Palyginimų sąrašas

NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokeriai – profesija vis dar apipinta gausybe mitų ir stereotipų

Tikriausiai ir Jūs esate susidūrę su bent vienu? Pvz., „brokeriu gali būti bet kas“, o gal „NT brokeriai tik sukelia skelbimus, dar pavažinėja į apžiūras ir viskas“? Beveik kasdien susiduriu su žmonėmis, kurie tiki šiais mitais. Beveik kasdien suprantu, kad norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo darbą. NT brokeriai – tai žmonės taupantys Jūsų laiką ir pinigus bei padedantys išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Atsakingai renkamės šeimos gydytoją, odontologą ar kirpėją, o kaip išsirinkti profesionalų nekilnojamojo turto brokerį?

Atsiliepimai – geriausias NT brokerio profesionalumo atspindys

nt brokeriai
Atsiliepimai apie NT brokerį

Lengviausia būtų išsirinkti, jei NT agentūros ir brokeriai Panevėžyje būtų vos keli, bet šiuo metu neužtenka abiejų rankų pirštų visiems suskaičiuoti. Galima girtis į valias, bet vis tiek bene daugiausiai nulemia jau buvusių REALIŲ klientų atsiliepimai. Jei apie konkretų NT brokerį Jums nepavyksta rasti atsiliepimų internete – tai ženklas įspėjantis Jus apie tai, kad šį žmogų reikėtų vertinti atidžiau. Profesionalus NT brokeris visada rūpinasi savo reputacija ir kiekvienam klientui stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Reikėtų objektyviai vertinti tik tuos atsiliepimus, kuriuos randate platformoje, kurioje pats brokeris jų koreguoti ir talpinti negali. Tai galėtų būtų: Google žemėlapių paskyrą arba portalo Aruodas.lt paskyra.  Deja, pasitaiko atvejų, kai pats brokeris sau rašo atsiliepimus.

NT brokerio turimi objektai

Pasidomėkite kokius objektus Jus dominantis NT brokeris šiuo metu parduoda. Iš objektų pateikimo matysite, kiek meilės, profesionalumo ir kruopštumo yra įdėta į klientų turto reklamą, kokia įranga naudojama objektų fotografavimui (dronai, fotoaparatai skirti interjero fotografavimui), kaip yra pateikiami objektų brėžiniai (3D vizualizacijos). Matysite į kokius skelbimų portalus reklama yra talpinama. Našiausi skelbimų portalai yra mokami portalai. NT srities profesionalas taupys savo laiką ir energiją bei didžiausią potencialių klientų dalį pasieks objektus reklamuodamas mokamuose skelbimų portaluose, o ne daug reklaminių skelbimų talpindamas į nemokamus ir prastus rezultatus duodančius skelbimų portalus. Pastaruoju atveju Jūsų turto pardavimo trukmė tik išaugs. Tik profesionaliai paruoštas parduodamo objekto pristatymas sulaukia greitos ir pelningos sėkmės.

Patirtis

NT sritis – tai sritis reikalaujanti didelio bagažo žinių bei patirties. NT brokeriais daug kas pabando tapti ir labai daug kas šią profesiją palieka per pirmus 6 – 12 mėnesių. Patirties sukaupimui reikalingi keleri metai darbo. Tik maža NT brokerių dalis yra išdirbę daugiau nei 5 metus. Žmogus, dirbantis šioje srityje ne vienerius metus, sugebės tinkamai atstovauti Jūsų interesus, sandorį užbaigs maksimaliai sklandžiai, be streso ir įtampos. Padės išvengti brangių klaidų, o Jūsų nepavys netikėtumai bei neužbaigti klausimai net ir po kelerių metų po objekto pardavimo.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui?

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

  Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  Panašūs įrašai

  Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti geriausią?

  Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Kaip sklandžiai ir be nuostolių parduoti paveldėtą turtą?

  Jeigu paveldėjote nekilnojamąjį turtą ir apsisprendėte, jog jis Jums nereikalingas, logiškas...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Sandoriai atsiskaitant grynaisiais – iki 5000 Eur

  Sandoriai grynaisiais iki 5000 Eur Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė