Palyginimų sąrašas

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? Ką už tai gausite?

Nekilnojamojo turto pardavimas – procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės. Čia reikalingos specifinės žinios, įstatymų išmanymas bei gebėjimas derėtis apginant savo interesus ir neprarandant potencialaus pirkėjo. Svarstote apie galimybę savo turtą parduoti su brokerių pagalba? Baiminatės mito: ” Brokeris tik įdeda skelbimus ir pasiima komisinius…”?

Patikėdami būsto pardavimą NT brokeriui, Jūs patikite savo pardavimo projektą visai profesionalų komandai. Tai pats NT brokeris, fotografas, objekto reklamos kūrėja, turto vertintojas, bankų atstovai išskirtinai greitai aptarnaujantys mūsų klientus, matininkai, notarų biurai, apdailininkai bei iškraustymo/perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės. Dabar plačiau apie viską: kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos ir ką gausite mainais

Nekilnojamojo turto brokerio teikiamų paslaugų paketą sudaro:

Parduodamo objekto dokumentų analizė. Prieš pradedant pardavinėti Jūsų turtą yra būtina įsitikinti, kad visi turto dokumentai yra tvarkingi. Jei ne – reikia numatyti, kiek laiko užtruks dokumentų rengimas būsimam sandoriui. Taip pat reikiamus dokumentus ir užsakysime. Taip išvengsime keblių situacijų atsiradus potencialiam pirkėjui.

Objekto ruošimas fotografavimui ir fotografavimas.

NT brokeriaiTai yra labai svarbus žingsnis. Norint gauti gerus rezultatus, būtina įdėti pastangų. Patarsiu, kaip Jūsų turtą paruošti fotografavimui. Kai būsime pasiruošime, vyks objekto fotosesija. Po jos atliksiu kruopščią nuotraukų atranką ir išrinksiu geriausius kadrus.

Objekto reklamos ruošimas ir viešinimas: geriausiai pavykusių kadrų apdorojimas, 3 D vizualizacijų kūrimas, kitų reklaminių maketų bei parduodamo turto aprašymo kūrimas.  Sukurtų reklaminių skelbimų talpinimas į našiausius  ir mokamus skelbimų portalus: aruodas.lt; skelbiu.lt; ntzemelapis.lt; astasamulionyte.lt bei socialinius tinklus.

Apžiūrų organizavimas ir bendravimas su potencialiais pirkėjais. Vykimas su interesantais į Jūsų objektą ir apžiūros. Atsakymas į potencialiems pirkėjams kylančius klausimus. Konsultavimas bankų finansavimo, turto vertinimo bei kitais pirkimo klausimais.

Derybos. Derybos dėl Jūsų objekto kainos bei Jums svarbių turto pardavimo sąlygų.

Esant reikalui, atstovavimas pagal įgaliojimą. Tokiu atveju Jums nebereikės rūpintis aplamai niekuo. Brokeris su Jūsų įgaliojimu galės gauti sandoriui reikalingas pažymas ir leidimus bei sudaryti patį sandorį. O Jums beliks laukti iki sandorio momento įskaitomų pinigų į banko sąskaitą.

Preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties ruošimas. Kai tiek Jums, tiek pirkėjui bus tinkamos turto pardavimo sąlygos, paruošiu preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties projektą bei suorganizuosiu sutarties pasirašymą bei avanso už Jūsų turtą sumokėjimą.

Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kai abi šalys turės reikiamus dokumentus būsimam sandoriui, suderinsiu laiką ir vietą susitikimui pas notarą pardavimo sutarties pasirašymui. Pateiksiu notarui visus reikiamus dokumentus sandoriui bei, esant galimybei, abiem šalims pateiksiu notarinės sutarties projektą susipažinimui.  Atsakysiu į iškilusius klausimus bei su notaru bendrausiu dėl pirkimo – pardavimo sutarties korekcijų. Dalyvausiu pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašyme notarų biure.

Turto perdavimas pirkėjui. Su pirkėju suderintu laiku susitiksime Jūsų būste, pirkėjui perduosime turto raktus, pasirašysime buto skaitiklių rodmenų suderinimo aktą.

Papildoma turto paruošimo pardavimui paslaugaNekilnojamojo turto pardavimas

Nereikalingų daiktų iškraustymo, kosmetinio remonto bei valymo suorganizavimas.

Jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje, galiu suorganizuoti buto paruošimą pardavimui. Turiu patikimus žmones, kurie atlieka būsto iškraustymo, remonto, valymo paslaugas. Ši paslauga yra atliekama už papildomą su Jumis sutartą kainą.

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos?

Nekilnojamojo turto brokerio atlygis yra sėkmės mokestis. Tai reiškia, kad atlygį brokeris gauna TIK sėkmės / objekto pardavimo atveju. Jei pardavimas neįvyksta ir objektas nėra parduodamas, tai ir atlygis už paslaugas nėra mokamas. Mano paslaugų kaina yra 2,5 – 3 proc. nuo faktinės turto pardavimo kainos. Jei parduodamo turto kaina yra 40 000 Eur ir mažiau, tuomet taikomas fiksuotas paslaugų mokestis, priklausantis nuo kiekvienos situacijos sudėtingumo.

Kodėl verta rinktis mane?

Pardavimų srityje mano darbinė patirtis yra 15 metų, iš jų nekilnojamojo turto brokerės – 7 metai. Per 7 metus sudaryta keli šimtai nekilnojamojo turto sandorių, kurių vertė keliasdešimt milijonų eurų. Nei vienas iš sudarytų sandorių nepasiekė teisminio ginčo ir nebuvo panaikintas.
Darbe vadovaujuosi tokiomis vertybėmis, kaip sąžiningumas, atsakomybė, konfidencialumas bei patikimumas. Todėl didelė dalis mano klientų pageidauja juos atstovauti pagal įgaliojimą.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui?

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksiu per 1 darbo dieną!

* Konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

  Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

   

  Panašūs įrašai

  Paveldėto turto pardavimas: svarbu viską apgalvoti

  Jeigu turite paveldėto nekilnojamo turto (žemės sklypą, namą, butą, sodą ir t. t.) ir...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Paveldėtos žemės pardavimas – kas svarbu?

  Paveldėtos žemės pardavimas ir su tuo susiję mokesčiai Turite paveldėtos ar dovanų gautos žemės ar miško ūkio paskirties sklypą ir planuojate jį parduoti?

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Sandoriai atsiskaitant grynaisiais – iki 5000 Eur

  Sandoriai grynaisiais iki 5000 Eur Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė