Parduodami namai Panevėžyje

Namai Panevėžyje – kaip nepasiklysti renkantis?

Ieškote namo gyventi su šeima? O gal planuojate jį nuomoti? Bet kokiu atveju esu pasirengusi jums pagelbėti. Peržvelkite mano sukeltus parduodamų namų skelbimus. Čia rasite ir visiškai įrengtų namų, tinkamų iškart įsikelti ir gyventi, ir tokių, kurių įrengimu reikės pasirūpinti patiems. Namai Panevėžyje: nuo naujos statybos iki išsaugotos autentikos.

Kas svarbiausia renkantis parduodamą namą?

Tai esminis klausimas, į kurį atsakymų gali būti labai daug. Viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių, poreikių bei turimų planų. Žmonės skirtingi, todėl ir poreikiai kaskart vis kiti. Ar jums svarbus patogus susisiekimas viešuoju transportu? Norite šalia sklypo, kur galėsite sodininkauti ar daržininkauti? O gal pakaks visai nedidelio kiemo? Ieškote atokesnės vietos ar geriau, kai kasdien galite susitikti ir pasilabinti su kaimynais? Gyvensite su šeima, ar planuojate užsiimti ir kokia nors komercine veikla?

Šiuos ir kitus aktualius klausimus visada aptariu su savo klientais, kad galėčiau rasti patį geriausią variantą tiek vietos, tiek kainos atžvilgiu ir per patį trumpiausią laiką.

Namai Panevėžyje: nuo gyvenamos vietos šeimai iki investicinės galimybės

Parduodami namai Panevėžyje dažnai domina šeimas su vaikais, žmones, kurie ieško ramybės, trokšta patys kurti savo aplinką, ar užsiimti pomėgiais bei veiklomis, kurioms reikia daugiau erdvės. Tai galėtų būti rūpinimasis gyvūnais, augalais ir pan. Galų gale, jei turite vaikų, visada smagu, kai jie gali išbėgti pažaisti į nuosavą kiemą, palakstyti su keturkoju šeimos numylėtiniu, surengti vandens mūšį su draugais, kai šilta ar statyti besmegenius, kai yra sniego.

Namas gali būti įsigyjamas ir kaip investicija. Galbūt ateityje norėsite jį parduoti, arba jis taps palikimu vaikams? O gal norėsite jį nuomoti kaip erdvę įvairioms šventėms ir renginiams, pritaikyti kitokiai komercinei veiklai? Kaip matote, galimybių yra labai daug, todėl visi bet kokios būklės parduodami namai anksčiau ar vėliau randa savo pirkėjus.

Visai nesvarbu, kokiu tikslu ieškote namo – aš, profesionali nekilnojamojo turto brokerė,  esu pasirengusi jums padėti. Lygiai taip pat siūlau savo pagalbą tiems, kurie nori parduoti turimą NT. Mano tikslas – sklandžiai, be gaišaties ir papildomų lūkesčių suvesti pirkėją ir pardavėją bei padėti jiems įgyvendinti abi puses tenkinantį sandorį.

Turite klausimų, susijusių su individualaus namo įsigijimu ar pardavimu? Susisiekime!

namai-panevezyje

Parduodami namai Panevėžyje

Rikiuoti pagal:
Mūrinis sodo namas su 14 arų sklypu Janališkių k., Panevėžio r.

36 000 €

3 kamb., 75 kv. m.

Sodo namas Putino al., Bernatoniai, Panevėžio r.

7 500 €

50 kv. m.

Parduodama namo dalis su sklypu Sodų g., Panevėžyje

48 500 €

2 kamb., 44 kv. m.

Parduodamas sodo namas Alyvų g., Daukniškių k., Panevėžio r.

29 000 €

51 kv. m.

Sodo namas Ūtos g. 45, Šeškų k., Panevėžio r.

35 000 €

2 kamb., 52 kv. m.

Parduodamas sodo namas Plukių k., Panevėžio r.

9 900 €

1 kamb., 16.57 kv. m.

Rekonstruojamas namas Ramioji g. Liūdynės k., Panevėžio r.

45 000 €

4 kamb., 113.27 kv. m.

Parduodamas namas Kalkyno g. 18, Kupiškis, mūrinis, 2 aukštų

72 000 €

6 kamb., 191 kv. m.

Gyvenamasis namas su 15 arų sklypu Sodo g., Dembavoje

155 000 €

5 kamb., 160 kv. m.

Gyvenamasis namas Obelų g., Dembavos k., Panevėžio r.

85 000 €

5 kamb., 96 kv. m.

Individualus A+ klasės namas Alyvų al., Bernatonių k., Panevėžio r.

99 000 €

4 kamb., 115 kv. m.

Gyvenamas namas su komercijai pritaikytu pastatu Pelkių g., Panevėžyje

129 000 €

5 kamb., 166 kv. m.

Erdvus namas su 12 arų sklypu Sodžiaus g., Piniavos k., Panevėžio r.

88 000 €

5 kamb., 177 kv. m.

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.