brokeriai panevezyje

NT brokerė Asta Samulionytė

Tel. nr.: +370 616 07300
El. paštas: info@astasamulionyte.lt
Naujienas Facebook’e sužinokite pirmieji!
Panevėžys ǀ Anykščiai ǀ Biržai ǀ Kupiškis ǀ Pasvalys ǀ Rokiškis

 

Nekilnojamojo turto brokeriai

Profesija, vis dar apipinta gausybe mitų ir stereotipų. Tikriausiai ir Jūs esate susidūrę su bent vienu? Pvz., „brokeriu gali būti bet kas“, o gal „NT brokeriai tik sukelia skelbimus, dar pavažinėja į apžiūras ir viskas“? Beveik kasdien susiduriu su žmonėmis, kurie tiki šiais mitais. Beveik kasdien suprantu, kad norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo darbą. Atsakingai renkamės šeimos gydytoją, odontologą ar kirpėją, o kaip išsirinkti profesionalų nekilnojamojo turto brokerį?

Nekilnojamojo turto brokeriai Panevėžyje

Lengviausia būtų išsirinkti, jei NT brokeriai Panevėžyje ir regione būtų vos keli, bet šiuo metu neužtenka vienos rankos pirštų jiems suskaičiuoti. Galima girtis į valias, bet vistiek bene daugiausiai nulemia jau buvusių klientų atsiliepimai (juos galima rasti truputį žemiau).
Daugiau kaip 10 metų dirbu pardavimų srityje. NT sritis man yra ir darbas, ir hobis, todėl puikiai suprantu, kaip profesionaliai atstovauti klientus, patenkinti visus lūkesčius ir pasirūpinti, kad vienas iš svarbesnių gyvenimo įvykių – NT pirkimas ar pardavimas – praeitų be vargo, sklandžiai ir užtikrintai.

Nekilnojamojo turto paslaugos

1. Konsultavimas nekilnojamojo turto ir mokestiniais klausimais (pirminė konsultacija telefonu NEMOKAMA)
2.  Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš NT pardavimą ar pirkimą
3. Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti reklama, pirkėjų srauto monitoringas
4. Jūsų interesų atstovavimas derybose ir sutarčių sudaryme
5. Sandoriui reikalingų dokumentų parengimas
6. Areštuoto turto pardavimas
7. Nekilnojamojo turto supirkimas
8. Paslaugos gyvenantiems užsienyje

91 sėkmingai sudarytas sandoris.
Sudarytų sandorių vertė: 2 510 700 €

Klauskite – atsakysime:

Esate patenkinti mano paslaugomis?
Būsiu dėkinga, jei paliksite atsiliepimą:
Mane rekomenduoja:

Giedrius R.: Esame labai dėkingi Astai už puikų ir greitą darbą. Turėjome reikalą su tikra profesionale. Pavyzdingai atliktas darbas. Ačiū, Asta.

Edita L.: Kreipiausi į Astą Samulionytę prašydama patikrinti informaciją apie mane dominantį butą, patarti ar tinkamai parengti dokumentai, ar nėra trūkumų sutartyse ji operatyviai išsiaiškino detales iki smulkmenų. Ji suteikė tikrai profesionalią konsultaciją, atsakė į eigoje iškilusius naujus klausimus. Jei ateityje reiks patarimo dėl nekilnojamo turto pirkimo, pardavimo, nedvejodama vėl kreipsiuosi į Astą.

Raimundas R.: Man pasirodėte kaip puiki savo srities specialistė. Jei prireiktų, vėl kreipčiausi.

Sandra R.: Asta Samulionytė  yra puikus specialistas ir savo srities žinovas, esam patenkinti jos darbu ir rezultatu, parduodant NT. Be to, Asta yra labai malonus ir šiltas žmogus, rūpestinga ir atsakinga. Dėkingi jai už visus patarimus, kuriuos davė mūsų bendradarbiavimo metu. Nuoširdžiai rekomenduoju Astą tiems, kuriems reikia NT brokerio pagalbos.

Kristina T.: Kreipiausi į Astą Samulionytę prašydama patikrinti informaciją apie mane dominančią sodybą, patarti dėl kainos protingumo. Asta suteikė profesionalią konsultaciją, per keletą dienų patikrino duomenis, atsakė į eigoje iškilusius naujus klausimus. Man patiko, kad Asta nuoširdžiai bendrauja, operatyviai įvykdo aptarus darbus.  Jei ateityje reiks patarimo dėl nekilnojamo turto, nedvejodama vėl kreipsiuosi į Astą Samulionytę.

Laima M.: Labai maloni ir nuoširdi moteris. Puikiai išmano ir atlieka savo darbą, visada patars. Maloniai bendrauja su klientais. Matosi, kad žino ką daro. Jei reikėtų kada nors turėti panašių reikalų su mielu noru rinkčiausi šią moterį. Mielai rekomenduočiau!

Aurelijus K.: Buvo malonu bendrauti su specialistu gerai išmanančiu savo darbą NT srityje. NT sandoriu ir rezultatais likau patenkintas. Galiu drąsiai rekomenduoti Asta Samulionytė kitiems klientams !!!

Aida K.: Labai puiki ir tobulai dirbanti savo darba! Tiesiog, savo reikaliukus susitvarkiau labai sekmingai ir greitai. Rekomenduoju, liksit tikrai patenkinti.

Loreta I.: Su brokere, Asta Samulionyte, teko bendrauti du kartus. Labai šiltas, malonus žmogus, visada tave išklauso ir, prašant patarimo, pataria. Ačiū už kompetenciją.

Dalia V.: Dirbant su Asta Samulionyte buvo paprasta, aišku ir konkretu. Nebuvo jokių trikdžių ir nesusipratimų. Mano butas buvo parduotas su Astos pagalba gana greitai ir man nereikėjo tuo rūpintis.

Giedrė R.: Patiko bendrauti ir išklausyti dėl buto nuomos patarimus. Buvo surastas abipusis kompromisas dėl kainos. Likau patenkinta darbu ir klientų parinkimu.

Vaida D.: Su Asta Samulionyte bendravome pirmą kartą, tačiau esu labai dėkinga jai, nors prieš „agentūras“ buvau griežtai nusistačiusi. Labai atsakingas, savo darbą išmanantis asmuo. Dėkoju už profesionalumą, kompetenciją ir pagalbą. Sėkmės.