Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti?

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje. Kaip išsirinkti?

Nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje ir NT brokeriai

Jeigu norite įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą, geriausia to imtis ne patiems, o patikėti viską specialistams. Konkrečiu atveju, nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje ar NT brokeriai bus pasirengę Jums padėti. Tai sutaupys jums ne tik pinigų ir laiko, bet ir apsaugos nuo įvairių rūpesčių, susijusių su pardavimo / pirkimo procesu. Tačiau reikia išsirinkti tinkamą partnerį.

Galite kreiptis į NT agentūrą arba į savarankiškai dirbantį NT brokerį. Kas geriau? Sunku pasakyti, nes atvejų ir patirčių galima rasti įvairių. Jei kreipsitės į agentūrą, galėsite jaustis ramiau, nes jei jums netiks priskirtas specialistas, galėsite prašyti jį pakeisti kitu žmogumi. Kita vertus, savarankiškai dirbantis brokeris, nenorėdamas užsitarnauti negatyvių atsiliepimų, galbūt kaip tik turės daugiau motyvacijos viskuo pasirūpinti kaip įmanoma geriau. Savarankiškai dirbantis brokeris jau turi didelę darbo patirtį, todėl jam nebereikalinga NT agentūros “vėliava”, turi nuolatinį klientų srautą, turi visus darbui reikalingus ryšius (bankų vadybininkai, turto vertintojai, notarai ir pan.) bei stiprią motyvaciją sulaukti iš jūsų gerų įvertinimų bei rekomendacijų.

Pradėkite nuo atsiliepimų ar tai būtų nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, taip pat nekilnojamo turto brokeriai. Atsiliepimai gali labai aiškiai užvesti jus ant kelio bei padėti suprasti, norite su juo turėti reikalų ar ne. Todėl neskubėkite užsisakinėti paslaugų, o pasidomėkite sudominusia įstaiga ar specialistu. Šiais laikais Google galima rasti beveik viską. Jei pasirinktas variantas atrodo patikimas, nesidrovėkite susisiekti, paklausinėti, kaip vyks darbas, kiek ir kada reikės susimokėti už paslaugas ir pan.

Beje, ieškodami rekomendacijų, nepasitikėkite tik vienu šaltiniu – pavyzdžiui, į konkrečios NT agentūros interneto puslapyje sukeltus klientų atsiliepimus. Geriausia tikrinti kelis šaltinius, kurių patys brokeriai ar NT agentūros negali koreguoti. Gana dažnas atvejis, kai atsiliepimai yra tik “kūrybos vaisius”. Jeigu turite pažįstamų, kurie neseniai pirko ar pardavė NT, paklausinėkite jų, kokių kompanijų ar NT brokerių paslaugomis jie naudojosi ir ar liko patenkinti.

Ką turi sugebėti su jumis dirbantis NT brokeris?

Nesvarbu, ar NT brokeris dirba agentūroje, ar savarankiškai, būtinai išsiaiškinkite, ar tai pagrindinė jo veikla, o ne papildomo uždarbio šaltinis. NT sritis apima daugybę potemių, į kurias įsigilinti reikia laiko ir pašaukimo. Nemažai žmonių susidomi šia sritimi dėl papildomų pinigų. Jokiu būdu netvirtinu, kad visi jie niekam tikę, tačiau iš asmeninės patirties žinau, kiek pastangų reikia įdėti, norint atlikti viską nepriekaištingai. Sugebėti įkelti skelbimą apie parduodamą NT į tam skirtus portalus tikrai nepakanka. Reikalinga nuosekli nekilnojamo turto pardavimo / pirkimo strategija, puikus teisės aktų puikus išmanymas, itin stiprus atsakomybės jausmas, stipri vidinė motyvacija, sąžiningumas, gebėjimas neatskleisti konfidencialios informacijos.

Geras specialistas turi:

  • nuolat domėtis tuo, kas vyksta NT rinkoje, stebėti tendencijas, kainų svyravimus, teisinius, juridinius pakitimus;
  • sugebėti efektyviai pasinaudoti įvairiomis reklaminėmis priemonėmis;
  • sugebėti „skaniai“ pateikti parduodamo objekto privalumus, nenuslepiant jo trūkumų;
  • žinoti, kokių dokumentų reikės būsimo sandorio tvirtinimui bei kokius reikalavimus jie privalo atitikti;
  • mokėti paaiškinti, kokia tvarka bus organizuojamas procesas;
  • turėti NT sandorio sudarymui reikalingus ryšius. Tai bankų vadybininkai, NT vertintojai, notarai bei kiti specialistai;
  • turėti organizacinių sugebėjimų, mokėti efektyviai komunikuoti, vesti derybas.

NT agentūros patirtis – tai jos darbuotojų patirtis

Dar vienas kriterijus, kuris gali jums padėti apsispręsti dėl agentūros pasirinkimo, yra jos dydis bei patirtis. Pasidomėkite, kiek laiko ji gyvuoja ir kiek žmonių joje dirba. Patikimoje kompanijoje bus susibūrusi komanda specialistų, kuriems šis darbas yra įdomus ir kurie gali mokytis vieni iš kitų bei taip dar labiau tobulėti.

Kaip suprasti, ar galite pasitikėti savarankiškai dirbančiu specialistu? Jeigu NT brokeris jau ne vienerius metus dirba vienas ir apie jį randate tik teigiamus atsiliepimus, tai veikiausiai tikrai liksite patenkinti jo paslaugomis. Šiam darbui reikalingas pašaukimas, tam tikros asmeninės savybės. Jeigu žmogus pradėjo ir nenumetė – vadinasi, pasijuto savo kelyje. Savarankiškai dirbantis NT brokeris visada palaiko ryšius su kolegomis ir kitų sričių specialistais – matininkais, fotografais, reklaminio turinio kūrėjais, NT vertintojais, teisininkais, bankų vadybininkais ir t. t.

Dirbu Panevėžyje su gyvenamuoju ir komerciniu nekilnojamuoju turto, o su žemės sklypais – visoje Lietuvoje.

Svarbiausia nauda klientui

NT specialistas privalo sugebėti priimti būtent klientui palankius sprendimus. Pavyzdžiui, jis gali patarti neskubėti su pardavimu bei luktelėti keletą metų, nes tada galima bus išvengti kai kurių mokesčių. Kiekviena situacija yra labai individuali, todėl reikia ją gerai išnagrinėti ir apsvarstyti įvairias galimybes.

Skubėti niekada neverta

Nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas niekada nevyks staigiai. Šioje srityje figūruoja didelės sumos, todėl būtina viską nuodugniai apsvarstyti, įvertinti. Jeigu jaučiate, kad su jumis bendraujanti NT agentūra ar savarankiškas brokeris itin skuba pasirašyti sutartį, gauti komisinius, verta suklusti ir dar atidžiau išsiklausinėti, kas ir kaip vyks. Pagrindinis patikimos agentūros ar savarankiško brokerio požymis – sugebėjimas pasirūpinti kliento reikalais nuo pirmo pokalbio iki pat sandorio užbaigimo. Juk žmogus tam ir samdo specialistus bei moka jiems pinigus.

Ieškote patikimo NT specialisto?

NT rinka – mano mylima sritis jau ilgą laiką. Jei ieškote nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje ir patikimas NT specialistas – jums svarbiausia, su malonumu pasirūpinsiu visu procesu ar jo dalimi sklandžiai ir padėsiu išvengti jums nepageidaujamų rūpesčių, gaišaties ir nuostolių. Nepriklausau jokiai NT agentūrai, bet per ilgą laiką atsirinkau darbui reikalingus specialistus, kuriais pasitikiu. Tad galite būti ramūs, kad NT tiek parduosite, tiek įsigysite pačia geriausia kaina ir pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Jeigu turite klausimų, neaiškumų, nesate galutinai apsisprendę, kaip geriau, taip pat kviečiu kreiptis į mane. Padėsiu susigaudyti ir apsispręsti.

NT pardavimas Nekilnojamo turto brokeriai
Asta Samulionytė
Asta Samulionytė

Esu profesionali nekilnojamojo turto (NT) brokerė, įmonės „NT pardavimų sprendimai“ įkūrėja bei šio tinklaraščio autorė. Šioje srityje dirbu nuo 2016 metų. Per netrumpą darbo patirtį sudariau daugybę sėkmingų NT sandorių, kurių vertė jau viršijo keliasdešimt milijonų eurų. Dirbdami su manimi gausite aukštos kokybės paslaugas bei profesionaliai užbaigtą sandorį.

Ieškote NT brokerio nekilnojamojo turto pardavimui? Sužinokite sąlygas!

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną!

* konsultacija nemokama ir niekuo neįpareigojanti.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Kiti mano straipsniai:

Retrospektyvinis vertinimas: 3 atvejai, kai jis būtinas

Retrospektyvinis vertinimas - tai praeityje buvusios realios turto kainos nustatymas. Toks vertinimas reikalingas parduodant paveldėtą arba dovanotą turtą bei esant teisminiams ginčams. Kviečiu apie šio vertinimo naudą skaityti plačiau.

Buto pardavimas turint nepilnamečių vaikų. [2023]

Buto pardavimas turint nepilnamečių vaikų [2023] – nėra lengvas procesas, tam reikalingi papildomi dokumentai bei pažymos. Jei parduoti norimas būstas yra Jūsų šeimos vienintelis gyvenamasis turtas, kur galite deklaruoti gyvenamąją vietą, tuomet bus reikalingas notaro leidimas turtą parduoti.

Nekilnojamo turto pardavimas neišlaikius 10 metų: seime skinasi kelią 5 metų terminas

Seime jau antrą kartą per pastaruosius metus siūloma nuo 10 iki 5 metų sutrumpinti nekilnojamo turto išlaikymo terminą, kad gautas pelnas po turto pardavimo nebūtų apmokestintas gyventojų pajamų mokesčiu.

Rodyti daugiau

Remiantis 61 atsiliepimu

Aura Aksenaviciute
Aura Aksenaviciute

2023-03-13

Google

Astos pagalba labai kokybiska ir konkreti. Visi klausimai buvo atsakyti konkreciai ir aiskiai. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Reckomenduoju 100%.

martin model
martin model

2023-03-01

Google

Excellent service. Professional, competent and trustworthy. I can recommend Asta at any time to anybody who searches for fast and reliable service.

Linas Laskevicius
Linas Laskevicius

2023-02-10

Google

Reaguoja greitai, bendrauja konkrečiai, mėgsta savo darbą.

Regina navadvorskienė
Regina navadvorskienė

2023-02-02

Google

Suteikė labai operatyviai ir informatyviai visą mane dominančią informaciją.

Leokadija Vaitiekaitienė
Leokadija Vaitiekaitienė

2023-01-05

Google

Dėkoju gerb. Astai už profesionalią pagalbą bei malonų bendravimą. Pagarbiai Leokadija

Achte Alautdinovas
Achte Alautdinovas

2022-12-27

Google

Noreciau Astai padėkoti uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas pats uzsienyje ji sutvarkė visus reikalus ir dokumentus. Tikrai 100% rekomenduoju .

Gitana Blackall
Gitana Blackall

2022-11-10

Google

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Asta ir jos komanda. Profesionali, rupestinga, ismananti savo darba, padedanti nuo pat pradziu ir iki pat pabaigos su visais jums aktualiais NT klausimais. Aciu, Asta!

Viktorija Jakucionyte
Viktorija Jakucionyte

2022-11-10

Google

Tikrai rekomenduoju Astą. Labai patiko, kad papasakojo apie nuomos rinką, kokios tendencijos, ką ji rekomenduotų. Matosi, kad išmano ir myli savo darbą.

Karolis Pliauskys
Karolis Pliauskys

2022-09-11

Google

Noreciau padekoti Astai uz greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Gyvendamas uzsienyje kreipiausi i Asta del NT paslaugu. Sioje srityje ji tikrai profesionale. Rekomenduoju tiek uzsienyje tiek Lietuvoje gyvenantiem zmonem, darbas bus tikrai kokybiskai atliktas.

Lina Jurgelionyte
Lina Jurgelionyte

2022-06-14

Google

Dėkinga esu Astai už atliktą darbą, labai kokybiškai, aiškiai, suprantamai ir rūpestingai, malonus bendravimas

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.