Palyginimų sąrašas

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti geriausią?

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti geriausią?

Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti viską specialistams. Tai sutaupys jums ne tik pinigų ir laiko, bet ir apsaugos nuo įvairių rūpesčių, susijusių su pardavimo / pirkimo procesu.

 

Galite kreiptis į NT agentūrą arba į savarankiškai dirbantį NT brokerį. Kas geriau? Sunku pasakyti, nes atvejų ir patirčių galima rasti įvairių. Jei kreipsitės į agentūrą, galėsite jaustis ramiau, nes jei jums netiks priskirtas specialistas, galėsite prašyti jį pakeisti kitu žmogumi. Kita vertus, savarankiškai dirbantis brokeris, nenorėdamas užsitarnauti negatyvių atsiliepimų, galbūt kaip tik turės daugiau motyvacijos viskuo pasirūpinti kaip įmanoma geriau. Savarankiškai dirbantis brokeris jau turi didelę darbo patirtį, todėl jam nebereikalinga NT agentūros “vėliava”, turi nuolatinį klientų srautą, turi visus darbui reikalingus ryšius (bankų vadybininkai, turto vertintojai, notarai ir pan.) bei stiprią motyvaciją sulaukti iš jūsų gerų įvertinimų bei rekomendacijų.

 

Būtent atsiliepimai apie konkrečią NT agentūrą Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, taip pat apie konkretų brokerį gali labai aiškiai užvesti jus ant kelio bei padėti suprasti, norite su juo turėti reikalų ar ne. Todėl neskubėkite užsisakinėti paslaugų, o pasidomėkite sudominusia įstaiga ar specialistu. Šiais laikais Google galima rasti beveik viską. Jei pasirinktas variantas atrodo patikimas, nesidrovėkite susisiekti, paklausinėti, kaip vyks darbas, kiek ir kada reikės susimokėti už paslaugas ir pan.

 

Beje, ieškodami rekomendacijų, nepasitikėkite tik vienu šaltiniu – pavyzdžiui, į konkrečios NT agentūros interneto puslapyje sukeltus klientų atsiliepimus. Geriausia tikrinti kelis šaltinius, kurių patys brokeriai ar NT agentūros negali koreguoti.  Gana dažnas atvejis, kai atsiliepimai yra tik “kūrybos vaisius”. Jeigu turite pažįstamų, kurie neseniai pirko ar pardavė NT, paklausinėkite jų, kokių kompanijų ar NT brokerių paslaugomis jie naudojosi ir ar liko patenkinti.

 

Ką turi sugebėti su jumis dirbantis NT brokeris?

 

Nesvarbu, ar jis dirba agentūroje, ar savarankiškai, būtinai išsiaiškinkite, ar tai pagrindinė jo veikla, o ne papildomo uždarbio šaltinis. NT sritis apima daugybę potemių, į kurias įsigilinti reikia laiko ir pašaukimo. Nemažai žmonių susidomi šia sritimi dėl papildomų pinigų. Jokiu būdu netvirtinu, kad visi jie niekam tikę, tačiau iš asmeninės patirties žinau, kiek pastangų reikia įdėti, norint atlikti viską nepriekaištingai. Sugebėti įkelti skelbimą apie parduodamą NT į tam skirtus portalus tikrai nepakanka. Reikalinga nuosekli nekilnojamo turto pardavimo / pirkimo strategija, puikus teisės aktų puikus išmanymas, itin stiprus atsakomybės jausmas, stipri vidinė motyvacija, sąžiningumas, gebėjimas neatskleisti konfidencialios informacijos.

Geras specialistas turi:

 • nuolat domėtis tuo, kas vyksta NT rinkoje, stebėti tendencijas, kainų svyravimus, teisinius, juridinius pakitimus;
 • sugebėti efektyviai pasinaudoti įvairiomis reklaminėmis priemonėmis;
 • sugebėti „skaniai“ pateikti parduodamo objekto privalumus, nenuslepiant jo trūkumų;
 • žinoti, kokių dokumentų reikės būsimo sandorio tvirtinimui bei kokius reikalavimus jie privalo atitikti;
 • mokėti paaiškinti, kokia tvarka bus organizuojamas procesas;
 • turėti NT sandorio sudarymui reikalingus ryšius. Tai bankų vadybininkai, NT vertintojai, notarai bei kiti specialistai.
 • turėti organizacinių sugebėjimų, mokėti efektyviai komunikuoti, vesti derybas.

 

NT agentūros patirtis – tai jos darbuotojų patirtis

 

Dar vienas kriterijus, kuris gali jums padėti apsispręsti dėl agentūros pasirinkimo, yra jos dydis bei patirtis. Pasidomėkite, kiek laiko ji gyvuoja ir kiek žmonių joje dirba. Patikimoje kompanijoje bus susibūrusi komanda specialistų, kuriems šis darbas yra įdomus ir kurie gali mokytis vieni iš kitų bei taip dar labiau tobulėti.

 

Kaip suprasti, ar galite pasitikėti savarankiškai dirbančiu specialistu? Jeigu NT brokeris jau ne vienerius metus dirba vienas ir apie jį randate tik teigiamus atsiliepimus, tai veikiausiai tikrai liksite patenkinti jo paslaugomis. Šiam darbui reikalingas pašaukimas, tam tikros asmeninės savybės. Jeigu žmogus pradėjo ir nenumetė – vadinasi, pasijuto savo kelyje. Savarankiškai dirbantis NT brokeris visada palaiko ryšius su kolegomis ir kitų sričių specialistais – matininkais, fotografais, reklaminio turinio kūrėjais, NT vertintojais, teisininkais, bankų vadybininkais ir t. t.

Dirbu Panevėžyje su gyvenamuoju ir komerciniu nekilnojamuoju turto, o su žemės sklypais – visoje Lietuvoje.

 

Svarbiausia nauda klientui

 

NT specialistas privalo sugebėti priimti būtent klientui palankius sprendimus. Pavyzdžiui, jis gali patarti neskubėti su pardavimu bei luktelėti keletą metų, nes tada galima bus išvengti kai kurių mokesčių. Kiekviena situacija yra labai individuali, todėl reikia ją gerai išnagrinėti ir apsvarstyti įvairias galimybes.

 

Skubėti niekada neverta

 

Nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas niekada nevyks staigiai. Šioje srityje figūruoja didelės sumos, todėl būtina viską nuodugniai apsvarstyti, įvertinti. Jeigu jaučiate, kad su jumis bendraujanti NT agentūra ar savarankiškas brokeris itin skuba pasirašyti sutartį, gauti komisinius, verta suklusti ir dar atidžiau išsiklausinėti, kas ir kaip vyks. Pagrindinis patikimos agentūros ar savarankiško brokerio požymis – sugebėjimas pasirūpinti kliento reikalais nuo pirmo pokalbio iki pat sandorio užbaigimo. Juk žmogus tam ir samdo specialistus bei moka jiems pinigus.

 

Ieškote patikimo NT specialisto?

NT rinka – mano mylima sritis jau ilgą laiką. Su malonumu pasirūpinsiu visu procesu ar jo dalimi sklandžiai ir padėsiu išvengti jums nepageidaujamų rūpesčių, gaišaties ir nuostolių. Nepriklausau jokiai NT agentūrai, bet per ilgą laiką atsirinkau darbui reikalingus specialistus, kuriais pasitikiu. Tad galite būti ramūs, kad NT tiek parduosite, tiek įsigysite pačia geriausia kaina ir pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Jeigu turite klausimų, neaiškumų, nesate galutinai apsisprendę, kaip geriau, taip pat kviečiu kreiptis į mane. Padėsiu susigaudyti ir apsispręsti.

  Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  * konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti

  Panašūs įrašai

  Kaip sklandžiai ir be nuostolių parduoti paveldėtą turtą?

  Jeigu paveldėjote nekilnojamąjį turtą ir apsisprendėte, jog jis Jums nereikalingas, logiškas...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Sandoriai atsiskaitant grynaisiais – iki 5000 Eur

  Sandoriai grynaisiais iki 5000 Eur Nuo 2022 metų lapkričio pirmos dienos įsigalioja nauji...

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė

  Paveldėtos žemės pardavimas – kas svarbu?

  Paveldėtos žemės pardavimas ir su tuo susiję mokesčiai. Taikomi mokesčiai po žemės paveldėjimo. Kada galima parduoti paveldėtą žemę? Paveldėtos žemės pardavimo eiga.

  Daugiau
  Asta Samulionytė
  - - - Asta Samulionytė