Kaina (nuo – iki) Nuo į

Palyginimų sąrašas

nekilnojamo turto brokeriai panevezyje

NT brokerė Asta Samulionytė
Panevėžys

Mes Šeimos kortelės partneriai
Socialiai atsakinga veikla

TEL. NR.: +370 616 07300
EL. PAŠTAS: info@astasamulionyte.lt 

Esu nepriklausoma nekilnojamojo turto brokerė Panevėžyje bei šio tinklaraščio autorė.

Teikiu visas nekilnojamojo turto paslaugas: nekilnojamojo turto pardavimas, paslaugos gyvenantiems užsienyje, atstovavimas perkant, dokumentų rengimas sandoriui, konsultacijos ir kt.

Nekilnojamojo turto srityje dirbu 7 metus, per tą laiką atsirinkau atsakingų kolegų komandą, su kurių pagalba nekilnojamojo turto sandoriai įvyksta maksimaliai sklandžiai. Be laiko gaišimo, be nesklandumų bei nereikalingo streso jau yra sudaryti šimtai nekilnojamojo turto sandorių. Dvigubai tiek klientų pasiekė savo išsikeltus tikslus bei išvengė brangiai kainuojančių klaidų.

Į nekilnojamojo turto teikiamų paslaugų komplektą įeina: nekilnojamo turto dokumentų analizė bei rengimas būsimam sandoriui, pagalba bei nukreipimas gaunant trūkstamus dokumentus ar jų dublikatus, nekilnojamojo turto retrospektyvinio vertinimo užsakymas, kai parduodamas paveldėtas nekilnojamas turtas, ENS sertifikatų užsakymas, pagalba pateikiant prašymus Nacionalinei žemės ūkio tarnybai, Vaikų teisėms ar apylinkės teismui. Taip pat yra padedama pirkėjui gauti kreditoriaus finansavimą bei kitus reikiamus dokumentus. Parduodamo ar perkamo nekilnojamojo turto pagrindinės notarinės pirkimo – pardavimo sutarties detalėmis taip pat pasirūpinsime ir Jums tereikės susipažinti su sutarties projektu.

Kiekvienas dirbame tai, ką mokame geriausiai. Tuomet ir rezultatai būna puikūs, ir laiko sau lieka daugiau. Kol Jūs ramiai rūpinsitės tuo, kas Jums yra svarbiausia, aš sutvarkysiu visus Jūsų nekilnojamojo turto klausimus.

Daugiau apie mane informacijos rasite į Google paieškos laukelį įvedę “Asta Samulionytė” bei susipažinę su mano klientų atsiliepimais.

Tikiuosi, kad išsirinksite geriausią nekilnojamojo turto brokerį Panevėžyje!

 

asta-samulionyte-partneriai

NT brokerė Sandra Jakulė

Vilnius

TEL. NR.: +370 655 31429
EL. PAŠTAS: info@asmeninisntbrokeris.lt
Nekilnojamojo turto paslaugos Vilniuje
ADRESAS: Kauno g. 16, Vilnius

Savo veiklą nekilnojamame turte pradėjau 2013 m. REMAX kompanijoje. Mano pagrindinė veiklos sritis – gyvenamojo nekilnojamojo turto pardavimas (butai, namai, sklypai) Vilniaus mieste.

Dažniausiai mano klientai – žmonės, kurie gyvena užsienyje ar kitame mieste ir nori parduoti arba nusipirkti nekilnojamąjį turtą Vilniuje. Klientai vertina mane dėl paprasto ir operatyvaus bendravimo internetu, reikalų tvarkymo nuotoliniu būdu bei greito rezultato.

Laisvai kalbu angliškai ir rusiškai.

 

asta-samulionyte-asistentė

Asistentė Agnė Strikaitė

Vilnius

TEL. NR.: +370 634 74830
EL. PAŠTAS: strikaite.agne@gmail.com

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo: