3 žingsniai, kaip išsirinkti sąžiningą NT brokerį

3 žingsniai, kaip išsirinkti sąžiningą NT brokerį

NT brokeriai – profesija vis dar apipinta gausybe mitų ir stereotipų

Tikriausiai ir Jūs esate susidūrę su bent vienu? Pvz., „brokeriu gali būti bet kas“, o gal „NT brokeriai arba nekilnojamo turto agentūros tik sukelia skelbimus, dar pavažinėja į apžiūras ir viskas“? Beveik kasdien susiduriu su žmonėmis, kurie tiki šiais mitais. Beveik kasdien suprantu, kad norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo darbą.

NT brokeriai yra vertingas pagalbininkas, kai norite įsigyti ar parduoti nekilnojamąjį turtą. Tačiau pasirinkti sąžiningą NT brokerį gali būti iššūkis, nes rinkoje yra daug skirtingų pasiūlymų. Jei norite būti tikri, kad Jūsų interesai bus tinkamai saugomi ir Jums bus suteikta profesionali pagalba, turite atidžiai pasirinkti NT brokerį. Šiame straipsnyje pateikiame tris žingsnius, kurie padės Jums renkantis  sąžiningą NT brokerį.

1. Išsiaiškinkite NT brokerio patirtį ir reputaciją

Pirmasis žingsnis, norint išsirinkti patikimą NT brokerį, yra išsiaiškinti jo patirtį ir reputaciją. Būtina aptarti šias svarbias temas:

Patirtis: Svarbu rinktis brokerį, kuris turi ilgametę (daugiau nei 5 metai) patirtį nekilnojamojo turto rinkoje. Toks žmogus bus sukaupęs didžiulį ir vertingą žinių bagažą. Numatys keleis žingsnius į priekį ir užbėgs galimiems nesklandumams už akių. NT sritis – tai sritis reikalaujanti didelio bagažo žinių bei patirties. NT brokeriais daug kas pabando tapti ir labai daug kas šią profesiją palieka per pirmus 6 – 12 mėnesių. Patirties sukaupimui reikalingi keleri metai darbo. Tik maža NT brokerių dalis yra išdirbę daugiau nei 5 metus. Žmogus, dirbantis šioje srityje ne vienerius metus, sugebės tinkamai atstovauti Jūsų interesus, sandorį užbaigs maksimaliai sklandžiai, be streso ir įtampos. Padės išvengti brangių klaidų, o Jūsų nepavys netikėtumai bei neužbaigti klausimai net ir po kelerių metų po objekto pardavimo.

Reputacija: Įvertinkite brokerio reputaciją. Ieškokite atsiliepimų ir įvertinimų iš buvusių klientų. Remkitės tik tais atsiliepimais, kurių pats NT brokeris negali koreguoti bei ištrinti. Jums galėtų padėti brokerio Google bei Rekvizitai.lt paskyros. Nebūkite patiklūs ir nesivadovaukite tik tais atsiliepimais, kurios randate brokerio ar jo atstovaujamos NT agentūros tinklapyje. Tai dažnai pačių brokerių sukurti atsiliepimai klientų priviliojimui. Jei randate vos keletą atsiliepimų, tai irgi negeras ženklas: brokeriui nerūpi jo reputacija ir jis šio darbo nedirba su meile, o atsiliepimus galimai parašė draugai ar šeimos nariai. Jei pavyko rasti NT brokerį, kurio Google paskyroje yra kelios dešimtys tikrų atsiliepimų, – sveikiname, prieš Jus žmogus mėgstantis savo darbą. Norėdami tuo įstikinti – susisiekite su tokiu brokeriu ir paprašykite duoti bent 3 klientų kontaktus. Jei Jūsų prašymas bus išpildytas, tuomet esate visai šalia sąžiningo ir patikimo specialisto. Profesionalus NT brokeris visada rūpinasi savo reputacija ir kiekvienam klientui stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

2. Kreipkitės į keletą NT brokerių

Norint išsirinkti geriausią NT brokerį būtina kreiptis į keletą skirtingų specialistų. Domėkitės jų pasiūlytais nekilnojamojo turto pardavimo planais, strategijomis ir paslaugų kainomis. Taip užmegsite bendravimą ir greičiau suprasite, kuris brokeris yra profesionalus.

Kai bendraujate su NT brokeriais, atkreipkite dėmesį į šiuos punktus:

– Kompetencija: Ar brokeris pasidomėjo Jūsų situacija, ar bendravo labai šabloniškai ir paviršutiniškai? Ar jis geba atsakyti į visus Jūsų klausimus ir suteikti reikiamą informaciją? Būtina, kad Jūsų pasirinktas brokeris būtų kompetentingas ir gerai informuotas apie NT rinkos pokyčius bei turėtų reikiamas teisines žinias sėkmingo sandorio sudarymui.

– Aptarnavimas: Kokį aptarnavimą siūlo brokeris? Ar jis išskirtinai dirba su NT pardavimais, ar pirkimais? Ar jis puikiai bendrauja su klientais? Būtina, kad Jūsų brokeris būtų paslaugus ir pasiruošęs padėti visuose nekilnojamo turto pardavimo etapuose.

Pasidomėkite NT brokerio parduodamais NT objektais: Pasidomėkite, kokius NT objektus Jus dominantis NT brokeris šiuo metu parduoda. Iš objektų pateikimo matysite, kiek meilės, profesionalumo ir kruopštumo yra įdėta į klientų turto reklamą, kokia įranga naudojama objektų fotografavimui (dronai, fotoaparatai skirti interjero fotografavimui), kaip yra pateikiami objektų brėžiniai (2D; 3D vizualizacijos). Matysite į kokius skelbimų portalus reklama yra talpinama. Našiausi skelbimų portalai yra mokami portalai.

NT srities profesionalas taupys savo laiką ir energiją bei didžiausią potencialių klientų dalį pasieks objektus reklamuodamas mokamuose skelbimų portaluose, o ne daug reklaminių skelbimų talpindamas į nemokamus ir prastus rezultatus duodančius skelbimų portalus. Pastaruoju atveju Jūsų turto pardavimo trukmė tik išaugs. Tik profesionaliai paruoštas parduodamo objekto pristatymas sulaukia greitos ir pelningos sėkmės

3. Pasikliaukite savo intuicija

Galų gale, kai žinote daugiau apie brokerių patirtį, reputaciją ir turite bendravimo su jais patirties, labai svarbu pasikliauti savo intuicija. Pasirinkite NT brokerį, kuris Jums kelia pasitikėjimą ir kuriam galite patikėti visus nekilnojamojo turto sandorio reikalus. Jūsų bendradarbiavimas turi būti pagrįstas pasitikėjimu, geranoriškumu, pagarba bei gebėjimu saugoti konfidencialią informaciją. Tiks toks darbas bus tvarus ir maksimaliai sklandus.

Ieškote nekilnojamojo turto brokerio turto pardavimui Vilniuje?

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir sužinokite sąlygas!

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Nekilnojamo turto dokumentai Paveldėto NT pardavimas Viskas, ką turite žinoti apie žemės pardavimą
Parsisiųsti nekilnojamojo turto pardavimo planą
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.
Kiti mano straipsniai:

NŽT struktūros ir asmenų aptarnavimo pokyčiai nuo 2024 m.

Nuo 2024 m. keičiasi ir NŽT struktūra. Didžiausias struktūrinis pokytis yra susijęs su 50 teritorinių skyrių jungimu į 5 žemės tvarkymo ir administravimo skyrius (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų).

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024-ųjų: svarbiausi pokyčiai

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024 - ųjų ir svarbiausi pokyčiai. Kas keisis perkant buta naujos statybos daugiabučiuose? Kokie pirkimo proceso pokyčiai? Visą naudingą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai. GPM [2024]

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai taikomi gautam pelnui po turto pardavimo. Gyventojų pajamų mokesčio 15 proc. tarifu apmokestinamas turto pardavimo, įsigijimo bei leidžiamų atskaitymų kainų skirtumas. Plačiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Parduodami 21.35 ha žemės sklypai Ažuožeriškių k., Zarasų r.

56 000 €

21.35 ha

Parduodami 13.24 ha žemės sklypai Bulinskių k., Utenos r.

34 000 €

13.24 ha

15.7 a žemės sklypai Saulėlydžio akl., Vyčių k., Panevėžio r.

16 000 €

15 a

10.93 ha žemės ūkio sklypas su mišku Paberžės k., Kaišiadorių r.

50 000 €

10.93 ha

7.09 ha žemės ūkio sklypas Girsteikių vs., Panevėžio r.

52 500 €

7.09 ha

45.77a namų valdos sklypas Malūno g., Velžio k., Panevėžio r.

68 000 €

45 a

2 kamb. butas Semeliškių g., Vievyje, Elektrėnų sav.

50 000 €

2 kamb., 49 kv. m.

2 kamb., 52.03 kv.m. butas Naujojoje g., Liūdynės k., Panevėžio r.

49 000 €

2 kamb., 52 kv. m.

Rodyti daugiau

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą