Galima girtis į valias, bet vis tiek bene daugiausiai nulemia jau buvusių klientų atsiliepimai. Jei apie konkretų NT brokerį Jums nepavyksta rasti atsiliepimų internete – tai ženklas įspėjantis Jus apie tai, kad šį žmogų reikėtų vertinti atidžiau. Profesionalus NT brokeris visada rūpinasi savo reputacija ir kiekvienam klientui stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

NT brokerio turimi objektai

Pasidomėkite kokius objektus Jus dominantis NT brokeris šiuo metu parduoda. Iš objektų pateikimo matysite, kiek meilės, profesionalumo ir kruopštumo yra įdėta į klientų turto reklamą, kokia įranga naudojama objektų fotografavimui (dronai, fotoaparatai skirti interjero fotografavimui), kaip yra pateikiami objektų brėžiniai (3D vizualizacijos). Matysite į kokius skelbimų portalus reklama yra talpinama. Našiausi skelbimų portalai yra mokami portalai. NT srities profesionalas taupys savo laiką ir energiją bei didžiausią potencialių klientų dalį pasieks objektus reklamuodamas mokamuose skelbimų portaluose, o ne daug reklaminių skelbimų talpindamas į nemokamus ir prastus rezultatus duodančius skelbimų portalus. Pastaruoju atveju Jūsų turto pardavimo trukmė tik išaugs. Tik profesionaliai paruoštas parduodamo objekto pristatymas sulaukia greitos ir pelningos sėkmės.

Patirtis

NT sritis – tai sritis reikalaujanti didelio bagažo žinių bei patirties. NT brokeriais daug kas pabando tapti ir labai daug kas šią profesiją palieka per pirmus 6 – 12 mėnesių. Patirties sukaupimui reikalingi keleri metai darbo. Tik maža NT brokerių dalis yra išdirbę daugiau nei 5 metus. Žmogus, dirbantis šioje srityje ne vienerius metus, sugebės tinkamai atstovauti Jūsų interesus, sandorį užbaigs maksimaliai sklandžiai, be streso ir įtampos. Padės išvengti brangių klaidų, o Jūsų nepavys netikėtumai bei neužbaigti klausimai net ir po kelerių metų po objekto pardavimo.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  Panašūs įrašai

  Paveldėtos žemės pardavimas – ką svarbu žinoti?

  Paveldėtos arba dovanotos žemės pardavimas ir su tuo susiję mokesčiai Turite paveldėtos ar...

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė

  Sandoriai atsiskaitant grynaisiais – iki 5000 Eur

  Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji apribojimai atsiskaitant...

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė

  Kas įeina į nekilnojamojo turto brokerio paslaugas?

  Nekilnojamojo turto pardavimas - procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės....

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė