NT brokeriai.

Nekilnojamo turto brokeriai Varėnos r.

Nekilnojamojo turto brokeriai: kas jie?

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI nekilnojamo turto brokeriai – specialistai už atlygį galintys parduoti, išnuomoti, padėti įsigyti nekilnojamąjį turtą arba sutvarkyti Jūsų turimo turto ar sandorio dokumentus. Tai tarpininkai, už komisinius atliekantys nekilnojamojo turto pirkimo / pardavimo ar nuomos sandorius. Mūsų profesionalūs NT brokeriai turi sukaupę didelę  (5 – 10 metų) patirtį, sudaręs šimtus nekilnojamo turto sandorių, o NT rinkoje besijaučiantis, kaip žuvys vandenyje. Tokius specialistus sutikti yra tikra sėkmė. Jie sutaupys begales jūsų laiko, jausitės ramūs viso proceso metu bei išvengsite išties brangių, tūkstančius eurų kainuojančių klaidų. Mūsų NT brokeriai yra svarbi profesinė grupė, kuri tapo nepakeičiama dalimi Lietuvos finansų ir nekilnojamojo turto rinkos. NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI profesionalai puikiai išmano finansų ir nekilnojamojo turto sritis bei teikia įvairias paslaugas, padedančias žmonėms siekti finansinės sėkmės arba parduoti/gauti pelną už savo nekilnojamąjį turtą. Viena iš pagrindinių mūsų NT brokerių paslaugų, kuri vis labiau populiarėja Lietuvoje, yra tarpininkavimas parduodant / perkant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą. Jie turi puikų supratimą apie NT rinkos tendencijas ir gali Jums patarti bei padėti nuspręsti, kada ir už kiek parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą. Jų patirtis bei turimos žinios žymiai sumažina galimus rizikos veiksnius ir padeda klientams priimti teisingus sprendimus.

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI brokeriai dirba šiuose miestuose: Vilniuje, Panevėžyje, Utenoje, Molėtuose, Zarasuose, Ignalinoje, Švenčionyse. Žemės sklypų bei miškų pardavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI NT brokeriai teikia konsultacijas investavimo tema. Investuojant pinigus ne visada yra lengva teisingai pasirinkti nežinant visų NT rinkos niuansų. Tai yra viena iš pastoviai augančių brokerių paslaugų. Mūsų brokeriai gilina savo žinias apie NT rinkas, rizikos valdymą ir investavimo strategijas, kad galėtų padėti savo klientams pasirinkti tinkamiausią investavimo planą ir padidinti finansinę naudą.

Mūsų NT brokerių atliekama veikla taip pat turi teigiamos įtakos miesto ekonomikai ir verslo sektoriui. Jų paslaugos pritraukia naujus klientus ir investuotojus į regioną, kuriems reikalinga patikima ir profesionali finansų ir nekilnojamojo turto patarėjų pagalba. Be to, brokerių veikla skatina verslo plėtrą ir augimą, nes padeda rasti tinkamus verslo partnerius, galimus investicijų šaltinius arba sėkmingai parduoti verslą. Jų profesionalumas ir patirtis prisideda prie klientų finansinės sėkmės, suteikia galimybių verslui plėstis ir miestui augti.

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI nekilnojamojo turto brokeriai yra svarbi grandis nekilnojamojo turto pardavimo / pirkimo bei nuomos procesuose. Šie profesionalūs patarėjai ne tik padeda pirkėjams ir pardavėjams rasti tinkamą nekilnojamąjį turtą, bet ir užtikrina, kad sandoriai būtų sudaromi sklandžiai ir atitiktų Lietuvos įstatymų keliamus reikalavimus.

Nekilnojamojo turto brokeris – padės jums parduoti ar nusipirkti butą, namą, kotedžą, sodybą, sklypą ar kitą nekilnojamąjį turtą. Taip pat padės surasti nuomininką jūsų turimam turtui bei parengs nuomos sutartį.

Viena iš pagrindinių nekilnojamojo turto brokerio funkcijų yra parduoti arba surasti nekilnojamąjį turtą pagal kliento pageidavimus ir poreikius. Tai reikalauja išsamių žinių apie rinkos tendencijas, nekilnojamojo  turto kainas. Mūsų brokeriai dirba su klientais, siekdami suprasti jų poreikius ir padėti jiems rasti geriausią galimą sprendimą.

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI brokeriai koordinuoja susitikimus tarp pirkėjo ir pardavėjo, rengia ir peržiūri sandorio dokumentus bei užtikrina, kad visa procedūra vyktų sklandžiai. Taip pataria parduodamo / nuomojamo nekilnojamojo turto kainos klausimais ir suderina NT sandorio sąlygas su abiejomis sandorio šalimis.

NT PARDAVIMŲ SPRENDIMAI NT brokeriai gali jums pasiūlyti platų pasirinkimą butų, individualių gyvenamųjų namų, žemės sklypų, miškų ar komercinių patalpų. Kiekvienas klientas, ieškantis nekilnojamojo turto, ras ką pas mus įsigyti.

Profesioanlus NT brokeris – kaip atpažinti?

Nekilnojamojo turto brokerių pasirinkimas Lietuvoje iš ties didelis. Visose gyvenimo srityse renkamės sau patinkantį specialistą: gydytoją, draudimo brokerį, vairavimo instruktorių, vaikų auklę ar kirpėją. NT brokeriai – ne išimtis, renkamės ir juos. Tai turi būti iš ties patikimas, atsakingas ir nepriekaištingos reputacijos žmogus. Visai nesvarbu Jūsų NT brokeris dirba savarankiškai ar priklauso kuriai nors NT agentūrai. Tiesa ta, kad gerai dirbantys specialistai dirba savarankiškai, “ant savęs”. Jiems nereikia, kad juos kažkas prižiūrėtų, kontroliuotų ir skatintų siekti aukštų rezultatų.Nekilnojamojo turto brokeriai

Patirtis. Pasitikėjimo vertas nekilnojamo turto brokeris NT srityje turėtų dirbti ne trumpiau nei 5 metus ir per metus sudaryti ne mažiau nei 25 sandorius. Kodėl būtent tiek? Nes nekilnojamo turto srityje itin svarbi yra patirtis. Šioje srityje žinios įgaunamos tik su praktine patirtimi, teoriškai to neįmanoma išmokti. Nekilnojamo turto pardavimas, nuoma ir kiti procesai reguliuojami teisės aktais, kurie yra atnaujinami ne po kartą į metus. Nekilnojamo turto rinkoje vyksta nuolatiniai kainų svyravimai, priklausantys nuo šalies ekonomikos pokyčių, bankų maržų kilimų ir kritimų. Tik ilgą patirtį turintys nekilnojamo turto brokeriai Panevėžyje bus praėję ne vieną nekilnojamo turto sąstingį, išmanys, kokia būtent šiuo metu yra nekilnojamo turto rinka ir Jums patars. Svarbu įsitikinti, kad Jus dominančio NT brokerio veikla yra jo vienintelė ir pagrindinė veikla. Tik toks žmogus Jus tinkamai atstovaus. Jei svarstote rinktis nekilnojamo turto agentūrą – taip pat svarbu įsitikinti, kad tai nėra naujas NT rinkos žaidėjas.

Klientų atsiliepimai . Kitas aspektas, į kurį labai svarbu atkreipti dėmesį, – tai buvusių klientų atsiliepimai apie Jus dominantį NT brokerį. Atsiliepimų reikėtų ieškoti ir juos vertinti keliuose interneto šaltiniuose. Objektyvūs ir tikri atsiliepimai bus tik ten, kur patys nekilnojamo turto brokeris jų negali redaguoti. Šiandieniniame pasaulyje yra labai daug ir labai gražiai pateiktų tariamų klientų atsiliepimų. Netapkite melo auka! Vadovaukitės Google žemėlapių paskyrose esančiais įvertinimais ir komentarai. Tai vienintelis patikimas šaltinis, kuriame paliktų atsiliepimų nėra galimybės koreguoti ar ištrinti.

Ką turi sugebėti su Jumis dirbantis NT brokeris?

Nesvarbu, ar NT brokeris dirba nekilnojamojo turto agentūroje, ar savarankiškai, būtinai išsiaiškinkite, ar tai pagrindinė jo veikla, o ne papildomo uždarbio šaltinis. NT sritis apima daugybę potemių, į kurias įsigilinti reikia laiko ir pašaukimo. Nemažai žmonių susidomi šia sritimi dėl papildomų pinigų. Jokiu būdu netvirtinu, kad visi jie niekam tikę, tačiau iš asmeninės patirties žinau, kiek pastangų reikia įdėti, norint atlikti viską nepriekaištingai. Sugebėti įkelti skelbimą apie parduodamą NT į tam skirtus portalus tikrai nepakanka. Reikalinga nuosekli nekilnojamo turto pardavimo / pirkimo strategija, puikus teisės aktų išmanymas, itin stiprus atsakomybės jausmas, stipri vidinė motyvacija, sąžiningumas, gebėjimas neatskleisti konfidencialios informacijos.

Geras specialistas turi:

Asta Samulionytė

Asta Samulionytė

"NT pardavimų sprendimai" įkūrėja ir vadovė

+370 616 07300
info@ntps.lt

Žemės ir miškų pardavimas visoje Lietuvoje Gyvenamojo turto pardavimas Panevėžyje bei Vilniuje

Darius Ryliškis

Darius Ryliškis

NT brokeris Vilniuje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje

+370 61112341
darius.ryliskis@ntps.lt

Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Vilniuje, Trakuose, Elektrėnuose, Vievyje

Darius Žitkevičius

Darius Žitkevičius

NT brokeris Panevėžyje, Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje

+37069933394
darius.zitkevicius@ntps.lt

Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Panevėžyje, Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje

Renata Lukšienė

Renata Lukšienė

NT brokerė Šiauliuose

+37061607300
renata.luksiene@ntps.lt

Gyvenamojo ir komercinio turto pardavimas Šiauliuose

Agnė Strikaitė

Agnė Strikaitė

Asistentė

+370 61607300
info@ntps.lt

Mūsų klientų Google apžvalgos

Remiantis 81 atsiliepimu

Aušra Lapienė
Aušra Lapienė

2023-12-28

Google

Gerai organizuotas darbas, profesionalus ir malonus bendravimas.

Modestas Mon
Modestas Mon

2023-11-15

Google

Kreipiausi i Asta konsultacijos.Tikra savo srities profesionalė!!! Viska paaiškino PROFESIONALIAI, AIŠKIAI, MANDAGIAI. DĖKOJU Astai!!!!

Marius Alchimavičius
Marius Alchimavičius

2023-10-27

Google

Malonus bendravimas, profesionali pagalba.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

Siųsti užklausą