NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokerio profesija vis dar apipinta gausybe mitų ir stereotipų

Tikriausiai ir Jūs esate susidūrę su bent vienu? Pvz., „brokeriu gali būti bet kas“, o gal „NT brokeriai arba nekilnojamo turto agentūros tik sukelia skelbimus, dar pavažinėja į apžiūras ir viskas“? Beveik kasdien susiduriu su žmonėmis, kurie tiki šiais mitais. Beveik kasdien suprantu, kad norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo darbą.

NT brokeriai – tai žmonės taupantys Jūsų laiką ir pinigus bei padedantys išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Atsakingai renkamės šeimos gydytoją, odontologą ar kirpėją, o kaip išsirinkti profesionalų nekilnojamojo turto brokerį?

3 svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos atpažinsite profesionalų NT brokerį:

1. Atsiliepimai – geriausias NT brokerio profesionalumo atspindys

Lengviausia būtų išsirinkti, jei NT agentūros ir NT brokeriai būtų vos keli, bet šiuo metu neužtenka abiejų rankų pirštų visiems suskaičiuoti. Galima girtis į valias, bet vis tiek bene daugiausiai nulemia jau buvusių REALIŲ klientų atsiliepimai. Jei apie konkretų NT brokerį Jums nepavyksta rasti atsiliepimų internete – tai ženklas įspėjantis Jus apie tai, kad šį žmogų reikėtų vertinti atidžiau.

Profesionalus NT brokeris visada rūpinasi savo reputacija ir kiekvienam klientui stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Reikėtų objektyviai vertinti tik tuos atsiliepimus, kuriuos randate platformoje, kurioje pats brokeris jų koreguoti ir talpinti negali. Tai galėtų būtų: Google žemėlapių paskyrą arba portalo Aruodas.lt paskyra. Deja, pasitaiko atvejų, kai pats brokeris sau rašo atsiliepimus.nt brokeriai, nt brokeris

2. NT brokerio parduodami nekilnojamo turto objektai

Pasidomėkite, kokius objektus Jus dominantis NT brokeris šiuo metu parduoda. Iš objektų pateikimo matysite, kiek meilės, profesionalumo ir kruopštumo yra įdėta į klientų turto reklamą, kokia įranga naudojama objektų fotografavimui (dronai, fotoaparatai skirti interjero fotografavimui), kaip yra pateikiami objektų brėžiniai (2D; 3D vizualizacijos). Matysite į kokius skelbimų portalus reklama yra talpinama. Našiausi skelbimų portalai yra mokami portalai.

NT srities profesionalas taupys savo laiką ir energiją bei didžiausią potencialių klientų dalį pasieks objektus reklamuodamas mokamuose skelbimų portaluose, o ne daug reklaminių skelbimų talpindamas į nemokamus ir prastus rezultatus duodančius skelbimų portalus. Pastaruoju atveju Jūsų turto pardavimo trukmė tik išaugs. Tik profesionaliai paruoštas parduodamo objekto pristatymas sulaukia greitos ir pelningos sėkmės.

3. Patirtis

NT sritis – tai sritis reikalaujanti didelio bagažo žinių bei patirties. NT brokeriais daug kas pabando tapti ir labai daug kas šią profesiją palieka per pirmus 6 – 12 mėnesių. Patirties sukaupimui reikalingi keleri metai darbo. Tik maža NT brokerių dalis yra išdirbę daugiau nei 5 metus. Žmogus, dirbantis šioje srityje ne vienerius metus, sugebės tinkamai atstovauti Jūsų interesus, sandorį užbaigs maksimaliai sklandžiai, be streso ir įtampos. Padės išvengti brangių klaidų, o Jūsų nepavys netikėtumai bei neužbaigti klausimai net ir po kelerių metų po objekto pardavimo.

Nekilnojamo turto brokeriai NT pardavimas
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Kiti mano straipsniai:

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti?

Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti viską specialistams. Tai sutaupys jums ne tik pinigų ir laiko, bet ir apsaugos nuo įvairių rūpesčių, susijusių su pardavimo / pirkimo procesu.

Kiek kainuoja NT brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? - kiekvieno NT pardavėjo galvoje iškylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Plačiau apie tai, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, skaitykite šiame straipsnyje.

Nekilnojamojo turto pardavimas: per brokerius ar patiems?

Norite įsigyti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą? Šiuo metu vis daugiau žmonių nebesivargina imtis šio reikalo patys, o verčiau patiki dalį arba visą procesą specialistams – nekilnojamojo turto agentūroms arba laisvai samdomiems brokeriams.

3 kamb. butas Krantinės g. 4, Kupiškyje

33 900 €

3 kamb., 64.26 kv. m.

1 kamb. butas Dainavos g. 10, Panevėžyje

47 500 €

1 kamb., 34.29 kv. m.

Parduodami 3 žemės sklypai 7.09 ha Miliaučiškės k., Ignalinos r.

20 000 €

7.09 ha

Parduodamas 10.85 ha žemės ūkio paskirties sklypas Visagine

110 000 €

10.85 ha

Parduodamas 2.4 ha sklypas su ežero pakrante Ignalinos r.

79 000 €

2.4 ha

Parduodamas privatus Gilynės ežeras su 1 ha sklypu Zarasų r.

53 000 €

5.25 ha

1 kamb. butas, Klaipėdos g. 106, Panevėžys

40 900 €

1 kamb., 30 kv. m.

6.69 ha žemės ūkio sklypas Vaišvydžių k., Pakruojo r.

50 000 €

6.69 ha

Rodyti daugiau

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.