Kiek kainuoja NT brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Kiek kainuoja NT brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Nekilnojamo turto brokerio paslaugų kaina

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? – dažnam NT pardavėjui kylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerio paslaugų kaina priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei sandorio įvykdymui numatomo laikotarpio. Jei visi Jūsų turto dokumentai bus tvarkingi, nereikės atlikti naujų kadastrinių matavimų ar rūpintis dokumentų dublikatų, pažymų bei leidimų parduoti turtą gavimu – brokerio paslaugų kaina bus palankesnė Jums. Jei bus reikalingas Jūsų atstovavimas pagal įgaliojimą, objekto paruošimas pardavimui, reikalingų dokumentų, pažymų bei leidimų parduoti surinkimas – paslaugų kaina bus šiek tiek aukštesnė. Į klausimą, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, tiksliai ir konkrečiai atsakyti sunku. Paslaugų kaina priklauso nuo daug dedamųjų ir yra aptariama kiekvieną kartą individualiai. NT brokerio paslaugų mokestis yra SĖKMĖS mokestis, taigi ir taikomas yra tik įvykus pardavimui.

NT brokerio paslaugų kaina gali svyruoti apie 3 proc. nuo faktinės pardavimo kainos. Tais atvejais, kai turto vertė yra mažesnė nei 45 000 Eur – brokerio paslaugų kaina būna sutartas fiksuotas mokestis, kuris mokamas neatsižvelgiant į parduoto turto kainą. Nėra dviejų vienodų sandorių, jie visi skirtingi, todėl ir paslaugų kaina kas kartą yra aptariama individualiai.

Nekilnojamojo turto pardavimas – procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės. Čia reikalingos specifinės žinios, įstatymų išmanymas bei gebėjimas derėtis apginant savo interesus ir neprarandant potencialaus pirkėjo.

Svarstote apie galimybę savo turtą parduoti su brokerių pagalba? Baiminatės mito: “Brokeris tik įdeda skelbimus ir pasiima komisinius…”? Patikėdami būsto pardavimą NT brokeriui, Jūs patikite savo pardavimo projektą visai profesionalų komandai. Tai pats NT brokeris, fotografas, objekto reklamos kūrėja, turto vertintojas, bankų atstovai išskirtinai greitai aptarnaujantys mūsų klientus, matininkai, notarų biurai, apdailininkai bei  iškraustymo/perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės.

Dabar plačiau apie viską: kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos ir ką gausite mainais.

NT brokerio teikiamų paslaugų paketą sudaro:

Parduodamo turto reklama bei pirkėjų paieška:

  • Parduodamo objekto dokumentų analizė. Prieš pradedant Jūsų turto pardavimo procesą, būtina įsitikinti, kad visi turto dokumentai yra tvarkingi. Jei ne – reikia numatyti, kiek laiko užtruks dokumentų rengimas būsimam sandoriui. Taip pat reikiamus dokumentus ir užsakysime. Taip išvengsime keblių situacijų atsiradus potencialiam pirkėjui.
  • Objekto ruošimas fotografavimui ir fotografavimas. Tai yra labai svarbus žingsnis. Norint gauti gerus rezultatus – būtina įdėti pastangų. Patarsiu, kaip Jūsų turtą paruošti fotografavimui. Kai būsime pasiruošę – vyks objekto fotosesija bei geriausių kadrų ruošimas transliacijai internete.
  • Objekto reklamos ruošimas ir viešinimas: geriausiai pavykusių kadrų apdorojimas, vaizdo klipo montavimas, 3 D vizualizacijų kūrimas, kitų reklaminių maketų bei parduodamo turto aprašymo kūrimas. Sukurtų reklaminių skelbimų transliacija našiausiuose ir mokamuose skelbimų portaluose.
  • Apžiūrų organizavimas ir bendravimas su potencialiais pirkėjais. Vykimas su interesantais į Jūsų objektą ir apžiūros. Atsakymas į potencialiems pirkėjams kylančius klausimus. Konsultavimas bankų finansavimo, turto vertinimo bei kitais pirkimo klausimais. Jūsų turto pirkėjams dokumentus padedame susitvarkyti nemokamai. Tad jie įgauna dar vieną stiprų motyvą pirkti būtent Jūsų turtą.
  • Derybos. Derybos dėl Jūsų objekto kainos bei Jums svarbių turto pardavimo sąlygų.

Dokumentų rengimas sandoriui:

  • Esant reikalui, atstovavimas pagal įgaliojimą. Tokiu atveju Jums nebereikės rūpintis aplamai niekuo. Brokeris su Jūsų įgaliojimu galės gauti sandoriui reikalingas pažymas ir leidimus bei sudaryti patį sandorį. O Jums beliks laukti iki sandorio momento įskaitomų pinigų į banko sąskaitą.
  • Preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties ruošimas. Kai tiek Jums, tiek pirkėjui bus tinkamos turto pardavimo sąlygos, paruošime preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties projektą bei suorganizuosime sutarties pasirašymą bei avanso už Jūsų turtą sumokėjimą.

Sandorio patvirtinimas ir turto perdavimas pirkėjui:

  • Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kai abi šalys turės reikiamus dokumentus būsimam sandoriui, suderinsime laiką ir vietą susitikimui pas notarą pardavimo sutarties pasirašymui. Pateiksime notarui visus reikiamus dokumentus sandoriui bei, esant galimybei, abiem šalims pateiksime notarinės sutarties projektą susipažinimui. Atsakysime į iškilusius klausimus bei su notaru bendrausime dėl pirkimo – pardavimo sutarties korekcijų. Dalyvausime pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašyme notarų biure.
  • Turto perdavimas pirkėjui. Su pirkėju suderintu laiku susitiksime Jūsų būste, pirkėjui perduosime turto raktus, pasirašysime buto skaitiklių rodmenų suderinimo aktą.
  • Galima papildoma turto paruošimo pardavimui paslauga. Nereikalingų daiktų iškraustymo, kosmetinio remonto bei valymo suorganizavimas. Jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje, galime suorganizuoti buto paruošimą pardavimui. Turime patikimus žmones, kurie atlieka būsto iškraustymo, remonto, valymo paslaugas. Ši paslauga yra atliekama už papildomą su Jumis sutartą kainą.

Mano parduodamo objekto reklaminis vaizdo klipas:

Kodėl verta rinktis mane?

kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos

Asta Samulionytė – nekilnojamo turto brokerė

Patirtis. Pardavimų srityje dirbu nuo 2008 metų, o nuo 2016 m. tapau ir nekilnojamo turto brokere. Per šį laikotarpį sudariau kelis šimtus nekilnojamo turto sandorių, kurių vertė – keliasdešimt milijonų eurų. Nei vienas iš mano sudarytų sandorių nepasiekė teisminio ginčo ir nebuvo teismo panaikintas. Darbe vadovaujuosi tokiomis vertybėmis, kaip sąžiningumas, atsakomybė, konfidencialumas bei patikimumas. Todėl didelė dalis mano klientų pageidauja juos atstovauti pagal įgaliojimą.

Nepriekaištinga reputacija. Apie mane internete rasite daugiau nei 70 REALIŲ mano klientų atsiliepimų. Taigi būsite ramūs ir žinosite, kad Jus atstovauja savo srities profesionalas. Plačiau apie tai, kaip nesuklysti renkantis NT brokerį, skaitykite sekančiame mano straipsnyje – NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti.

Nekilnojamo turto brokeriai
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Kiti mano straipsniai:

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti?

Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti viską specialistams. Tai sutaupys jums ne tik pinigų ir laiko, bet ir apsaugos nuo įvairių rūpesčių, susijusių su pardavimo / pirkimo procesu.

Nekilnojamojo turto pardavimas: per brokerius ar patiems?

Norite įsigyti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą? Šiuo metu vis daugiau žmonių nebesivargina imtis šio reikalo patys, o verčiau patiki dalį arba visą procesą specialistams – nekilnojamojo turto agentūroms arba laisvai samdomiems brokeriams.

NT brokeriai: 3 būdai, kaip išsirinkti

NT brokeriai: kaip atpažinti profesionalų NT brokerį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis nekilnojamojo turto ekspertą? Skaitykite plačiau apie tai, kokie 3 požymiai išduoda NT brokerio profesionalumą.

3 kamb. butas Krantinės g. 4, Kupiškyje

33 900 €

3 kamb., 64.26 kv. m.

1 kamb. butas Dainavos g. 10, Panevėžyje

47 500 €

1 kamb., 34.29 kv. m.

Parduodami 3 žemės sklypai 7.09 ha Miliaučiškės k., Ignalinos r.

20 000 €

7.09 ha

Parduodamas 10.85 ha žemės ūkio paskirties sklypas Visagine

110 000 €

10.85 ha

Parduodamas 2.4 ha sklypas su ežero pakrante Ignalinos r.

79 000 €

2.4 ha

Parduodamas privatus Gilynės ežeras su 1 ha sklypu Zarasų r.

53 000 €

5.25 ha

1 kamb. butas, Klaipėdos g. 106, Panevėžys

40 900 €

1 kamb., 30 kv. m.

6.69 ha žemės ūkio sklypas Vaišvydžių k., Pakruojo r.

50 000 €

6.69 ha

Rodyti daugiau

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.