Palyginimų sąrašas

NT brokerio paslaugų kaina: kiek ir už ką?

NT brokerio paslaugų kaina. Kokia ji?

Nekilnojamojo turto pardavimo paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei Jūsų norimos kainos. Jei visi Jūsų turto dokumentai bus tvarkingi, nereikės atlikti naujų kadastrinių matavimų ar rūpintis dokumentų dublikatų, pažymų bei leidimų parduoti gavimu – mano paslaugų kaina bus palankesnė Jums. Jei bus reikalingas Jūsų atstovavimas pagal įgaliojimą, objekto paruošimas pardavimui, reikalingų dokumentų, pažymų bei leidimų parduoti surinkimas – paslaugų  kaina bus šiek tiek aukštesnė.

NT brokerio paslaugų mokestis yra SĖKMĖS mokestis, taigi ir taikomas yra tik įvykus pardavimui. NT brokerio paslaugų kaina gali svyruoti apie 3 proc. nuo faktinės pardavimo kainos. Tais atvejais, kai turto vertė yra mažesnė nei 45 000 Eur brokerio paslaugų kaina būna sutartas fiksuotas mokestis, kuris mokamas neatsižvelgiant į parduoto turto kainą.

Nėra dviejų vienodų sandorių, jie visi skirtingi, todėl ir paslaugų kaina kas kartą yra aptariama individualiai.

 

Nekilnojamojo turto pardavimas – procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės. Čia reikalingos specifinės žinios, įstatymų išmanymas bei gebėjimas derėtis apginant savo interesus ir neprarandant potencialaus pirkėjo. Svarstote apie galimybę savo turtą parduoti su brokerių pagalba? Baiminatės mito: ” Brokeris tik įdeda skelbimus ir pasiima komisinius…”?

Patikėdami būsto pardavimą NT brokeriui, Jūs patikite savo pardavimo projektą visai profesionalų komandai. Tai pats NT brokeris, fotografas, objekto reklamos kūrėja, turto vertintojas, bankų atstovai išskirtinai greitai aptarnaujantys mūsų klientus, matininkai, notarų biurai, apdailininkai bei iškraustymo/perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės. Dabar plačiau apie viską: kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos ir ką gausite mainais.

 

NT brokerio teikiamų paslaugų paketą sudaro:

Parduodamo objekto dokumentų analizė. Prieš pradedant pardavinėti Jūsų turtą yra būtina įsitikinti, kad visi turto dokumentai yra tvarkingi. Jei ne – reikia numatyti, kiek laiko užtruks dokumentų rengimas būsimam sandoriui. Taip pat reikiamus dokumentus ir užsakysime. Taip išvengsime keblių situacijų atsiradus potencialiam pirkėjui.

Objekto ruošimas fotografavimui ir fotografavimas.

NT brokeriaiTai yra labai svarbus žingsnis. Norint gauti gerus rezultatus, būtina įdėti pastangų. Patarsiu, kaip Jūsų turtą paruošti fotografavimui. Kai būsime pasiruošime, vyks objekto fotosesija. Po jos atliksiu kruopščią nuotraukų atranką ir išrinksiu geriausius kadrus.

Objekto reklamos ruošimas ir viešinimas: geriausiai pavykusių kadrų apdorojimas, 3 D vizualizacijų kūrimas, kitų reklaminių maketų bei parduodamo turto aprašymo kūrimas.  Sukurtų reklaminių skelbimų  transliacija našiausiuose  ir mokamuose skelbimų portaluose.

Apžiūrų organizavimas ir bendravimas su potencialiais pirkėjais. Vykimas su interesantais į Jūsų objektą ir apžiūros. Atsakymas į potencialiems pirkėjams kylančius klausimus. Konsultavimas bankų finansavimo, turto vertinimo bei kitais pirkimo klausimais.

Derybos. Derybos dėl Jūsų objekto kainos bei Jums svarbių turto pardavimo sąlygų.

Esant reikalui, atstovavimas pagal įgaliojimą. Tokiu atveju Jums nebereikės rūpintis aplamai niekuo. Brokeris su Jūsų įgaliojimu galės gauti sandoriui reikalingas pažymas ir leidimus bei sudaryti patį sandorį. O Jums beliks laukti iki sandorio momento įskaitomų pinigų į banko sąskaitą.

Preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties ruošimas. Kai tiek Jums, tiek pirkėjui bus tinkamos turto pardavimo sąlygos, paruošiu preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties projektą bei suorganizuosiu sutarties pasirašymą bei avanso už Jūsų turtą sumokėjimą.

Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kai abi šalys turės reikiamus dokumentus būsimam sandoriui, suderinsiu laiką ir vietą susitikimui pas notarą pardavimo sutarties pasirašymui. Pateiksiu notarui visus reikiamus dokumentus sandoriui bei, esant galimybei, abiem šalims pateiksiu notarinės sutarties projektą susipažinimui.  Atsakysiu į iškilusius klausimus bei su notaru bendrausiu dėl pirkimo – pardavimo sutarties korekcijų. Dalyvausiu pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašyme notarų biure.

Turto perdavimas pirkėjui. Su pirkėju suderintu laiku susitiksime Jūsų būste, pirkėjui perduosime turto raktus, pasirašysime buto skaitiklių rodmenų suderinimo aktą.

Papildoma turto paruošimo pardavimui paslaugaNekilnojamojo turto pardavimas

Nereikalingų daiktų iškraustymo, kosmetinio remonto bei valymo suorganizavimas.

Jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje, galiu suorganizuoti buto paruošimą pardavimui. Turiu patikimus žmones, kurie atlieka būsto iškraustymo, remonto, valymo paslaugas. Ši paslauga yra atliekama už papildomą su Jumis sutartą kainą.

 

Kodėl verta rinktis mane?

Patirtis. Pardavimų srityje mano darbinė patirtis yra 15 metų, iš jų nekilnojamojo turto brokerės – 7 metai. Per 7 metus sudaryta keli šimtai nekilnojamojo turto sandorių, kurių vertė keliasdešimt milijonų eurų. Nei vienas iš sudarytų sandorių nepasiekė teisminio ginčo ir nebuvo panaikintas.
Darbe vadovaujuosi tokiomis vertybėmis, kaip sąžiningumas, atsakomybė, konfidencialumas bei patikimumas. Todėl didelė dalis mano klientų pageidauja juos atstovauti pagal įgaliojimą.
Nepriekaištinga reputacija. Apie mane internete rasite daugiau nei 70 REALIŲ mano klientų atsiliepimų. Taigi būsite ramūs ir žinosite, kad Jus atstovauja savo srities profesionalas.

 

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

  Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

   

  Panašūs įrašai

  Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti geriausią?

  Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Kaip sklandžiai ir be nuostolių parduoti paveldėtą turtą?

  Jeigu paveldėjote nekilnojamąjį turtą ir apsisprendėte, jog jis Jums nereikalingas, logiškas...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Sandoriai atsiskaitant grynaisiais – iki 5000 Eur

  Sandoriai grynaisiais iki 5000 Eur Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė