Palyginimų sąrašas

Jei planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet šiuo metu gyvenate užsienyje, nuotolinės nekilnojamojo turto (NT) brokerio paslaugos – tai, ko ieškote.
NT klausimais atstovausiu Jus viso proceso metu: nuo objektų ar pirkėjų paieškos iki sandorio užbaigimo.

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Jums esant užsienyje, atstovausiu Jūsų interesus pagal mūsų aptartus kriterijus. Visuose NT paslaugų etapuose tarsiuosi su Jumis ir užtikrinsiu, kad būtų pilnai sutvarkyti visi dokumentai, o pats procesas praeitų sklandžiai. Informuosiu apie progresą ir pasitarsiu su Jumis kiekviename atstovavimo žingsnyje.

Bendraujama pasirinktu nuotoliniu būdu:

nt paslaugos gyvenantiems užsienyje_astasamulionyte.lt

NT paslaugos lietuviams užsienyje – pagrindiniai aspektai

  • profesionalios būsto apžiūros pagal pirkėjų ir pardavėjų poreikius: infrastruktūrų ir komunikacijų įvertinimas, tikslus būsto įrengimo, privalumų ir trūkumų nustatymas;
  • objektyvus NT objekto kainos nustatymas remiantis rinkos duomenimis ir patirtimi;
  • NT patikrinimas dėl įvairių kliūčių: turto arešto, įsiskolinimų, nebaigtumo, bendraturčių nesutikimo ar kitų teisinių atvejų;
  • derybų vedimas pirkimo/ pardavimo atveju;
  • išsamus dokumentų tikrinimas VĮ Registrų centre bei kitose su nekilnojamuoju turtu susijusiose įstaigose ir institucijose;
  • dokumentų ir registrų tvarkymas su Jūsų įgaliojimu: registravimas, turto perleidimas, atstovavimas notarų biure;
  • sandorių organizavimas, finansinių dokumentų sutvarkymas, pinigų pervedimo užtikrinimas.

Būsto pirkimas / pardavimas Lietuvoje (tarpininkavimo paslauga)

Pasirūpinsiu visais pirkimo ar pardavimo žingsniais, tad Jums reikės tik atvykti patvirtinti notarinę pirkimo-pardavimo sutartį arba įgalioti tai padaryti kitą asmenį. Jei nuspręsite sandorio užbaigime dalyvauti patys, iš anksto atvykimo dienai paruošiu reikalingus dokumentus bei rezervuosiu laiką notaro biure ar banke.

Rūpinsiuosi pardavimo / pirkimo procesu nuo pradžios iki galo, todėl Jūs galėsite savo laiką skirti kitiems dalykams. Užtikrinsiu, jog nuo paieškos iki sandorio patvirtinimo viskas praeitų sklandžiai ir per kuo įmanoma trumpesnį laiką.

Turiu nuolat augančią esamų ir buvusių klientų duomenų bazę, taip pat asmeninių ir profesinių pažinčių. Žinią apie Jūsų perkamą ar parduodamą turtą paskleisiu visais įmanomais būdais. Bendradarbiauju ne tik su kitais NT brokeriais, bet ir su ne viena nekilnojamojo turto agentūra.  Taip pat glaudžiai dirbu su įvairiais specialistais bei savo srities profesionalais: teisininkais, matininkais, turto vertintojais, dizaineriais, NT vystytojais.

Užklausos forma dėl nekilnojamojo turto pardavimo:

    Call Now Button+370 616 07300