Butų nuoma Panevėžyje

Butų nuoma Panevėžyje –  viena iš populiariausių paieškos frazių Panevėžio nekilnojamo turto rinkoje

Butu nuoma panevezyje, nuomojamu butu skelbimai. Butai nuomai panevezyje. Nuomojami butai panevezyje

Butų nuoma Panevėžyje, nekilnojamas turtas Panevėžyje

Nuomojami butai bet kuriame mieste visada buvo ir bus paklausūs. Juk žmogui visais laikais reikėjo gyvenamojo būsto. O butas – mažiausiai rūpesčių keliantis nekilnojamas turtas. Gyvenimas privačiame name yra ir brangesnis, ir sudėtingesnis bei reikalaujantis didesnės gyvenamojo būsto priežiūros. Butų nuoma Panevėžyje – tai itin paklausus nekilnojamo turto tipas dėl geografinės miesto padėties šalyje ir patogaus susisiekimo su visais didžiaisiais Lietuvos miestais. Nuomojami butai yra įvairūs. Tai gali būti ir prabangūs, itin erdvūs bei skoningai įrengti būstai ar loftai.  Taip pat galima rinktis ir kuklesnius, ekonominės klasės butus pritaikytus vieno asmens ar poros gyvenimui. Būsto vieta yra vienas iš svarbiausių kriterijų, į kurį žmogus atkreipia dėmesį rinkdamasis sau gyvenamąją vietą. Vieta – tai ir pats brangiausias kriterijus. Du vienodi butai Panevėžyje, esantys skirtinguose mikrorajonuose, gali turėti labai skirtingas kainas tiek nuomos, tiek pardavimo.

Nuomos kainos Panevėžyje. Kas jas lemia?

Nuomojamo būsto kainai svarbią įtaką turi tuo metu esantis paklausa, žmonių perkamoji galia ir ekonominė situacija. Butų nuoma Panevėžyje – itin klestintis verslas, todėl ir tokių butų nuomos kainos beveik lygios Kaune nuomojamų butų kainoms. Į Panevėžį atvyksta gyventi jaunuoliai iš aplinkinių mažesnių miestų: Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių ir kitų miestų. Panevėžys yra paklausus dėl šiame mieste augančių atlyginimų, kylančio pragyvenimo lygio. Miestas patrauklus dėl puikiai išvystytos ir vis vystomos infrastruktūros. Panevėžyje nuolat kuriasi nauji stambių įmonių padaliniai, auga laisvų darbo vietų skaičius.

Butų nuoma Panevėžyje itin brango kilus karui Ukrainoje. Į Lietuvą atvyko karo pabėgėliai ir išgraibstė didelę dalį nuomojamų būstų. Šia situacija ėmus naudotis nuomotojams – kainos itin kilo. Rusijos  sukelto karo pradžia Ukrainoje Panevėžyje ir visoje Lietuvoje butų nuomos kainas pakėlė nuo keliasdešimties iki šimto eurų ir daugiau. Ši padėtis nesitęsė ilgą laiką, atėjus 2022 m. rudeniui, būsto nuomos kainos ėmė mažėti.  Tai lėmė artėjantis brangus šildymo sezonas bei stipriai palikusios energetikos ir maisto kainos.

Kaip ir nekilnojamo turto pardavimą, taip ir būstų nuomą stipriai įtakoja ekonominiai šalies svyravimai ir kiti aptarti veiksniai.

Rikiuoti pagal:
Nuomojamas 2 kamb. butas Projektuotojų g., Panevėžys

250 €

2 kamb., 50 kv. m.

Nuomojamas 2 kamb. butas Parko g. 7, Panevėžyje

300 €

2 kamb., 44 kv. m.

Nuomojamas 2 kamb. butas Dariaus ir Girėno g. 3, Panevėžyje

300 €

2 kamb., 50 kv. m.

Nuomojamas namas su ūkiniais statiniais Pelkių g., Panevėžyje

400 €

4 kamb., 120 kv. m.

Nuomojamas butas Panevėžyje, Savanorių a. 3, 2 kamb., 48 kv. m.

380 €

2 kamb., 48 kv. m.

Nuomojamas butas Beržų g. 55, Panevėžyje

380 €

3 kamb., 87 kv. m.

Nuomojamas butas Ukmergės g., Panevėžyje, 2 kamb., 44,90 kv. m.

300 €

2 kamb., 45 kv. m.

Skambinti
Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.