Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? [2024]

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? [2024]

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos?

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos? – dažnam NT pardavėjui kylantis klausimas. Nekilnojamojo turto brokerių kainos priklauso nuo būsimo sandorio, situacijos sudėtingumo, objekto likvidumo bei sandorio įvykdymui numatomo laikotarpio. Jei visi Jūsų turto dokumentai bus tvarkingi, nereikės atlikti naujų kadastrinių matavimų ar rūpintis dokumentų dublikatų, pažymų bei leidimų parduoti turtą gavimu – brokerio paslaugų kaina bus palankesnė Jums. Jei bus reikalingas Jūsų atstovavimas pagal įgaliojimą, objekto paruošimas pardavimui, reikalingų dokumentų, pažymų bei leidimų parduoti surinkimas – paslaugų kaina bus šiek tiek aukštesnė. Į klausimą, kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, tiksliai ir konkrečiai atsakyti sunku. Paslaugų kaina priklauso nuo daug dedamųjų ir yra aptariama kiekvieną kartą individualiai. NT brokerio paslaugų mokestis yra SĖKMĖS mokestis, taigi ir taikomas yra tik įvykus pardavimui.

NT brokerio paslaugų kaina svyruoja apie 3 proc. nuo faktinės pardavimo kainos. Tais atvejais, kai turto vertė yra mažesnė nei 45 000 Eur – brokerio paslaugų kaina būna sutartas fiksuotas mokestis, kuris mokamas neatsižvelgiant į parduoto turto kainą. Nėra dviejų vienodų sandorių, jie visi skirtingi, todėl ir paslaugų kaina kas kartą yra aptariama individualiai.

Nekilnojamojo turto pardavimas – procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės. Čia reikalingos specifinės žinios, įstatymų išmanymas bei gebėjimas derėtis apginant savo interesus ir neprarandant potencialaus pirkėjo.

Svarstote apie galimybę savo turtą parduoti su brokerių pagalba? Baiminatės mito: “Brokeris tik įdeda skelbimus ir pasiima komisinius…”? Patikėdami būsto pardavimą patikimam ir patyrusiam NT brokeriui, Jūs patikite savo pardavimo projektą visai profesionalų komandai. Tai pats NT brokeris, fotografas, objekto reklamos kūrėja, turto vertintojas, bankų atstovai išskirtinai greitai aptarnaujantys mūsų klientus, matininkai, notarų biurai, apdailininkai bei  iškraustymo / perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės.

Kiek kainuoja nekilnojamo turto brokerio paslaugos

Kaip išsirinkti patikimą NT brokerį?

Suprantama, kad niekam nesinori suklysti ir patikėti savo nekilnojamojo turto pardavimą abejotinos reputacijos brokeriui. Tad kaip išsirinkti tikrą šios srities profesionalą? Pasidalinsime keletu vertingų patarimų:

 • Ieškokite TIKRŲ buvusių klientų atsiliepimų apie Jus dominantį NT brokerį. Kaip atskirti atsiliepimas tikro kliento ar paties brokerio sukurtas? Remkitės tik atsiliepimais rastais platformose, kurių pats NT brokeris koreguoti negali, pvz.: Google verslo paskyra ar naujausi Rekvizitai.lt atsiliepimai. Čia galite matyti, kaip atrodo TIKRŲ klientų atsiliepimai.
 • Jei bandote patys parduoti savo turtą ir pagal jūsų reklaminį skelbimą skambina NT brokeriai ir siūlo savo paslaugas, tai irgi vertinkite kritiškai. Juk kas gerai dirba, klientų ir užsakymų tikrai turi daug. Tikėtina, kad jus skambučiais vylioja brokeriai – naujokai bei tie, kuriems ne itin gerai darbas sekasi.
 • Jei radote skelbimą su informacija, kad ieškomas pirkti būstas būtent jūsų vietovėje, o paskambinus paaiškėjo, kad tai NT brokeris, kuris jokio pirkėjo neturi ir paskubomis jums siūlo savo paslaugas, tokį kandidatą į jūsų turto pardavimą irgi vertinkite kritiškai. Juk jūsų pažintis jau prasidėjo nuo apgaulės.

Daugiau apie tai, kaip teisingai pasirinkti NT brokerį, skaitykite sekančiame mūsų straipsnyje.

NT brokerio teikiamų paslaugų paketą sudaro:

Parduodamo turto reklama bei pirkėjų paieška:

 • Parduodamo objekto dokumentų analizė. Prieš pradedant Jūsų turto pardavimo procesą, būtina įsitikinti, kad visi turto dokumentai yra tvarkingi. Jei ne – reikia numatyti, kiek laiko užtruks dokumentų rengimas būsimam sandoriui. Taip pat reikiamus dokumentus ir užsakysime. Taip išvengsime keblių situacijų atsiradus potencialiam pirkėjui.
 • Mokesčių po nekilnojamojo turto pardavimo įvertinimas. Esant poreikiui, užsakomas retrospektyvinis turto vertinimas, siekiant, kad Jums tektų mokėti kuo mažesnius mokesčius po sudaryto sandorio.
 • Objekto ruošimas fotografavimui ir fotografavimas. Tai yra labai svarbus žingsnis. Norint gauti gerus rezultatus – būtina įdėti pastangų. Patarsiu, kaip Jūsų turtą paruošti fotografavimui. Kai būsime pasiruošę – vyks objekto fotosesija bei geriausių kadrų ruošimas transliacijai internete.
 • Objekto reklamos ruošimas ir viešinimas: geriausiai pavykusių kadrų apdorojimas, vaizdo klipo montavimas, 3 D vizualizacijų kūrimas, kitų reklaminių maketų bei parduodamo turto aprašymo kūrimas. Sukurtų reklaminių skelbimų transliacija našiausiuose ir mokamuose skelbimų portaluose.
 • Apžiūrų organizavimas ir bendravimas su potencialiais pirkėjais. Vykimas su interesantais į Jūsų objektą ir apžiūros. Atsakymas į potencialiems pirkėjams kylančius klausimus. Konsultavimas bankų finansavimo, turto vertinimo bei kitais pirkimo klausimais. Jūsų turto pirkėjams dokumentus padedame susitvarkyti nemokamai. Tad jie įgauna dar vieną stiprų motyvą pirkti būtent Jūsų turtą.
 • Derybos. Derybos dėl Jūsų objekto kainos bei Jums svarbių turto pardavimo sąlygų.

Dokumentų rengimas sandoriui:

 • Esant reikalui, atstovavimas pagal įgaliojimą. Tokiu atveju Jums nebereikės rūpintis aplamai niekuo. Brokeris su Jūsų įgaliojimu galės gauti sandoriui reikalingas pažymas ir leidimus bei sudaryti patį sandorį. O Jums beliks laukti iki sandorio momento įskaitomų pinigų į banko sąskaitą.
 • Preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties ruošimas. Kai tiek Jums, tiek pirkėjui bus tinkamos turto pardavimo sąlygos, paruošime preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties projektą bei suorganizuosime sutarties pasirašymą bei avanso už Jūsų turtą sumokėjimą.

Brokeriu kainos

Sandorio patvirtinimas ir turto perdavimas pirkėjui:

 • Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kai abi šalys turės reikiamus dokumentus būsimam sandoriui, suderinsime laiką ir vietą susitikimui pas notarą pardavimo sutarties pasirašymui. Pateiksime notarui visus reikiamus dokumentus sandoriui bei, esant galimybei, abiem šalims pateiksime notarinės sutarties projektą susipažinimui. Atsakysime į iškilusius klausimus bei su notaru bendrausime dėl pirkimo – pardavimo sutarties korekcijų. Dalyvausime pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašyme notarų biure.
 • Turto perdavimas pirkėjui. Su pirkėju suderintu laiku susitiksime Jūsų būste, pirkėjui perduosime turto raktus, pasirašysime buto skaitiklių rodmenų suderinimo aktą.
 • Galima papildoma turto paruošimo pardavimui paslauga. Nereikalingų daiktų iškraustymo, kosmetinio remonto bei valymo suorganizavimas. Jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje, galime suorganizuoti buto paruošimą pardavimui. Turime patikimus žmones, kurie atlieka būsto iškraustymo, remonto, valymo paslaugas. Ši paslauga yra atliekama už papildomą su Jumis sutartą kainą.

Mūsų parduodamo objekto reklaminis vaizdo klipas:

Ieškote NT brokerio turto pardavimui Vilniuje?

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir sužinokite sąlygas!

NT pardavimas Buto pardavimas Viskas, ką reikia žinoti parduodant įkeistą / areštuotą turtą Namo pardavimas Paveldėto NT pardavimas
Parsisiųsti nekilnojamojo turto pardavimo planą
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį. Žemės sklypų bei miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje ir Palangoje.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

 • konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.
Kiti mano straipsniai:

NŽT struktūros ir asmenų aptarnavimo pokyčiai nuo 2024 m.

Nuo 2024 m. keičiasi ir NŽT struktūra. Didžiausias struktūrinis pokytis yra susijęs su 50 teritorinių skyrių jungimu į 5 žemės tvarkymo ir administravimo skyrius (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apygardų).

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024-ųjų: svarbiausi pokyčiai

Naujos statybos butų pardavimas nuo 2024 - ųjų ir svarbiausi pokyčiai. Kas keisis perkant buta naujos statybos daugiabučiuose? Kokie pirkimo proceso pokyčiai? Visą naudingą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai. GPM [2024]

Nekilnojamojo turto pardavimo mokesčiai taikomi gautam pelnui po turto pardavimo. Gyventojų pajamų mokesčio 15 proc. tarifu apmokestinamas turto pardavimo, įsigijimo bei leidžiamų atskaitymų kainų skirtumas. Plačiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

32,20 ha bendro ploto žemės ūkio sklypai Radviliškio r.

289 000 €

32.2 ha

3 kamb. butas K. Šimonio g. 8, Kupiškyje

37 000 €

3 kamb., 65 kv. m.

9.99 ha žemės ūkio sklypas Gudžių k., Varėnos r.

75 000 €

9.99 ha

10.81 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypai Nevierių k., Rokiškio r.

45 000 €

10.81 ha

Parduodami 7.7 ha ploto žemės ūkio sklypai Bajorų k., Rokiškio r.

15 000 €

7.7 ha

Parduodami 21.35 ha žemės sklypai Ažuožeriškių k., Zarasų r.

56 000 €

21.35 ha

Parduodami 13.24 ha žemės sklypai Bulinskių k., Utenos r.

34 000 €

13.24 ha

15.7 a žemės sklypai Saulėlydžio akl., Vyčių k., Panevėžio r.

16 000 €

15 a

Rodyti daugiau

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Rolandas Dauksas
Rolandas Dauksas

2023-11-05

Google

Ačiū Astai Mūsų bendradarbiavimas buvo ne tik produktyvus, bet ir žmogiškai malonus. Nuo pat pradžių buvo jaučiamas darbo supratimas ir profesionalumas, tai pat aukščiausio lygio komunikacija. Gerų jums sandorių ir klientų! O klientams tik lieka džiaugtis sudarius sutartį su Asta, nes bus viskas OK. Su pagarba, Rolandas D.

Iona van der Waal
Iona van der Waal

2023-10-16

Google

Trumpai aprasant: profesionalumas, malonus bendravimas, detalus pardavimo/pirkimo aprasymas, eigos paaiskinimas. Sandorio organizavimas su issamia infomacija kas ir kada vyksta. Labai dekinga Astai uz paprasta, bet aiskia sandorio eiga. labai profesionali bei maloni NT brokere, kuria rekomenduoju 100% Pagarbiai, Ilona Kopenhaga

Edvardas Cereska
Edvardas Cereska

2023-10-04

Google

Už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, pirkimo-pardavimo klausimais, Jums gerb., Asta, tariu didelį ačiū! Rekomenduoju 100 procentų!

Rasa Visockaite
Rasa Visockaite

2023-08-02

Google

Puiki specialistė, labai operatyvi, puikiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti, dėmesinga, puikiai suteiktos paslaugos, rekomenduoju tikrai nepasigailėsite.

Vaida Zakarauskiene
Vaida Zakarauskiene

2023-07-02

Google

Ieškojome pirkti buta. Ir arsirado visai netikėtai. Su brokerės Astos Samulionytės pagalba ji nusipirkome. Ačiū Jums už kantrybe ir laika. Labai šilta ir draugiška, žinanti savo darba brokerė. Rekomenduojame 100% ❤️

Airidas J.
Airidas J.

2023-06-09

Google

Esame labai dėkingi Astai, kuri smarkiai pagelbėjo mums įsigyjant būstą bei padėjo mums sėkmingai naviguoti tarp visų iškilusių klausimų, iššūkių bei sunkumų. Ji konkreti, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai ieško visoms pusėms geriausių sprendimų, net jeigu tai jai nėra "privaloma".

Vilma Romančikienė
Vilma Romančikienė

2023-06-06

Google

Didelis Ačiū Astai už konsultacijas!!! Profesionali brokerė, džiaugiuosi jog kreipiausi būtent i Asta. Rekomenduoju tikrai puiki brokerė!

Siųsti užklausą