Palyginimų sąrašas

Kas įeina į nekilnojamojo turto brokerio paslaugas?

Nekilnojamojo turto pardavimas – procesas dažnam sukeliantis sumaištį ir daug nežinomybės. Čia reikalingos specifinės žinios, įstatymų išmanymas bei gebėjimas derėtis apginant savo interesus ir neprarandant potencialaus pirkėjo. Svarstote apie galimybę savo turtą parduoti su brokerių pagalba? Baiminatės mito: ” Brokeris tik įdeda skelbimus ir pasiima komisinius…”? Pateikiu išsamų aprašymą apie tai, kas įeina į mano pardavimo metu teikiamas paslaugas.

Į nekilnojamojo turto brokerio paslaugas įeina:

Parduodamo objekto dokumentų analizė. Prieš pradedant pardavinėti Jūsų turtą yra būtina įsitikinti, kad visi turto dokumentai yra tvarkingi. Jei ne – reikia numatyti, kiek laiko užtruks dokumentų rengimas būsimam sandoriui. Taip pat reikiamus dokumentus ir užsakysime. Taip išvengsime keblių situacijų atsiradus potencialiam pirkėjui.

Objekto ruošimas fotografavimui ir fotografavimas.

NT brokeriaiTai yra labai svarbus žingsnis. Norint gauti gerus rezultatus, būtina įdėti pastangų. Patarsiu, kaip Jūsų turtą paruošti fotografavimui. Kai būsime pasiruošime, vyks objekto fotosesija. Po jos atliksiu kruopščią nuotraukų atranką ir išrinksiu geriausius kadrus.

Objekto reklamos ruošimas ir viešinimas: geriausiai pavykusių kadrų apdorojimas, 3 D vizualizacijų kūrimas, kitų reklaminių maketų bei parduodamo turto aprašymo kūrimas.  Sukurtų reklaminių skelbimų talpinimas į geriausius  ir mokamus skelbimų portalus: aruodas.lt; skelbiu.lt; ntzemelapis.lt; domoplius.lt; sutarta.lt; astasamulionyte.lt bei socialinius tinklus.

Apžiūrų organizavimas ir bendravimas su potencialiais pirkėjais. Vykimas su interesantais į Jūsų objektą ir apžiūros. Atsakymas į potencialiems pirkėjams kylančius klausimus. Konsultavimas bankų finansavimo, turto vertinimo bei kitais pirkimo klausimais.

Derybos. Derybos dėl Jūsų objekto kainos bei Jums svarbių turto pardavimo sąlygų.

Preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties ruošimas. Kai tiek Jums, tiek pirkėjui bus tinkamos turto pardavimo sąlygos, paruošiu preliminarios pirkimo – pardavimo arba rezervacijos sutarties projektą bei suorganizuosiu sutarties pasirašymą bei avanso už Jūsų turtą sumokėjimą.

Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kai abi šalys turės reikiamus dokumentus būsimam sandoriui, suderinsiu laiką ir vietą susitikimui pas notarą pardavimo sutarties pasirašymui. Pateiksiu notarui visus reikiamus dokumentus sandoriui bei, esant galimybei, abiems šalims pateiksiu notarinės sutarties projektą susipažinimui.  Atsakysiu į iškilusius klausimus bei su notaru bendrausiu dėl pirkimo – pardavimo sutarties korekcijų. Dalyvausiu pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašyme notarų biure.

Turto perdavimas pirkėjui. Su pirkėju suderintu laiku susitiksime Jūsų būste, pirkėjui perduosime turto raktus, pasirašysime buto skaitiklių rodmenų suderinimo aktą.

Papildoma turto paruošimo pardavimui paslaugaNekilnojamojo turto pardavimas

Nereikalingų daiktų iškraustymo, kosmetinio remonto bei valymo suorganizavimas.

Jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje, galiu suorganizuoti buto paruošimą pardavimui. Turiu patikimus žmones, kurie atlieka būsto iškraustymo, remonto, valymo paslaugas. Ši paslauga yra atliekama už papildomą su Jumis sutartą kainą.

Kada brokeris gauna atlygį už suteiktas paslaugas?

Brokerio atlygis yra sėkmės mokestis, kuris mokamas TIK įvykus objekto pardavimui. Dėl šios priežasties brokeris turi labai stiprią motyvaciją pardavimą įvykdyti.

Daugiau informacijos gausite susisiekę žemiau esančiais kontaktais arba užpildę apačioje esančią formą.

Mane rekomenduoja šis būrys mano buvusių klientų!

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

  Panašūs įrašai

  Bankui įkeisto buto pardavimas: ką svarbu žinoti?

  Bankui įkeisto buto pardavimas - ganėtinai sudėtingas procesas, reikalaujantis nemažai laiko...

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė

  Nekilnojamojo turto pardavimas: per brokerius ar patiems?

  Kodėl reikėtų nekilnojamojo turto pardavimo procesą patikėti agentūrai ar laisvai samdomam...

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė

  Tapome “Šeimos kortelės” partneriais

    Noriu pasidžiaugti, jog tapome LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...

  Daugiau
  - - - Asta Samulionytė